Štafeta žen, 4x6 km, Hochfilzen
11:30, konec • Vítěz: Norsko
Stíhací závod mužů, 12,5 km, Hochfilzen
14:55, konec • Vítěz: J. T. Bø (NOR)
SuperG žen, St. Moritz
10:30, konec • Vítěz: S. Goggiaová (ITA)
Slalom mužů, 1. kolo, Val d'Isere
11:30, zrušeno
Slalom mužů, 2. kolo, Val d'Isere
13:00, zrušeno
Týmový závod HS140, Klingenthal
16:00, konec • Polsko
Sprinty mužů a žen, Davos
14:00, konec • Vítěz: L. Svahnová (SWE) a J. T. Klæbo (NOR)
Havlíčkův Brod – Opava 1:5
17:00, konec
Val. Meziříčí – Žďár n/S 7:4
17:00, konec
Šumperk – SHK Hodonín 5:6
17:00, po s.n. (1:2)
Mor. Budějovice – Nový Jičín 4:6
18:00, konec
Dallas – Vegas 2:3
02:00, po prodl.
Colorado – New Jersey 3:1
03:00, konec
Ottawa – Columbus 4:3
19:00, po prodl.
NY Islanders – Buffalo 3:2
19:00, po prodl.
Anaheim – NY Rangers 4:3
22:00, po s.n. (2:1)
Calgary – Carolina 0:4
22:08, konec
Česko – Kanada East 6:4
03:00, konec
Česko – Německo 5:1
16:30, konec
Dvůr Králové n. L. – Jablonec n/N 4:6
17:00, konec
Nová Paka – Mostečtí Lvi 4:6
17:00, konec
Bílina – Trutnov 2:4
17:30, konec
Vrchlabí – Řisuty 9:2
18:00, konec
Příbram – China Golden Dragon 13:1
17:00, konec
Písek – David Servis 2:4
17:30, konec
Klatovy – Tábor 3:2
17:30, konec
Kobra – Kolín 2:5
18:00, konec
Karlovy Vary – Studénka Sledge 4:6
14:15, konec
HC Sparta Praha Sledge – Zlín sledge 2:0
17:05, konec
VUT Cavaliers Brno – Engineers Prague 0:3
20:00, konec (12)
Liberec – Karviná 3:0
14:30, konec
Olomouc – Bohemians 1905 1:1
14:30, konec
Zlín – Opava 2:0
14:30, konec
Příbram – Slovácko 1:4
14:30, konec
Ostrava – Sparta 0:0
17:00, konec
Liverpool – Watford 2:0
13:30, konec
Burnley – Newcastle 1:0
16:00, konec
Chelsea – Bournemouth 0:1
16:00, konec
Leicester – Norwich 1:1
16:00, konec
Sheffield Utd. – Aston Villa 2:0
16:00, konec
Southampton – West Ham 0:1
18:30, konec
Granada – Levante 1:2
13:00, konec
Real Sociedad – Barcelona 2:2
16:00, konec
Ath. Bilbao – Eibar 0:0
18:30, konec
Atlético – Osasuna 2:0
21:00, konec
Kolín nad Rýnem – Leverkusen 2:0
15:30, konec
Bayern – W. Brémy 6:1
15:30, konec
Hertha – Freiburg 1:0
15:30, konec
Mohuč – Dortmund 0:4
15:30, konec
Paderborn – Union Berlín 1:1
15:30, konec
Düsseldorf – RB Lipsko 0:3
18:30, konec
Brescia – Lecce 3:0
15:00, konec
Neapol – Parma 1:2
18:30, konec
Janov – Sampdoria 0:1
20:45, konec
Méty – Marseille 1:1
17:30, konec
Amiens – Dijon 1:1
20:00, konec
Angers – Monaco 0:0
20:00, konec
Brest – Nice 0:0
20:00, konec
Nîmes – Nantes 0:1
20:00, konec
Toulouse – Remeš 0:1
20:00, konec
Raków – Zabrze 2:1
15:00, konec (19)
Śląsk – Lech Poznaň 1:1
17:30, konec (19)
Legia – Wisła Pł. 3:1
20:00, konec (19)
Rizespor – Kasımpaşa 0:3
13:00, konec
Gençlerbirliği – Göztepe 3:1
15:30, konec
Galatasaray – Ankaragücü 2:2
18:00, konec
Německo – Slovensko 1:6
10:00, konec (5. - 8.)
Švédsko – Finsko 5:4
14:30, konec (SF)
Švýcarsko – Česko 7:6
17:45, po prodl. (SF)
Black Angels – Liberec 2:11
16:00, konec
Vítkovice – Česká Lípa 12:4
17:00, konec
Mladá Boleslav – Střešovice 15:1
19:00, konec
Chodov – Pardubice 17:4
19:30, konec
Královské Vinohrady – Ostrava 2:7
19:30, konec
SHC Maloměřice – Plzeň 21:32
11:00, konec
Dukla – Hranice 33:24
16:30, konec
Královo Pole – Lovosice 23:20
17:00, konec
Jičín – Nové Veselí 26:25
18:00, konec
Kopřivnice – Karviná 30:34
18:00, konec
Písek – Slavia 24:33
15:00, konec
Most – Dunajská Streda 39:24
15:00, konec
Šaľa – Veselí n/M 34:26
18:00, konec
Bánovce – Hlohovec 26:41
19:00, konec
Jerigo Plzeň – Oxyworld Baník Chomutov 8:3
19:00, konec (12)
Zlín – Dolní Loučky 10:8
20:00, konec (12)
Chrudim – Interobal Plzeň 5:1
11:40, konec
Vysoké Mýto – České Budějovice 2:3
12:30, konec
Vysoké Mýto – Interobal Plzeň 4:1
15:00, konec
Chrudim – České Budějovice 14:2
15:50, konec
Chrudim – Interobal Plzeň 1:2
10:00, konec
Vysoké Mýto – České Budějovice 5:1
10:50, konec
Vysoké Mýto – Interobal Plzeň 7:2
13:20, konec
Chrudim – České Budějovice 2:2
14:10, konec