15.06.2024, 15:00 • Orelský stadion Uherský Brod • 32. kolo • Jan Janča

Tipsport: 2.99 2.46 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne. (16:58:10)
Máme za sebou velmi bláznivé utkání 32. kola MSFl, ve kterém se oba týmy se sezónou 2023/24 rozloučili ve velkém stylu.
Již v první minutě prohrávali domácí 0:1, když se prosadil Hykel. V 10. minutě byl stav 0:2, když se prosadil Rubý. V minutě 26. snížil Votava z volného přímého kopu. O pět minut později dorážel do prázdné brány Neumann. Sekundy před pauzou snížil Obadal.
Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí a odměnou bylo vyrovnání v 61. minutě zásluhou Mančíka. Po dobré akci Brodu pak šli do vedení o něco později zásluhou Obadala. Za hosty v minutě 75. vyrovnal Kohut. Obrovskou šanci měli domácí v 79. minutě, když nejprve Votava trefil tyč, Leskovjan byl skvěle vychytán a Mančík podruhé orazil tyč.

Oba týmy tak zakončili sezónu výsledkem 4:4.

90+4

90+2

Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl hostující Harušťák.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
ze hřiště odchází Obadal, přichází Straňák.

89

Matěj Votava vidí za zakopnutý míč žlutou kartu.

88

Matěj Votava si nepohlídal svou pozici a bylo mu odmáváno postavení mimo hru.

87

Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
ze hřiště odchází Hykel, přichází Imider.

86

Vlado Mazuryk se provinil útočným faulem.

85

Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.

84

ze hřiště odchází Mančík, přichází Kovařík.

83

Brankář hostí Lasák za okaté zdržování vidí žlutou kartu.

82

K nelibosti domácích se Obadal provinil útočným faulem.

81

Emmanuel Ogbu za svůj několikátý faul v dnešním utkání vidí žlutou kartu.

80

Miroslav Leskovjan za svůj faul vidí žlutou kartu.

79

Tak to, co tam teďka Brodu nespadlo je snad k nevíře. Nejprve Matěj Votava trefil z velkého úhlu tyč, následně Leskovjana skvěle vychytal brankář Lasák a a do třetice smůly trefil Marek Mančík zase tyč.

77

Domácí se hodně zlobí, neboť Pochylý byl atakován do obličeje. Hlavní rozhodčí však faul nepískal.

75

75. KOHUT - 4:4

4:4

konec (2:3)

Branky: 26. Votava, 45+1. Obadal, 61. Mančík, 66. Obadal – 1. Hykel, 10. Rubý, 31. Neumann, 75. Kohut

Karty:   51. Ondrůšek (UBR), 80. Leskovjan (UBR), 89. Votava (UBR) – 81. Ogbu (FRM), 83. Lasák (FRM)

ČSK Uherský Brod: Lebánek (B) – Votava, Rešetka (11. Vrbka), Lorenc, Mančík (84. Kovařík), Obadal (90. Straňák), Leskovjan (C), Vyhlíd, Pochylý, Mazuryk, Bulko (46. Martiš)
Náhradníci: Somberg (B) – Kovařík, Červenka, Obdržálek, Martiš, Vrbka, Straňák

Trenér: Miroslav Ondrůšek

FK Frýdek-Místek: Lasák (B, C) – Coufal, Massaniec, Neuman, Zupko (65. Němec), Obuch (72. Ogbu), Michlík (46. Janjuš), Hykel (87. Imider), Gorčica, Rubý (72. Kohut), Harušťák
Náhradníci: Panin (B) – Imider, Janjuš, Kohut, Ogbu, Němec

Trenér: Martin Šrámel

Rozhodčí: Dorušák – Budovič, Svoboda