Menu

Fotbal

Pohár FAČR

TJ Sokol Tasovice – FC Fastav Zlín

1:3

konec (0:2)

26.07.2014, 17:00 • Info o změnách stavu (Pavel Houšť)

Tipsport: 7.0 5.0 1.3 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+2

Konec zápasu. (19:24:38)

87

Tasovice právě vstřelily branku!
Autorem branky je KARLÍK.

73

Zlín právě vstřelil branku!
Autorem branky je VESELÝ.

46

Začal druhý poločas.

45+2

První poločas skončil.

40

Zlín právě vstřelil branku!
Autorem branky je LUKÁŠ MOTAL.

25

Zlín právě vstřelil branku!
Úvodní gól střílí LUKÁŠ ŽELEZNÍK.
Úvodní sestavy:

Sokol Tasovice: Šebela – Krátký, Mička, Blahounek, Šrámek, Veselý, Hováček, Hovš, Suhaník, Helebrank, Švarc.

FC Fastav Zlín: Dostál – Malý, Hubáček, Železník (C), Holý, Peznar, Motal, Hájek, Pezdera, Benčík, Chmelo..

1

Utkání právě začalo.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 17:00.

TJ Sokol Tasovice – FC Fastav Zlín

1:3

konec (0:2)

Zpět na online

Branky: 87. Karlík – 25. Železník, 40. Motal, 73. Veselý

TJ Sokol Tasovice: Šebela – Krátký, Mička, Blahounek, Šrámek, Veselý, Hováček, Hovš, Suhaník, Helebrank, Švarc.

FC Fastav Zlín: Dostál – Malý, Hubáček, Železník (C), Holý, Peznar, Motal, Hájek, Pezdera, Benčík, Chmelo.

Pohár FAČR

Kladno – Písek 10:15 3:4

Vyšehrad – Táborsko 10:15 1:4

Aritma – Adm. Praha 10:15 1:2

Neratovice – Vltavín 10:15 2:0

Havířov – Třinec 10:20 1:2

K. Vary – Sokolov 10:30 0:7

Český Brod – Převýšov 17:00 0:7

Ústí n/O – Chrudim 17:00 0:2

Jablonec n. J. – Zápy 17:00 1:0

Olympia Radotín – Dvůr Králové 17:00 2:1

Hranice – Orlová po penal. (4:3) 17:00 1:1

Pelhřimov – Třebíč 17:00 0:1

D. Benešov – Uničov po penal. (2:3) 17:00 1:1

Žďár n/S – Rosice 17:00 1:3

Petrovice – Hlučín 17:00 0:1

Vyškov – Prostějov 17:00 1:2

Litoměřicko – Ústí n. L. 17:00 1:4

Dobrovice – Králův Dvůr 17:00 3:0

Slavičín – Olomouc 17:00 0:6

Jíloviště – Meteor Praha po penal. (4:2) 17:00 1:1

Cheb – Bohem. Pr. 17:00 0:3

Hořovicko – Tachov 17:00 0:1

Krupka – Chomutov po penal. (3:4) 17:00 2:2

Sušice – Domažlice 17:00 1:5

Turnov – Pardubice po penal. (2:4) 17:00 1:1

Klatovy – Most po penal. (4:2) 17:00 0:0

Doubravka – Vlašim 17:00 0:9

Česká Třebová – Živanice 17:00 0:4

Velké Karlovice – Kroměříž 17:00 0:1

Rýmařov – Zábřeh po penal. (4:5) 17:00 1:1

Blansko – HFK Olomouc po penal. (4:3) 17:00 0:0

Nový Jičín – Opava 17:00 0:1

Kozlovice – Karviná 17:00 0:2

Tasovice – Zlín 17:00 1:3

Brumov – Frýdek-Místek 17:00 0:3

Líšeň – Znojmo 17:00 1:3

Břeclav – Vel. Meziříčí 17:00 2:3

Brozany – Benešov 17:00 2:1

Kutná Hora – Žižkov 17:00 0:7

Vysoké Mýto – Letohrad 17:00 2:0