15.06.2024, 15:00 • Orelský stadion Uherský Brod • 32. kolo • Jan Janča

Tipsport: 2.99 2.46 2.38 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit zase u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne. (16:58:10)
Máme za sebou velmi bláznivé utkání 32. kola MSFl, ve kterém se oba týmy se sezónou 2023/24 rozloučili ve velkém stylu.
Již v první minutě prohrávali domácí 0:1, když se prosadil Hykel. V 10. minutě byl stav 0:2, když se prosadil Rubý. V minutě 26. snížil Votava z volného přímého kopu. O pět minut později dorážel do prázdné brány Neumann. Sekundy před pauzou snížil Obadal.
Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí a odměnou bylo vyrovnání v 61. minutě zásluhou Mančíka. Po dobré akci Brodu pak šli do vedení o něco později zásluhou Obadala. Za hosty v minutě 75. vyrovnal Kohut. Obrovskou šanci měli domácí v 79. minutě, když nejprve Votava trefil tyč, Leskovjan byl skvěle vychytán a Mančík podruhé orazil tyč.

Oba týmy tak zakončili sezónu výsledkem 4:4.

90+4

90+2

Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl hostující Harušťák.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty nad rámec základní hrací doby.

90

Střídání v týmu ČSK Uherský Brod:
ze hřiště odchází Obadal, přichází Straňák.

89

Matěj Votava vidí za zakopnutý míč žlutou kartu.

88

Matěj Votava si nepohlídal svou pozici a bylo mu odmáváno postavení mimo hru.

87

Střídání v týmu FK Frýdek-Místek:
ze hřiště odchází Hykel, přichází Imider.

86

Vlado Mazuryk se provinil útočným faulem.

85

Domácí hráči budou zahrávat volný přímý kop.

84

ze hřiště odchází Mančík, přichází Kovařík.

83

Brankář hostí Lasák za okaté zdržování vidí žlutou kartu.

82

K nelibosti domácích se Obadal provinil útočným faulem.

81

Emmanuel Ogbu za svůj několikátý faul v dnešním utkání vidí žlutou kartu.

80

Miroslav Leskovjan za svůj faul vidí žlutou kartu.

79

Tak to, co tam teďka Brodu nespadlo je snad k nevíře. Nejprve Matěj Votava trefil z velkého úhlu tyč, následně Leskovjana skvěle vychytal brankář Lasák a a do třetice smůly trefil Marek Mančík zase tyč.

77

Domácí se hodně zlobí, neboť Pochylý byl atakován do obličeje. Hlavní rozhodčí však faul nepískal.

75

75. KOHUT - 4:4

75

Frýdek-Místek právě vstřelil branku!
Autorem branky je TOMÁŠ KOHUT
Po kombinaci ve středu hřiště se do úniku dostal TOMÁŠ KOHUT, který přeloboval brankáře Lebánka a vyrovnal na 4:4.

74

Denis Němec teď měl na noze vyrovnání. Po hrubé chybě Vyhlída se k míči dostal, ale brankář Lebánek jej dobře vychytal.

73

Hosté mají k dispozici volný přímý kop.

72

ze hřiště odchází Obuch, přichází Kohut,
ze hřiště odchází Rubý, přichází Ogbu.

71

Hlavička domácího Votavy nenadělala brankáři Lasákovi velké problémy.

70

Velmi dobrou obrannou práci předvedl Šimon Vyhlíd.

68

Obrovskou šanci měl Hykel, který si obhodil domácí obránce a nebezpečně vystřelil. Jeho střela těsně minula tyč domácí brány.

66

66. OBADAL - 4:3

66

Uherský Brod právě vstřelil branku!
Autorem branky je KRYŠTOF OBADAL!!!
Po skvělém průniku Marka Mančíka a jeho následného obhození brankáře se k míči dostal KRYŠTOF OBADAL, který zavěsil do prázdné brány. Brankář Lasák se však může červenat, protože Mančíkovi míč utekl a taktak ho předal Obadalovi.

65

ze hřiště odchází Zupko, přichází Němec.

64

Hosté budou zahrávat rohový kop.

61

61. MANČÍK - 3:3

61

Autorem branky je MAREK MANČÍK!!!
Po hrubé chybě brankáře Lasáka, který přímo nabil MARKU MANČÍKOVI, ho pak brankář lovil ze sítě. Mančík skvěle využil nabídnutou příležitost.

61

Domácí hráči jsou aktivnější a drží míč na svých kopačkách. K vážné šanci se však zatím nedostali.

59

Po faulu na Obadala budou domácí hráči zahrávat volný přímý kop.

58

Dobrou příležitost měl Hykel, ale tváří v tvář brankáři Lebánkovi neuspěl.

57

S rohovým kopem si obrana ČSK poradila a hra bude pokračovat odkopem od domácí brány.

54

Domácí budou mít dlouhé vhazování poblíž šestnáctky hostí.

53

Velmi nepřesnou střelu vyslal ze svých kopaček Hykel a vysoko minul bránu.

51

Trenér Brodu Miroslav Ondrůšek vidí žlutou kartu za velké protesty, které se týkaly minulé akce.

49

Hra je přerušena, neboť na hřišti zůstali ležet dva hráči a strhla se mela.

48

Domácí hráči mají k dispozici standardní situaci v podobě volného přímého kopu.

47

Hostující Neumann se provinil útočným faulem.

46

ze hřiště odchází Bulko, přichází Martiš.

ze hřiště odchází Michlík, přichází Janjuš.

46

Druhý poločas začne přibližně v 16:05.
Máme za sebou bláznivý první poločas utkání 32. kola MSFL, po kterém domácí Uherský Brod prohrává nad Frýdkem-Místkem 2:3.
Do utkání daleko lépe vstoupili hráči Frýdku, když se hned v první minutě prosadil Hykel. V 10. minutě bylo skóre 0:2, když se prosadil Rubý z volného přímého kopu. Oba góly mají společného jmenovatele a to nejisté počínání brankáře Lebánka. V minutě 26. snížil Votava, který mazácky podstřelil zeď při zahrávání volného přímého kopu. Avšak netrvalo to dlouho a hosté zase vedli o dvě branky, když se prosadil Neumann. Vypadalo to, že se do šaten půjde za stavu 1:3, ale v 1. minutě nastavení se prosadil Obadal.
Stav tedy 2:3.

45+2

45+1

45+1. OBADAL - 2:3

45+1

Po skvělé práci se k míči dostal Leskovjan, který dobrou kličkou se zbavil protihráče, přihrál míč KRYŠTOFU OBADALOVI, který napřáhl zpoza vápna a zavěsil za záda brankáře Lasáka.

45+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 1 minutu.

45

Domácí mají k dispozici výhodu autového vhazování.

43

S hlavičkou Vrbky si brankář Lasák bez problémů poradil.

42

Patrik Rubý si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

41

Hosté hrají s míčem na svých kopačkách a dominují hře. Domácí Brod jen stínuje.

38

Domácí Marek Mančík vystihl rozehrávku Frýdku, ale následnou protiakci zazdil, když stačil mu míč sebrat brankář Lasák.

36

Marek Mančík se provinil útočným faulem a hosté mají k dispozici volný přímý kop.

35

Hosté se provinili útočným faulem.

34

Velmi nepřesnou rozehrávku předvedl Mančík.

34

31

31. NEUMANN - 1:3

31

Autorem branky je MAREK NEUMANN!!!
Po dobré kombinaci ke středu pole se k míči dostal Hykel, který prověřil brankáře Lebánka. Ten míč vyrazil přímo na nohu MARKA NEUMANNA, který uklidil míč do sítě.

30

Matěj Votava je při chuti a zkoušel technické zakončení, když se z velké dálky pokusil přelobovat brankáře Lasáka. Těsně minul.

29

Velmi dobrý obranný zákrok předvedl Miroslav Leskovjan.

26

26. VOTAVA - 1:2

26

Autorem branky je MATĚJ VOTAVA!!!
MATĚJ VOTAVA se postavil k zahrání pokutového kopu, lišácky podstřelil zeď a zavěsil za záda bezmocného brankáře Lasáka. Skvělá fotbalová genialita v podání Matěje Votavy.

26

Po faulu na Mazuryka budou domácí zahrávat volný přímý kop prakticky z hranice pokutového území.

25

Hostující Hykel si nepohlídal své postavení a byl mu odmáván ofsajd.

24

Hosté se drží na míči a kombinují s ním na útočné polovině.

22

K zakončení se po rohovém kopu dostal Massaniec, který svou hlavičku zamířil nad branku.

21

Po průniku hostů obranou Brodu budou hosté zahrávat rohový kop.

20

Po dobré kombinaci napřáhl ke střele Leskovjan, ale jeho technický pokus brankář Lasák zlikvidoval.

19

Na centr z volného přímého kopu se tlačil Lorenc, ale kvůli jeho postavení akci zastavil ofsajd.

19

Domácí mají k dispozici volný přímý kop.

17

Velmi nepřesnou rozehrávku předvedli hráči domácího Uherského Brodu.

16

Po odvrácení se bude kopat roh z druhé strany.

16

Domácí mají k dispozici rohový kop.

15

Hostující Obuch z velké dálky vyzkoušel pozornost nejistého brankáře Lebánka, ale jeho dalekonosná střela jen těsně minula bránu.

14

Domácí Leskovjan se provinil útočným faulem.

13

Po sérii odrazů budou vhazovat hráči Brodu.

11

ze hřiště odchází Rešetka, přichází Vrbka.

10

10. RUBÝ - 0:2

10

Autorem branky je PATRIK RUBÝ!!!
K zahraní volného přímého kopu se postavil PATRIK RUBÝ, který zavěsil za záda brankáře Lebánka. Ten opět nemůže mít čisté svědomí.

9

Velmi špatně si teďka počínal domácí kapitán Leskovjan, který laxně ztratil míč a situaci musel nedovoleným zákrokem hasit Rešetka.

7

Hosté budou mít k dispozici standardní situaci v podobě volného přímého kopu.

6

S rohovým kopem si brankář Lasák poradil.

5

Domácí hráči mají k dispozici rohový kop.

4

Hosté předvedli velmi nepřesnou rozehrávku a domácí se zmocnili míče.

3

Domácí hráči kombinují s míčem a vyčkávají na chybu v obraně hostí.

1

1. HYKEL - 0:1

1

Autorem branky je TOMÁŠ HYKEL!!!
Po dobré kombinaci se k míči dostal TOMÁŠ HYKEL, který z velké dálky napřáhl ke střele, která zaplula do sítě. Brankář Lebánek se musí hodně červenat, neboť tato branka jde z velké části za ním.

1

Hned z úvodu předvedli velmi nepřesnou rozehrávku hráči Frýdku-Místku.

1

Úvodní výkop budou mít k dispozici hráči Frýdku-Místku.

Hlavní rozhodčí přivádí aktéry dnešního utkání na hrací plochu.
Pojďme si představit sestavy, ve kterých oba celky nastoupí na hrací plochu.

ČSK Uherský Brod: Lebánek (B) – Votava, Rešetka, Lorenc, Mančík, Obadal, Leskovjan (C), Vyhlíd, Pochylý, Mazuryk, Bulko
Náhradníci: Somberg (B) – Kovařík, Červenka, Obdržálek, Martiš, Vrbka, Straňák
Trenér: Miroslav Ondrůšek

FK Frýdek-Místek: Lasák (B, C) – Coufal, Massaniec, Neuman, Zupko, Obuch, Michlík, Hykel, Gorčica, Rubý, Harušťák
Náhradníci: Panin (B) – Imider, Janjuš, Kohut, Ogbu, Němec
Trenér: Martin Šrámel

Rozhodčí: Dorušák – Budovič, Svoboda.

Zdravím všechny příznivce dobrého fotbalu a vítám Vás u dnešního utkání závěrečného, 32. kola MSFL, ve kterém domácí ČSK Uherský Brod hostí FK Frýdek-Místek.
Přeji Vám příjemnou a ničím nerušenou zábavu.
V rámci 32. kola moravskoslezské fotbalové ligy se mezi sebou utkají týmy z opačných polovin tabulky. Domácí ČSK Uherský Brod hostí FK Frýdek-Místek.

Domácí ČSK Uherský Brod:
se po 33 odehraných ligových kolech má na svém kontě celkem 32 bodů za 7 výher, 11 remíz a 15 porážek s pasivním skóre 38:64. Domácí se tak nacházejí na 15. místě ligové tabulky, která jim definitivně zajišťuje účast v MSFL i pro nadcházející sezónu. Na 16. Bohunice a 17. Hranice mají náskok 3 bodů, ale díky vzájemné bilanci, která jasně hovoří ve prospěch ČSK, je tito soupeři již nepředeženou. Záchranu si domácí Broďané zajistili v minulém kole, ve kterém jasně zvítězili na hřišti posledního Frýdlantu nad Ostravicí 1:4. V posledních 5 utkáních zvládli domácí naplno bodovat jednou, dvakrát odešli s bodem a dvakrát byli poraženi.

To hostující FK Frýdek-Místek:
má poklidnější závěr sezóny 2023/24. Na svém kontě má celkem 46 bodů za 12 výher, 10 remíz a 11 porážek s positivním skóre 48:37. Hosté se tak nachází ve středu tabulky, konkrétně na 9. místě ligové tabulky. V posledních pěti ligových utkáních si hosté připsali celkem 7 bodů za dvě výhry, jednu remízu a dvě porážky. V minulém kole padli doma se Znojmem 1:3.

Poslední vzájemné utkání se odehrálo v rámci 15. kola MSFL, ve kterém se zrodila remíza 1:1, když se v závěru první půle trefil Brodský Leskovjan. Za domácí v 87. minutě srovnával Massaniec.

Utkání bude řídit pan Petr Dorušák. Na čarách mu budou asistovat pánové Pavel Budovič a Tomáš Svoboda. Delegátem utkání je pak pan Jan Prokop.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:00.

4:4

konec (2:3)

Branky: 26. Votava, 45+1. Obadal, 61. Mančík, 66. Obadal – 1. Hykel, 10. Rubý, 31. Neumann, 75. Kohut

Karty:   51. Ondrůšek (UBR), 80. Leskovjan (UBR), 89. Votava (UBR) – 81. Ogbu (FRM), 83. Lasák (FRM)

ČSK Uherský Brod: Lebánek (B) – Votava, Rešetka (11. Vrbka), Lorenc, Mančík (84. Kovařík), Obadal (90. Straňák), Leskovjan (C), Vyhlíd, Pochylý, Mazuryk, Bulko (46. Martiš)

FK Frýdek-Místek: Lasák (B, C) – Coufal, Massaniec, Neuman, Zupko (65. Němec), Obuch (72. Ogbu), Michlík (46. Janjuš), Hykel (87. Imider), Gorčica, Rubý (72. Kohut), Harušťák

Rozhodčí: Dorušák – Budovič, Svoboda