Extraliga dorostu - o pořadí v play-off

HC Slavia Praha – HC Energie Karlovy Vary

4:2

konec (2:0, 2:1, 0:1)

05.02.2022, 16:15 • Zimní stadion Eden • Skupina A • Šimon Rogner (@simonrogner)

Přes závěrečná vyloučení už se ale v zápase nic nestalo a slávističtí dorostenci porazili Karlovy Vary 4:2. Uspěli zejména díky prvním dvěma třetinám, v nichž dali po dvou gólech. Energie sice v závěru snížila, ale vyrovnat už nedokázala. (18:16:24)

58:59

Současné vyloučení:
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Kočí – 5 min., bitka + osobní trest do konce utkání, bitka).
Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Chludil – 5 min., bitka + osobní trest do konce utkání, bitka).
Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Holejšovský – 2 min., sekání).

58:59

Jeden z karlovarských útočníků se natlačil ze strany přímo na Hodice. Při tom se na něj natlačil, což se nelíbí slávistickým obráncům. Strhlo se několik bitek a rozhodčí budou vylučovat.

57:32

Dokonce tyč teď zazvonila po střele Adámka. Karlovarští tlačí.

55:59

Karlovy Vary právě vstřelily branku!
Čtyři minuty před koncem základní hrací doby Energie ještě vykřesala naději a snižuje. Ani obránci, ani brankář Hodic nedokázali reagovat na individuální akci VÍTA ZAHEJSKÉHO. Asistence: Zdeněk Šmíd a Petr Pavelec.

55:34

Po ostrém zákroku na Kříženeckého se slávističtí fanoušci domáhají potrestání, rozhodčí ale zůstávají klidní.

54:52

54:11

Nikolas Filip ujel v oslabení sám na Ebenstreita, ten ho skvělým zákrokem vychytal!

53:34

Kočího střela od modré byla několikrát tečována, nakonec puk po odrazu od jednoho ze slávistů skončil v ochranné síti.

52:52

Vyloučení v týmu HC Slavia Praha (Karas – 2 min., podrážení).

52:31

Slávisté v početní výhodě nezahrozili, teď to zkouší s dalším útokem.

52:03

50:03

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Zahejský – 2 min., faul kolenem).

49:28

Tomas hned po buly tvrdě pálil, Ebenstreit byl ale ve střehu.

48:43

Vosmík nabíjel na střelu Hlavičkovi, tomu ale puk moc nesednul.

47:18

46:16

Kříženecký nastřelil jen Currana, puk se tak odrazil mimo.

45:18

Vyloučení v týmu HC Energie Karlovy Vary (Anton – 2 min., hákování).

4:2

Branky a nahrávky: 14. Havlíček (Filip, Němeček), 19. Hlavička, 27. Nemes, 31. Curran (Tomas, Kubánek) – 21. Adámek (Pastor), 56. Zahejský (Šmíd, Pavelec)

HC Slavia Praha: Hodic (Vavřena) – Karas, Kříženecký, M. Tichý, Málek, Švec, Kubánek, Ciolek – Curran, Nemes, Havlíček, J. Tichý, Chludil, Filip, Hlavička, Tomas, Němeček, Vosmík.
Trenér: Slížek

HC Energie Karlovy Vary: Dybal (31. Ebenstreit) – Smýkal, Kočí, Anton, Mähler, Kubíček – Adámek, Zahejský, Šmíd, Váňa, Šilhan, Pavelec, Csabi, Pastor, Holejšovský.

36:48 KVA 2 Kočí, faul kolenem
40:29 SLA 2 Curran, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
45:18 KVA 2 Anton, hákování
50:03 KVA 2 Zahejský, faul kolenem
52:52 SLA 2 Karas, podrážení
55:59 KVA 4:2 Zahejský (Šmíd, Pavelec)
58:59 KVA 5+20 OK Kočí, bitka+bitka