HC Olomouc – Rytíři Kladno

5:2

konec (3:0, 1:1, 1:1)

05.02.2022, 12:00 • Zimní stadion Olomouc • 33. kolo • Michal Jonáš

To je ode mne dnes vše. U dalších zápasů mládežnických kategorií na počtenou! (14:09:36)
Ve třetí třetině padly ještě dva góly. Nejprve zvyšoval Jiří Fibigr na 5:1. Poslední gól utkání padl v čase 58:09, kdy se v přesilovce prosadil Lukáš Sýkora po teči. Olomouc tak zaslouženě bere nad posledním celkem tabulky tři body.

59:50

Olomouci se již do hry nechce, proto se s kotoučem zdržuje u mantinelu.

59:00

Běží poslední minuta utkání.

58:09

Kladno právě vstřelilo branku!
Šíma nahodil puk na bránu, kde stál Lukáš SÝKORA, jenž ho tečoval až za Špunarova záda. Kladno tak v přesilovce snižuje na rozdíl tří branek. Asistence: Tomáš Šíma.

57:10

Rytíři se usadili v pásmu, ale obětavý Panáček jim skočil do střely, která se odrazila příhodně pro hráče v červeném.

56:23

Vyloučení v týmu HC Olomouc (Mácha – 2 min., krosček).

56:13

Vimmer předvedl krásný bodyček, ten se však domácím nelíbil, a tak se mu to snažili oplatit, díky čemuž teď bude hrát Kladno další přesilovku.

55:26

Kladnu byl odpískán ofsajd.

54:10

Puk nebezpečně proletěl těsně před Špunarem, žádný z hráčů v modrých dresech jej ale nedokázal za brankovou čáru usměrnit.

53:44

Kladenským Rytířům se již začíná krátit čas, přesto jsou hanáci stále aktivnější.

52:08

Tichý se usměrnil kotouč odražený od zadního mantinelu do kladenské klece, Hykel proti němu ale stačil včas vytáhnout pravý beton.

51:00

Kladno si po delší delší době zapsalo další střelecký pokus na Špunara, ten ho bez větších potíží vyráží.

50:22

Zakázané uvlonění Rytířů.

49:31

Havel zaclonil před střelou Stratila výhled brankáři hostí, ten však s velkým štěstím kotouč dokázal vyrazit.

49:22

49:01

Domácím byl odpískán ofsajd.

47:57

Olomouc se usadila v útočné třetině, avšak po střele zblokované soupeři byli Hanáci vyhnání na středního pásma.

5:2

Branky a nahrávky: 6. Zapletal (Kučera), 10. Zapletal (Kučera), 11. Kučera (Zapletal), 39. Kočí, 44. Fibigr (Kučera) – 30. Kočka (Šíma, Kouba), 59. Sýkora (Šíma)

HC Olomouc: Špunar (Kmec) – Kočí, Přecechtěl, Groch, Panáček, Drábek, Stratil, Poledna (C) – Tichý, Kučera, Havel – Zapletal, Fasner, Matašovský – Fibigr, Handl (A), Mácha (A) – Tarnoczy
Trenér: Karel Beran

Rytíři Kladno: Hykel (Gabriška) – Strnad, Robovský, Staněk (A), Burger, Funk (C), Sýkora – Kulich, Hurta, Kočka – Šimek, Šíma, Sachr (A) – Kouba, Vimmer, Hvězda – Nedvěd
Trenér: Jindřich Lidický

Rozhodčí: Held, Cabák – Otáhal, Smetková

04:00 KLA 2 Šimek, nedovolené bránění
04:09 KLA 2 Robovský, vysoká hůl
05:32 OLO 1:0 Zapletal (Kučera)