3:2

po s.n. (1:0, 0:1, 1:1 - 0:0)

20.09.2012, 14:00 • Jozef Valenčík (@JozefValencik)

Unibet.com: 1.65 4.5 4.15 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Rozuzlení duelu přinesly až samostatné nájezdy, v těch se prosadil pouze Lehterä, který tak zajistil domácím o jeden bod více a to zcela zaslouženě. Novosibirsk byl celé utkání aktivnější a zasloužil si zvítězit.

Z mé strany je to prozatím vše a budu se těšit u dalších onlajn reportáží. (16:36:16)

65:00

Hosté již nedokázali zareagovat, když si Glass pohlídal střelu mezi betony. Rozhodujícím nájezdem se tak stal ten předchozí, který skvěle proměnil JORI LEHTERA.

Jori Lehterä se rozjel a přesně zakončil a domácí vedou v nájezdech - 1:0.
Snaha zakončit střelou mezi betony, ale brankář domácích Glass byl proti - 0:0.
Kopějkin zkoušel kličku do forhendu, ale taktéž neuspěl - 0:0.
Bekhendová klička hráči Čechova nevyšla a my tak máme první neúspěšný pokus - 0:0.

Samostatné nájezdy začínají.
Prodloužení gól nepřineslo a tak budou následovat samostatné nájezdy, které určí vítěze tohoto duelu.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:23

Výborné vypíchnutí puku a v zápětí postavení mimo hru Čechova.

63:40

Domácí vyhazují přes všechny čáry, Čechov se snaží o další útok.

63:07

Oddechový čas pro hosty.

63:07

Velká šance pro Čechov! Vyloučen je totiž domácí Kulda a to budou krušné minuty pro domácí obranu.

62:20

Rychlý protiútok Novosibirsku málem rozhodl, proti byl brankář Kasutin, který ramenem vyrazil střelu mimo.

60:40

Začalo pětiminutové prodloužení, do kterého vstoupili oba týmy velice aktivně.

60:01

Třetí třetina rozhodnutí nepřinesla. Na každé straně jsme viděli jednu branku a výsledek utkání po základní hrací době je tedy 2:2. Prodloužení začne za malý okamžik.

60:00

3:2

Branky a nahrávky: 17. Sannikov (Fisenko), 47. Zaitsev, 65. Lehterä - 30. Fahey (Hennessy, Korolyuk), 42. Koroljuk (Chafizullin)

HC Sibir Novosibirsk: Glass (Gajdučenko) - Konstantin, Batyršin, Zajcev, Ignatovič, Karavajev, Kudroč, Kulda, Kuzutov, Safronov - Lehterä, Enlund, Krivonožkin - Kopějkin, Drugov, Osipov - Soloduchin, Nikitěnko, Stěpanov - Gračov, Fisenko, Sannikov - Lebedev

HC Viťaz Moskevská oblast: Kasutin (Saprykin) - Fahey, Chafizullin, Sjelezňov, Kudinov, Golovkov, Markov, Troščinskij - Hennessy, Baďjukov, Koroljuk - Timkin, Korolyov, Černov - Cullen, Dvurečenskij, Kuljomin - Sergejev, Gillies, Čisťjakov

Rozhodčí: Romasko, Nalivaiko - Matyusha, Pavlov