4:1
Kazachstán – Německo • konec (60') 11:08 4:1
Švédsko – Rusko • po prodl. (64') 15:08 4:5
Kanada – Finsko • konec (60') 19:08 5:0
Litvínov – Sparta • konec (60') 19:50 2:3
Carolina – Washington • konec (60') 01:40 3:4
Dallas – Detroit • konec (60') 02:45 4:1
Columbus – San Jose • konec (60') 19:10 2:3
Buffalo – Florida • konec (60') 19:10 3:2
Boston – Edmonton • konec (60') 19:15 1:4
Minnesota – Winnipeg • po prodl. (62') 20:00 3:2
Vegas – St. Louis • po prodl. (64') 22:00 5:4
Soči – CSKA Moskva • konec (60') 15:00 1:7
Riga – Barys • konec (60') 16:00 1:0
Slavia – Litoměřice • konec (60') 15:00 3:4
Chomutov – Havířov • konec (60') 16:00 2:4
Vsetín – Přerov • konec (60') 17:00 2:0
Ústí n/L – Prostějov • konec (60') 16:00 5:6
Benátky n/J – Frýdek-M. • konec (60') 17:00 3:1
Sokolov – Jihlava • konec (60') 17:00 2:4
Třebíč – Kadaň • konec (60') 17:30 6:1
Nová Paka – Řisuty • po s.n. (1:3) (66') 17:00 4:5
Dvůr Králové n. L. – Děčín • konec 17:00 10:3
MOSTEČTÍ LVI – Trutnov • konec 17:30 3:6
Bílina – Vrchlabí • konec 17:30 2:11
Příbram – Klatovy • po s.n. (0:1) 17:00 1:2
Kolín – Tábor • konec (60') 17:07 2:3
David Servis – Kobra • konec (60') 18:00 6:4
China Golden Dragon – Písek • konec 18:00 2:7
Opava – Nový Jičín • konec (60') 17:00 7:3
Havlíčkův Brod – Val.Meziříčí • konec (60') 18:00 3:6
SHK Hodonín – Kopřivnice • konec 18:00 2:1
Olomouc – Salzburg • konec (60') 12:00 1:5
Jihlava – Vítkovice • konec 12:00 2:4
Liberec – Slavia • konec (60') 12:00 5:2
Plzeň – Mountfield HK • konec (60') 12:00 1:5
Mladá Boleslav – Sparta • po s.n. (3:2) (66') 12:30 2:1
Kometa Brno – Třinec • konec (60') 13:00 2:3
Kladno – Chomutov • konec 16:30 2:3
K. Vary – Pardubice • konec (60') 17:00 1:2
Slavia – Kometa Brno • konec (60') 11:00 1:6
Přerov – Liberec • po s.n. (4:3) 12:00 4:3
Mountfield HK – Havířov • konec (60') 12:15 3:2
Sparta – Pardubice • po prodl. 12:45 3:2
K. Vary – Vítkovice • konec (59') 13:00 2:6
Kladno – Třinec • konec 13:00 3:4
Plzeň – Mladá Boleslav • konec (60') 15:30 1:3
Chomutov – Havlíčkův Brod • konec (60') 15:30 4:3
Č. Budějovice – Tábor • konec (60') 12:00 3:1
Třemošná – PZ Kladno • konec 12:15 5:3
Technika Brno – Jihlava • konec 12:30 1:5
HK MD Šumperk – Olomouc • po s.n. (0:1) 13:15 3:4
Kobra – Hvězda Praha • konec 17:30 4:0
Nové Zámky – Slovan • po prodl. (64') 16:00 6:5
MAC Budapešť – Košice • po prodl. (64') 17:00 4:3
Liptovský Mikuláš – Banská Bystrica • po s.n. (1:2) (65') 17:00 4:5
Zvolen – Detva • konec (60') 17:00 5:1
Nitra – Poprad • konec (60') 18:00 3:2
Trenčín – Michalovce • konec (60') 18:00 4:2
SHK Mustangové – Sparta para hokej • konec (45') 15:00 2:1
SOHO Olomouc – Karlovy Vary • po s.n. (0:2) (46') 19:00 2:3
Tomahawk – HC 2009 Nýrsko • konec (44') 11:30 8:4
HC Vizi – Marsy Klatovy • konec (45') 13:10 5:1
AHC Dynamo – Vačice • konec (45') 17:00 6:6
Tango Klatovy – HC Čápi • konec (45') 18:40 4:4