Sprint mužů, 10 km
13:00, konec • Vítěz: J. T. Boe (NOR)
Sprint žen, 7,5 km
16:30, konec • Vítěz: M. Dorin Habertová (FRA)
HME v atletice: Odpolední souhrn
*16:00, konec
HME v atletice: Dopolední souhrn
10:00, konec
HME v atletice: Odpolední souhrn
16:30, konec
GF Stade Bianche 2015
11:00, konec • 1. Zdeněk Štybar (Etixx - Quick Step)
SP v alpském lyžování - sjezd žen, Ga-Pa
10:45, konec • Vítěz: T. Weiratherová (LIE)
SP v alpském lyžování - sjezd mužů, Kvitfjell
12:00, konec • Vítěz: H. Reichelt (AUT)
SP v severské kombinaci - týmový sprint, skoky
10:00, konec • Vítěz: Norsko II
Severská kombinace - týmový sprint, běh 2x7,5 km
12:00, konec • Vítěz: Německo I
SP v běhu na lyžích - sprinty mužů a žen, Lahti
14:30, konec • Vítěz: M. Bjoergenová (NOR) a E. Brandsdal (NOR)
SP ve skocích na lyžích - týmový závod mužů, HS130
18:00, konec • Vítěz: Norsko
New Jersey – Columbus 2:3
01:10, konec
Carolina – Minnesota 1:3
01:10, konec
Ottawa – Buffalo 3:2
01:30, konec
Detroit – Calgary 2:5
01:30, konec
Chicago – Edmonton 2:1
02:30, po s.n. (1:0)
Anaheim – Pittsburgh 2:5
04:00, konec
Boston – Philadelphia 3:2
19:05, po prodl.
Vítkovice – Chomutov 3:2
13:00, po s.n. (3:2)
HC Plzeň – Pardubice 8:1
13:30, konec
Třinec – Kometa Brno 4:5
14:00, konec
Zlín – Mladá Boleslav 3:0
15:00, konec
Slavia – Liberec 0:3
16:00, konec
Sparta – Kladno 1:3
16:00, konec
Jaroslavl – Dynamo Moskva 0:4
15:00, konec
Warriors Brno – Opava 4:2
15:00, konec
Třinec – Olomouc 8:2
15:15, konec
Kometa Brno – Vítkovice 4:2
18:00, konec
Trenčín – Banská Bystrica 5:4
17:00, po s.n. (1:0)
Poprad – Zvolen 3:1
17:00, konec
HC Sparta Praha Sledge – Karlovy Vary 1:2
12:00, po prodl.
MAC Budapešť – Znojmo 4:3
14:10, po prodl.
Mladá Boleslav – Č. Budějovice 4:1
14:00, konec
Jihlava – Jablonec 1:1
17:00, konec
Bohemians 1905 – Příbram 3:1
17:00, konec
Slovácko – Hr. Králové 0:1
17:00, konec
Liberec – Teplice 0:2
20:15, konec
Pardubice – Varnsdorf 0:1
10:15, konec
Třinec – Most 1:0
10:15, konec
Olomouc – Sokolov 7:0
14:30, konec
Táborsko – Frýdek-Místek 1:0
14:30, konec
Vlašim – Znojmo 0:2
14:30, konec
Queens Park – Tottenham 1:2
16:00, konec
La Coruňa – Sevilla 3:4
16:00, konec
Ath. Bilbao – Real Madrid 1:0
18:00, konec
Elche – Almería 1:0
20:00, konec
Granada – Malaga 1:0
22:00, konec
Schalke – Hoffenheim 3:1
15:30, konec
Augsburg – Wolfsburg 1:0
15:30, konec
Hannover – Bayern 1:3
15:30, konec
Freiburg – W. Brémy 0:1
15:30, konec
Hamburg – Dortmund 0:0
15:30, konec
Mohuč – Mönchengladbach 2:2
18:30, konec
PSG – Lens 4:1
17:00, konec
Bastia – Nice 2:1
20:00, konec
Caen – Bordeaux 1:2
20:00, konec
Évian TG – Monaco 1:3
20:00, konec
Remeš – Nantes 3:1
20:00, konec
Rennes – Méty 1:0
20:00, konec
Ružomberok – Myjava 2:1
14:30, konec
Dunajská Streda – Podbrezová 1:0
17:30, konec
Zlaté Moravce – Slovan Bratislava 0:2
17:30, konec
Chomutov – Zápy 3:1
10:15, konec
Písek – Králův Dvůr 2:1
10:15, po penal. (5:4)
Bohem. Pr. – Vltavín 1:3
10:15, konec
Slavia – Meteor 5:1
11:00, konec
Karviná – Pardubice 1:2
13:00, konec
Č. Budějovice – Olomouc 2:0
14:00, konec
Šaľa – Dubnica 1:0
14:30, konec
Šamorín – Žilina B 2:0
14:30, konec
Nové Mesto n/V – Skalica 1:0
14:30, konec
MFK Zvolen – Prešov 0:1
14:30, konec
R. Sobota – Bardejov 1:1
14:30, konec
Poprad – L. Mikuláš 0:3
18:30, konec
GA Eagles – Eindhoven 0:3
18:30, konec
Heracles – Arnhem 1:1
19:45, konec
Den Haag – Heerenveen 0:1
19:45, konec
Zwolle – Cambuur 6:1
20:45, konec
Club Bruggy – Charleroi 1:0
20:00, konec
Genk – Waregem 3:2
20:00, konec
Gent – Lierse 2:1
20:00, konec
Oostende – Waasland-Beveren 4:3
20:00, konec
Mouscron – Westerlo 1:0
20:00, konec
Lokeren – Anderlecht 1:2
20:00, konec
Kortrijk – Cercle Bruggy 1:0
20:00, konec
Mechelen – Standard 1:0
20:00, konec
Setúbal – Belenenses 1:1
20:15, konec
Sturm Graz – Wolfsberger 2:0
16:00, konec
Salzburg – Rheindorf Altach 0:1
18:30, konec
Ried – Grödig 2:1
18:30, konec
Wiener – Admira 0:0
18:30, konec
Libiš – Litol 3:2
10:15, konec
Vyškov – Moravská Slavia Brno 4:1
11:00, konec
Veselý, Pavlásek – Groth, Hewitt 3:2
13:39, konec | 1:6, 7:6 (2), 3:6, 7:6 (4), 6:2
Kližan, Zelenay – Kočevar-Dešman, Žemlja 3:0
14:42, konec | 6:3, 6:4, 6:4
Vítkovice – Chodov 4:3
18:00, konec
Tatran – Ostrava 10:1
19:00, konec
Mladá Boleslav – Sparta 6:3
20:00, konec
Bohemians – Bulldogs 7:6
20:00, po prodl.
Pardubice – Královské Vinohrady 4:3
18:00, konec
Liberec – Otrokovice 6:5
18:00, po s.n. (2:1)
Chodov – Olomouc 15:1
14:00, konec
Vítkovice – Bonusia Ostrava 7:1
15:00, konec
Ne – Židenice 6:2
17:00, konec
Bohemians - NE – Liberec 6:4
17:00, konec
Žilina – M-Šport Trenčín 6:3
16:00, konec
ŠK 1. FBC Trenčín – Prešov 7:10
16:00, konec
Košice – Hurikán Bratislava 6:4
17:00, konec
Záhorská Bystrica – Florko Košice 5:2
18:05, konec
Jičín – Plzeň 23:24
18:00, konec
Dukla – Karviná 36:31
18:00, konec
Zlín – Zubří 27:36
18:00, konec
Královo Pole – Litovel 30:26
18:00, konec
Přerov – Hranice 26:37
18:00, konec
Veselí n/M – Zlín 21:23
17:00, konec
Michalovce – Bratislava 45:18
17:30, konec
Partizánske – Písek 29:22
18:00, konec
Prešov – Olomouc 19:32
18:00, konec
Mladá Boleslav – Boca Chotěboř 2:4
16:30, konec
Písek – COMBIX Ústí n/L 1:7
20:00, konec
Vyškov – Vítkovice 8:7
20:00, konec
Gioia B2Balance Brno – Polička 1:6
14:00, konec
CHEMCOMEX Praha – SMR PLUS Zlín 7:2
15:30, konec
Polička – Gioia B2Balance Brno 1:7
17:25, konec
Polička – Gioia B2Balance Brno 0:1
18:45, po penal. (4:5)
SMR PLUS Zlín – CHEMCOMEX Praha 2:4
19:45, konec
Kovo Praha – Sudoměřice 3:0
14:00, konec
Plzeň – Třinec 4:3
14:00, konec
Ústí n/L – Kert Park Praha 4:1
14:00, konec
Hr. Králové – Vlašim 1:4
15:00, konec
Most – Letohrad 3:0
15:00, konec
Kladno – Pardubice 0:1
16:00, po s.s. (0:1)