5:2
Kanada – Finsko • konec (60') 05:10 11:1
Česko – Švédsko • konec (60') 09:40 3:1
Japonsko – Dánsko • konec (60') 09:40 6:2
USA – Olympijští sportovci z Ruska • konec (60') 14:10 5:0
Slavia – Vrchlabí • po s.n. (2:0) (66') 12:30 3:2
Ústí n/L – Jihlava • konec (60') 16:00 5:1
Sokolov – Poruba 2011 • konec (60') 17:00 4:3
Prostějov – Vsetín • po prodl. (62') 17:00 4:5
Havířov – Kadaň • kontumace () 17:00 5:0
Frýdek-M. – Šumperk • konec (60') 17:00 3:2
Benátky n/J – Kolín • konec (60') 17:00 4:5
Třebíč – Přerov • po s.n. (1:2) (66') 17:30 2:3
Znojmo – Innsbruck • konec (59') 17:30 3:2
Hronov – MOSTEČTÍ LVI • konec (60') 17:00 4:1
Letňany – Dvůr Králové n. L. • konec 17:00 4:3
Děčín – Nová Paka • konec (60') 18:00 2:5
Jablonec – Bílina • konec 18:00 7:4
Písek – Stadion Cheb • konec (60') 17:00 6:1
Klatovy – Příbram • po s.n. (5:6) 17:30 1:2
Řisuty – Havlíčkův Brod • konec (60') 18:00 4:7
Tábor – Kobra • konec (60') 18:03 7:2
Val.Meziříčí – SHK Hodonín • konec (60') 17:00 4:1
Kopřivnice – Velké Meziříčí • konec (60') 17:00 6:2
Žďár n/S – Nový Jičín • konec 17:30 5:4
Kometa Brno B – Opava • konec (60') 18:00 6:1
Pacifická divize – Metropolitní divize • konec (21') 21:00 4:6
Centrální divize – Atlantická divize • konec (20') 22:00 8:5
Metropolitní divize – Centrální divize • konec (40') 23:25 5:3
Olomouc – Kladno • konec (60') 12:00 5:2
Mladá Boleslav – Kometa Brno • konec (60') 12:30 5:0
Sparta – Motor ČB • konec (60') 13:00 6:2
Plzeň – Liberec • konec (60') 16:30 4:2
Zlín – Kometa Brno • konec 11:15 6:4
Mountfield HK – Vítkovice • konec (60') 12:15 4:2
Plzeň – Liberec • konec (60') 13:00 0:4
Třinec – Jihlava • konec (60') 13:00 6:3
Slavia – K. Vary • konec (59') 16:15 4:2
Mladá Boleslav – Sparta • po s.n. (2:1) (66') 16:30 3:2
Motor ČB – Havlíčkův Brod • po prodl. 12:00 4:5
Hvězda Praha – HC Litvínov • konec 12:00 1:6
Kladno – Chomutov • konec 12:00 4:0
Technika Brno – Tábor • po s.n. (2:1) 13:00 3:2
Pardubice – Kobra • konec (60') 13:00 5:1
Přerov – Vsetín • konec 13:30 6:1
Poběžovice – HC 2009 Nýrsko • konec (44') 12:45 6:3
Ml. Boleslav B – Králův Dvůr • po prodl. (63') 18:00 6:5
Pelhřimov – Velká Bíteš • konec (60') 17:00 2:1