Statistiky:
Konečné pořadí v cíli:
1. Norsko 1:10:04,7 (1+7)
2. Rusko +8,2 (0+5)
3. Švýcarsko +1:04,1 (1+9)
4. Ukrajina +1:09,2 (0+8)
5. Kanada +1:09,3 (0+7)
6. Česká republika +1:16,1 (1+12)
7. Francie +1:18,9 (1+14)
8. USA +1:37,0 (0+6)
9. Polsko +2:22,4 (1+13)
10. Švédsko +2:53,0 (2+10)
11. Itálie +2:57,1 (2+15)
12. Německo +3:05,6 (3+12)
13. Bělorusko +3:15,6 (2+12)
14. Rakousko +4:33,8 (3+9)
15. Čína +5:16,9 (0+9)
16. Kazachstán +5:31,4 (0+10)
17. Slovinsko +5:32,3 (0+13)
18. Estonsko +6:36,5 (2+16)
19. Finsko +7:36,0 (2+15)
Korea, Bulharsko - kolo zpět
Pořadí po osmé střelbě:
1. Rusko 1:05:01,9 (0+5)
2. Norsko +15,3 (1+7)
3. USA +1:15,1 (0+6)
4. Ukrajina +1:16,6 (0+8)
5. Švýcarsko +1:17,3 (1+9)
6. Kanada +1:18,8 (0+7)
7. ČR +1:24,6 (1+12).
Pořadí po sedmé střelbě:
1. Rusko 58:52,5 (0+4)
2. Norsko +26,2 (1+6)
3. Švýcarsko +34,4 (0+6)
4. Polsko +1:03,1 (0+10)
5. Kanada +1:08,7 (0+5)
...
10. ČR +1:30,8 (1+12).
Pořadí po třetí předávce:
1. Rusko 53:03,6 (0+4)
2. Norsko +25,7 (1+6)
3. Itálie +35,4 (0+9)
4. Švýcarsko +35,8 (0+6)
5. Polsko +41,9 (0+9)
...
8. ČR +1:04,8 (1+9).
Pořadí po šesté střelbě:
1. Rusko 47:36,7 (0+4)
2. Švýcarsko +25,8 (0+6)
3. Itálie +29,1 (0+9)
4. Norsko +41,3 (1+6)
5. Polsko +44,0 (0+9)
...
9. ČR +1:12,1 (1+9).
Pořadí po páté střelbě:
1. Rusko 41:9,8 (0+1)
2. Itálie +4,5 (0+6)
3. Švýcarsko +30,3 (0+6)
4. Ukrajina +52,4 (0+6)
5. Kanada +53,3 (0+4)
...
10. ČR +1:07,4 (1+7).
Pořadí po druhé předávce:
1. Itálie 35:27,5 (0+6)
2. Rusko +1,0 (0+1)
3. Švýcarsko +28,1 (0+6)
4. Polsko +32,6 (0+6)
5. Francie +44,3 (1+7)
...
11. ČR +1:05,1 (1+6).
Pořadí po čtvrté střelbě:
1. Itálie 29:53,8 (0+6)
2. Rusko +3,8 (0+1)
3. Kanada +37,5 (0+4)
4. Ukrajina +38,9 (0+6)
5. Polsko +39,7 (0+6)
...
12. ČR +1:09,1 (1+6).
Pořadí po třetí střelbě:
1. Rusko 23:43,9 (0+0)
2. Itálie +4,2 (0+5)
3. Německo +4,9 (0+2)
4. Norsko +12,7 (0+1)
5. Francie +20,4 (0+4)
...
15. ČR +1:04,1 (1+5).
Pořadí po první předávce:
1. Rusko 17:54,8 (0+0)
2. Itálie +1,6 (0+4)
3. Rakousko +10,6 (0+1)
4. Kazachstán +11,4 (0+0)
5. Norsko +12,3 (0+1)
...
12. ČR +22,2 (0+2)
Pořadí po druhé střelbě:
1. Rusko 12:15,1 (0+0)
2. Kazachstán +2,7 (0+0)
3. Norsko +7,8 (0+1)
4. Itálie +10,4 (0+4)
5. Rakousko +131,3 (0+1)
...
15. ČR +30,7 (0+2).
Pořadí po první střelbě:
1. Rusko 6:04,3 (0)
2. Norsko +2,6 (0)
3. Německo +3,2 (0)
4. Ukrajina +3,7 (0)
5. Itálie +4,2 (0+1)
...
17. ČR +23,5 (0+1).
Startovní listina:
1. Norsko (Karoline Offigstadová Knottenová, Ingrid Landmark Tandrevoldová, Tiril Eckhoffová (NOR), Marte Olsbuová Röiselandová)
2. Švýcarsko (Elisa Gasparinová, Selina Gasparinová, Aita Gasparinová, Lena Häckiová)
3. Švédsko (Linn Perssonová, Elvira Öbergová, Mona Brorssonová, Hanna Öbergová)
4. Německo (Karolin Horchlerová, Denise Herrmannová, Vanessa Hinzová, Franziska Hildebrandová)
5. Rusko (Kristina Rezcovová, Larisa Kuklinová, Světlana Mironovová, Jekatěrina Jurlovová-Perchtová)
6. Francie (Anaïs Bescondová, Justine Braisazová, Celia Aymonierová, Julia Simonová)
7. Rakousko (Julia Schwaigerová, Katharina Innerhoferová, Lisa Theresa Hauserová, Christina Riederová)
8. Česká republika (Jessica Jislová, Lucie Charvátová, Markéta Davidová, Eva Kristejn Puskarčíková)
9. Ukrajina (Vita Semerenková, Valj Semerenková, Julia Džimová, Olena Pidhrušná)
10. USA (Joanne Reidová, Susan Dunkleeová, Clare Eganová, Emily Dreissigackerová)
11. Bělorusko (Dzinara Alimbekavová, Iryna Krjuková, Hanna Solaová, Jelena Kručinkinová)
12. Itálie (Lisa Vittozziová, Dorothea Wiererová, Nicole Gontierová, Federica Sanfilippová)
13. Polsko (Kinga Zbylutová, Monika Hojniszová, Kamila Żuková, Magdalena Gwizdońová)
14. Estonsko (Regina Ojaová, Tuuli Tomingasová, Johanna Talihärmová, Grete Gaimová)
15. Čína (Jüan-meng Čchu, Ťia-lin Tchang, Jen Čang, Fan-čchi Meng)
16. Kanada (Sarah Beaudryová, Megan Bankesová, Nadia Moserová, Emma Lunderová)
17. Finsko (Suvi Minkkinenová, Mari Ederová, Sanna Markkanenová, Erika Jänkäová)
18. Slovinsko (Polona Klemenčičová, Lea Einfaltová, Nina Zadravecová, Tais Voželjová)
19. Kazachstán (Galina Višněvská, Jelizaveta Belčenková, Anastassija Kondratěvová, Ljudmila Achatovová)
20. Korea (Anna Frolinová, Un-čung Ko, Son-su Kim, Či-ä Pak)
21. Bulharsko (Milena Todorovová, Daniela Kadevová, Ljubomira Pechlivanská, Marija Zdravkovová)
1. Norsko 1:10:04,7 (1+7)
2. Rusko +8,2 (0+5)
3. Švýcarsko +1:04,1 (1+9)
4. Ukrajina +1:09,2 (0+8)
5. Kanada +1:09,3 (0+7)
6. Česká republika +1:16,1 (1+12)
7. Francie +1:18,9 (1+14)
8. USA +1:37,0 (0+6)
9. Polsko +2:22,4 (1+13)
10. Švédsko +2:53,0 (2+10)
11. Itálie +2:57,1 (2+15)
12. Německo +3:05,6 (3+12)
13. Bělorusko +3:15,6 (2+12)
14. Rakousko +4:33,8 (3+9)
15. Čína +5:16,9 (0+9)
16. Kazachstán +5:31,4 (0+10)
17. Slovinsko +5:32,3 (0+13)
18. Estonsko +6:36,5 (2+16)
19. Finsko +7:36,0 (2+15)
Korea, Bulharsko – kolo zpět (12:48:14)
Cíl
Cíl
Cíl
Třetí je Švýcarsko, Eva Kristejn Puskarčíková dovezla českou štafetu na výborném šestém místě
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Cíl
Norsko vítězí před Ruskem!
Cíl
22,1km
22,1km
22,1km
22,1km
Fantastický výkon Roiselandové!
22,1km
S8
1. Rusko 1:05:01,9 (0+5)
2. Norsko +15,3 (1+7)
3. USA +1:15,1 (0+6)
4. Ukrajina +1:16,6 (0+8)
5. Švýcarsko +1:17,3 (1+9)
6. Kanada +1:18,8 (0+7)
7. ČR +1:24,6 (1+12).
S8
Skvělá střelba Evy Puskarčíkové