04.01.2020, 22:00 • T-Mobile Arena, Las Vegas • Tomáš Reiner (@ReinyTom)

Tipsport: 2.19 3.93 2.85 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tomáš Nosek (VGK) 0+1, 1 střela, čas na ledě 11:23 (00:58:28)

1. Chadler Stephenson (VGK) 1+1
2. Nicolas Hague (VGK) 0+2
3. William Carrier (VGK) 0+1
Statistiky: Střely na bránu: 33-31; Zablokované střely: 10-19; Vhazování: 37%-63%; Hity: 37-29; Přesilové hry: 0/2-2/3; Trestné minuty: 12-10.

Vegas předvedlo senzační obrat a zvítězilo již počtvrté v řadě

Vegas dnes v domácím prostředí prožilo nejhorší první třetinu v historii organizace, když s hostujícím St. Louis prohrávalo již 0:3. Dvěmi góly ve druhé třetině se ale vrátilo zpátky do střetnutí a v závěrečné části dovršilo comeback, o který se postaral Nicolas Roy. To ovšem nebylo vše, protože vzápětí poté dovršil senzační obrat Reilly Smith. Úřadující šampióni ztratili velice solidně rozehraný zápas, a přestože je ještě na chvíli zachránil David Perron, v prodloužení o jejich třetí porážce v řadě rozhodl Chadler Stephenson. Hokejisté Vegas vyhráli počtvrté v řadě. Konečný výsledek utkání v Las Vegas zní. Vegas Golden Knights 5 St. Louis Blues 4.

63:01

63:01 Chandler STEPHENSON - 5:4

63:01

Golden Knights právě vstřelili branku!
CHANDLER STEPHENSON získal kotouč na levé straně obranného pásma Vegas a v závěru svého samostatného úniku puk zasunul mezi betony Jakea Allena! Vegas vítězí 5:4! Bez asistence.

61:49

Brayden Schenn mohl rozhodnout střelou z bodu levého kruhu pro vhazování, jenže se do ní postavil Shea Theodore a puk skončil v ochranné síti.

61:24

Alex Pietrangelo vystřelil bekhendem na vrcholu levého kruhu a Marc-André Fleury podržel puk mezi vyrážečkou a lapačkou, ačkoliv si tím nebyl vůbec jistý.

60:40

Max Pacioretty vypálil bez přípravy na vrcholu pravého kruhu pro vhazování, jenže jeho střelu skvěle zablokoval hostující obránce Jay Bouwmeester.

60:01

Golden Knights předvedli nevídaný comeback, když ze stavu 0:3 otočili skóre na 4:3. Blues ale zachránil David Perron, a tak nás čeká prodloužení. Skóre po třetí třetině zní. Vegas Golden Knights 4 St. Louis Blues 4.

Který z týmů vstřelí první branku v celém prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

59:19

Dnešní utkání sleduje 18334 diváků.

59:00

Do konce třetí třetiny zbývá odehrát 1 minuta.

58:44

Robert Thomas byl v závěru zápasu vyloučen na dvě minuty za hákování. Přesilová hra 4 na 3 pro Knights.

57:49

Max Pacioretty a David Perron byli souběžně vyloučeni na dvě minuty za hrubost. Následuje tedy hra 4 na 4.

5:4

Branky a nahrávky: 34. Reaves, 36. Stastny (Carrier, Hague), 44. N. Roy (Hague, Nosek), 50. R. Smith (Stephenson), 64. Stephenson – 8. Pietrangelo (Perron, R. O'Reilly), 13. Schwartz (Perron, R. O'Reilly), 17. Sundqvist (Barbašev, Steen), 53. Perron (Pietrangelo, R. O'Reilly)

Vegas Golden Knights: M.-A. Fleury (M. Subban) – Schmidt, McNabb, Theodore, Holden, Engelland (A), Hague – R. Smith (A), W. Karlsson, Tuch – Mark Stone (A), Stephenson, Pacioretty – Glass, Stastny, Carrier – Reaves, Nosek, N. Roy. Hlavní trenér: Gerard Gallant.

St. Louis Blues: Allen (Binnington) – Pietrangelo (C), Dunn, Faulk, Bouwmeester, Bortuzzo, Walman – Perron, R. O'Reilly (A), Schwartz – Bozak, Thomas, B. Schenn – Barbašev, Sundqvist, Steen (A) – Sanford, J. de La Rose, MacEachern. Craig Berube.

Rozhodčí: Frederick L'Ecuyer, Graham Skilliter. Čároví: Tony Sericolo, Andrew Smith

Diváci: 18334

06:29 VEG 2 Engelland, faul loktem
07:05 STL 0:1 Pietrangelo (Perron, R. O'Reilly)
12:41 STL 0:2 Schwartz (Perron, R. O'Reilly)
16:16 STL 0:3 Sundqvist (Barbašev, Steen)
27:09 VEG 2 Pacioretty, hrubost