TK LFA před startem FORTUNA:LIGY
10:00, konec
Tisková konference 1.SK Prostějov
11:00, konec
6. etapa: Mylhúzy - La Planche des Belles Filles
13:25, konec • Vítěz: Dylan Teuns (Bahrain-Merida)
Česko – Slovensko 9:4
17:15, konec (ČF)
Česko – Japonsko 8:0
12:15, konec (ČF)
Pjunik – Shkupi 3:3
15:30, konec (1P)
Ordabasy – Kutaisi 1:0
16:00, konec (1P)
Ventspils – KF Teuta 3:0
16:45, konec (1P)
Alaškert – FK Makedonija 3:1
17:00, konec (1P)
Larnaka – CS Petrocub 1:0
17:30, konec (1P)
Narva – Budućnost Podgorica 0:2
17:30, konec (1P)
Laçi – Beer Ševa 1:1
17:30, konec (1P)
Sabail – Universitatea Craiova 2:3
18:00, konec (1P)
Flora – Niš 2:0
18:00, konec (1P)
KuPS – Vitebsk 2:0
18:00, konec (1P)
Balzan – Domžale 3:4
18:30, konec (1P)
Riteriai – KÍ Klaksvík 1:1
18:30, konec (1P)
Ružomberok – Levski 0:2
18:30, konec (1P)
Molde – Reykjavík 7:1
19:00, konec (1P)
Brøndby – Inter Turku 4:1
19:00, konec (1P)
Crusaders – B36 Tórshavn 2:0
19:00, konec (1P)
Debrecín – Kukësi 3:0
19:00, konec (1P)
Maccabi Haifa – Mura 2:0
19:00, konec (1P)
Brann – Shamrock 2:2
19:00, konec (1P)
Malmö – Ballymena 7:0
19:00, konec (1P)
FK Liepāja – Dinamo Minsk 1:1
19:00, konec (1P)
Kauno Žalgiris – Apollon Limassol 0:2
19:00, konec (1P)
Dinamo Tbilisi – Engordany 6:0
19:00, konec (1P)
FK Radnik – Trnava 2:0
19:00, konec (1P)
Soligorsk – Hibernians 1:0
19:00, konec (1P)
Speranța Nisporeni – Neftçi Baku 0:3
19:00, konec (1P)
AP Brera Strumica – Zrinjski Mostar 0:3
19:00, konec (1P)
Fola – Čichura 1:2
19:30, konec (1P)
Olimpija Lublaň – RFS Riga 2:3
20:00, konec (1P)
Connah's Quay – Kilmarnock 1:2
20:00, konec (1P)
Dunajská Streda – Cracovia 1:1
20:30, konec (1P)
Zeta – Fehérvár 1:5
20:30, konec (1P)
FCSB – Milsami 2:0
20:30, konec (1P)
Čukarički – FC Banants 3:0
20:30, konec (1P)
Europa – Legia 0:0
20:30, konec (1P)
Aberdeen – RoPS Rovaniemi 2:1
20:45, konec (1P)
St Patrick´s – Norrköping 0:2
20:45, konec (1P)
Cliftonville – Haugesund 0:1
20:45, konec (1P)
Cork City – Niederkorn 0:2
20:45, konec (1P)
Široki Brijeg – Kajrat 1:2
21:00, konec (1P)
Honvéd – Žalgiris Vilnius 3:1
21:00, konec (1P)
Stjarnan – Levadia Tallinn 2:1
22:00, konec (1P)
Breidablik – Vaduz 0:0
22:00, konec (1P)
Pobř. slonoviny – Alžírsko 1:1
18:00, po penal. (3:4) (ČF)
Madagaskar – Tunisko 0:3
21:00, konec (ČF)
E. Svitolinová – S. Halepová 0:2
14:08, konec | 1:6, 3:6 (SF)
S. Williamsová – B. Strýcová 2:0
16:01, konec | 6:1, 6:2 (SF)
Mahut, Roger-Vasselin – Dodig, Polášek 3:0
14:11, konec | 6:2, 7:6 (7), 7:6 (2) (SF)
Koolhof, Peschkeová – Sitak, Siegemundová 2:0
15:22, konec | 6:1, 6:2 (ČF)
H. Laaksonen – L. Rosol 2:1
14:29, konec | 7:6 (4), 6:7 (4), 6:3 (ČF)
Métral, Haussener – Perušič, Schweiner 0:2
09:00, konec | 15:21, 19:21 (Sk. A)
Doppler, Horst – Perušič, Schweiner 0:2
15:00, konec | 12:21, 18:21 (P)
Hermannová, Sluková – Heidrichová, A. Vergéová-Dépréová 2:1
14:10, konec | 17:21, 21:19, 15:6 (Sk. D)
Maďarsko – Česko 90:61
20:45, konec (ČF)