Tipos Extraliga (SR)

HK Skalica – HK Orange 20

4:1

konec (1:0, 0:1, 3:0)

20.09.2012, 17:00 • ZŠ Skalica • Dominika Haršáni Handzušová, Martin Javorček sk

Dvadsiatka po druhej tretine držala lichotivú remízu, v tretej tretine však Skalica zapla a troma gólmi rozhodla. Ďakujeme za pozornosť. (19:01:28)

60:00

59:58

Ešte Hudecova prihrávka pred bránu, spoločne so strelou poslanou do zadného plexiskla však znie siréna.

59:12

Orange v šanci! Fekiač posielal puk pred bránu, ale Kotvan sa dobre presunul a zasiahol.

58:26

Fekiač si počkal pri modrej čiare s pukom, ale žiaden spoluhráč sa mu poblízku nesformoval.

56:40

Kozák sa postavil Hudecovi do cesty, toho mierne nadvihlo, prišiel o puk, ale stabilitu sa napokon podarilo udržať.

55:02

Skalica dala gól!
ŽIDGMUND PÁLFFY dostal prihrávku z obranného pásma a prekonal Romančíka strelou pod brvno! Asistencie Martin Vyrúbalík a Peter Trška.

54:46

Ospravedlňte prosím menší výpadok spôsobený technickým problémom.

52:47

RENÉ ŠKOLIAK chcel vrátiť pihrávku Pálffymu pred bránu, ale puk napokon vletel po Boltunovom zrazení k žŕdke do siete! Tak toto je skutočne smolný gól pre Romančíka, ktorý podával dobré výkony. Asistencia Žigmund Pálffy.

48:17

Konečne sa to ŽIGMUNDOVI PÁLFFYMU podarilo! Prekonáva Romančíka a dostáva domácich do vedenia. Asistencia Marek Bartánus a Martin Vyrúbalík.

46:15

Mráz sa pustil do pásma proti dvom hráčom a neuspel s prechodom. Puk je vypichnutý k modrej čiare, kam korčuľuje Mrázov spoluhráč.

45:09

Kutálek v pásme, otočil sa dokolečka celou tretinou opäť na modrú čiaru, z miesta, ktorým pôvodne do pásma prešiel, poslal prihrávku von z pásma.

43:46

Vo vlastnom obrannom pásme sa zrazili dvaja domáci hráči, čo len zdôrazňuje ich výkon.

43:28

Fujerík pred bránou zachytil puk, ale z bekhendu nedokázal výrazne ohroziť Kotvana.

42:39

Podsedlý sa pred bránou "šteloval" na prihrávku, ale puk napokon prešiel zblokovaný mimo jeho pripravenú čepeľ.

42:27

Boltunova prihrávka z rohu klziska na Podsedlého, ktorý bol natlačený k bráne tak, že nevyšlo inak, ako posunúť ju.