5:1

konec (2:0, 2:1, 1:0)

04.01.2020, 17:00 • Zimný štadión Zvolen • 37. kolo • Števo Lasab sk

Tipsport: 1.32 5.5 6.78 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas je na konci. Domáci rozhodli o víťazstve v prvých dvoch tretinách a po dobrom výkone zdolal Detvu 5:1. Oplatil jej tak prehru tu na domácom ľade ešte z októbra. Najlepší hráči zápasu: Špirko (ZV) a Gašpar (DT). Ďakujem Vám za pozornosť a príjemný večer. (19:35:42)

59:45

Zaujímavé, že vo všetkých troch tretinách úplný záver patril hosťom. Tak je tomu aj teraz. Zápas sa už len dohráva.

59:06

Zverenci domácich trénerov pod tlakom len vyhadzujú puk cez všetky čiary na zakázané uvoľnenie. Ďalšie buly v ich obrannom pásme.

58:31

Filip Čenka s pekný tečom pred Tomekom, ale zatiaľ čo minule Detve tieto teče vychádzali, dnes im proste nie a nie padnúť do siete.

57:22

Meliško sa krásne predral cez dvojicu protihráčov, prihral Koleničovi, ktorý príklepom preveril Petríka. Ten je pozorný a stav sa nemení.

56:32

Peter Zuzin v obrovskej šanci na zníženie. Puk v skrumáži nakoniec preskočil domácu bránu.

55:11

Zvolen útočí, dva strely Bruna Mráza a s oboma si Petrík poradil a vyrazil hokejkou.

54:32

Protiútok hostí dvoch na dvoch, Šišovský prenechal zadovkou puk na Viktora Fekiača. Ten skúsil strelu pomedzi betóny a veru skoro mu to vyšlo.

53:19

Domáci diváci sa bavia aj cez reklamnú prestávku a bol tu pokus o prvú mexickú vlnu.

52:46

Viliam Čacho v sľubnej šanci, Tomek už bol v podstate prekonaný, ale puk v sieti nakoniec nie je.

52:23

Zvolenčania si pri rozohrávke nerozumeli a pískané bolo zakázané uvoľnenie. Domáci nemôžu prestriedať.

50:57

Zvolen dal gól!
Slávo Tomko vynikajúco našiel na útočnej modrej GARRETTA THOMPSONA, ten svoj druhý dnešný samostatný nájazd už premieňa. Tentokrát zvolil blafák, roztiahol si Petríka a pik mu následne poslal medzi betóny.
Asistoval Slavomír Tomko.

50:41

Prečíslenie domácich troch na dvoch a strela Meliška, Kolenič v dorážke neúspešný.

50:16

Najväčšia šanca Zvolena prišla po presilovke. McPherson zakončil z ľavého krídla a triafa Petríka do masky. Rozhodcovia hru ihneď prerušili.

50:05

Hostia v plnom počte.

49:06

Sýkora obral o puk domácich a puk dostal do stredného pásma.

48:27

Hostia puk získali a vyhodili, domáci musia začať odznova.

48:03

Vylúčenie v tíme HC 07 WPC Koliba Detva (Mar. Chovan – 2 min., úmyselné posunutie bránky).

5:1

Branky a nahrávky: 4. Špriko (Drgoň, M. Halama), 14. Špirko (M. Halama, McPherson), 26. Betker (Parks, Trotter), 37. McPherson (Corrin, Špirko), 51. Thompson (Tomko) – 23. Gašpar (Jendroľ)

HKM Zvolen: T. Tomek (Hollý) – Corrin, Švarný (C), Betker, Maier, Drgoň (A), Tomko, Meliško – Tibenský, Trotter, Parks – Thompson, B. Mráz, Štrauch – McPherson, Špirko (A), M. Halama – S. Petráš, P. Halama, Marcinek – Kolenič (tréneri – A. Podkonický, D. Nachbaur)

HK DOXXbet Detva: Petrík (Bátory) – Mar. Chovan (C), Andersons, Golian, Kuklev (A), F. Fekiač, Jendroľ, Gachulinec, Lalík – Šišovský, Zuzin, Sýkora (A) – Ščurko, Podešva, Král – Gašpar, P. Valent, Čacho – Čenka, V. Fekiač, Ľupták (tréner – J. Turek)

Rozhodčí: D. Konc st., Korba – Jedlička, Gegáň (video – Lauff)