26:37

konec (10:18)

07.03.2015, 18:00 • Hynek Hanzlík

Tipsport: 20.0 25.0 1.0 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Richard Buček, trenér Sokol HC Přerov: Začátek poločasu jsme zvládli a soupeře jsme překvapili. Nedařilo se jim a nám fungovala obrana i útok. Potom jsme udělali spoustu chyb, soupeř nás přehrál a poločas dohrál ve vedení. Začátek druhého poločasu jsem nehráli to, co jsme si domluvili, ale i Hranice několik šancí zahodily. Soupeře jsme dostali trochu pod tlak, když jsme rozdíl stáhli na 5 branek, ale zase přišly chyby, které nás trápí celou sezónu, soupeř zvýšil náskok a pohodlně zápas dohrál

Libor Hrabal, trenér TJ Cement Hranice: V Přerově se nám vždy hraje špatně. Poslední dva roky jsme zde prohráli a teď jsme konečně smůlu prolomili. Začátek jsme zase podcenili. Dlouho jsme se tahali do doby, než jsme během pár minut dali 4 góly a vytvořili si náskok. Ve druhém poločase jsme trochu zaváhali. Polevili jsme a Přerov stáhl rozdíl na 5, ale naštěstí to dobře dopadlo. A myslím, že takový tým jako Přerov měl prohrát větším rozdílem. (26:37) (20:22:55)

60

Tůma je dnešním posledním střelcem (26:37)

58

Na závěr zápasu se do hry zapojuje i Hastík (26:36)

58

Jaroš přidal gól, když nasadil jesle hostujícímu brankáři (26:35)

57

Robert Buček bojuje o co nejlepší skóre (25:35)

56

Domácí nedali a z trháku se prosadil Hastík (24:35)

55

Gřes znovu vrací desetigólový rozdíl a domácí reagují timeoutem (24:34)

54

Janeček se dnes prosazuje jako jediný z mladých hráčů Přerova (24:33)

54

Magrla zakončil rychlý protiútok lobem (23:33)

52

Domácí nechali volného Třeštíka a ten je náležitě potrestal (23:32)

52

Hradil zachytil dlouhou přihrávku hostů a došel si až pro gól (23:31)

51

Znovu Samiec, teď už byli hosté v plném počtu (22:31)

50

Zdá se, že Hranice se zase probudily. Další branku přidal Samiec (22:30)

50

Pernička deset minut před koncem snižuje (22:29)

49

Magrla všem utekl, přestože se někteří snažili jeho nájezd překazit (21:29)
Oddechový čas pro domácí. (21:28)

49

Vyloučení Čadry hraje Přerovu do karet (21:28)

48

Brož sice skóroval, ale následně špatně došlápl. Naštěstí to není nic vážného (21:28)