3. Moravskoslezská fotbalová liga

TJ Start Brno – FC Slovan Rosice

1:1

konec (1:1)

15.06.2024, 17:30 • Brno, Loosova • 32. kolo • Info o změnách stavu (Simon Menke)

Tipsport: 2.16 3.63 2.33 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost a přeji Vám ničím nerušený večer. (19:55:55)
Dnešní utkání sledovalo 157 diváků.
Druhý poločas nám skóre nezměnil, takže se zrodila pouze remíza 1:1. Hlavní rozhodčí měl dnes plné ruce práce, protože žlutou kartu musel ze své kapsy vytáhnout hned šestkrát. Jediné dva góly v zápase padli v prvním poločase. 15. minuta zápasu přinesla branku pro domácí tým a autorem branky byl Martin Zikl. Střelecký účet utkání uzavřel ve 40. minutě Pavel Novák a vyrovnal svým gólem utkání na 1:1.
Omlouváme se, že jsme přinášeli pouze změny skóre, avšak domácí tým TJ Start Brno nedokázal zabezpečit online stream pro sledování utkání a nebylo možné Vám přinášet informace přímo z utkání. Děkujeme za pochopení.

90+2

90+1

Žlutá karta pro tým TJ Start Brno (Šumbera).

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 2 minuty.

89

Střídání v týmu FC Slovan Rosice:
ze hřiště odchází Němeček, přichází Mazuch.

87

Žlutá karta pro tým TJ Start Brno (Kaláb).

Žlutá karta pro tým FC Slovan Rosice (Buchta).

82

Střídání v týmu TJ Start Brno:
ze hřiště odchází Rogožan, přichází Stropsa.

71

ze hřiště odchází Zikl, přichází Brzobohatý.

69

ze hřiště odchází Fíla, přichází Trtek,
ze hřiště odchází Sedláček, přichází Oborný Jiří.

60

ze hřiště odchází Novotný, přichází Buchta,
ze hřiště odchází Dobrovodský, přichází Charles.

46

V prvním poločase nám padnuli dvě branky. Nejprve se z kraje poločasu prosadil Martin Zikl. V závěru poločasu hosté vyrovnávají a to díky gólu Pavla Nováka. Zápas před druhým poločasem stále otevřen a je o co hrát.

45+2

45

40

Rosice právě vstřelily branku!
Autorem branky je PAVEL NOVÁK.

34

Žlutá karta pro tým TJ Start Brno (Drenka).

33

Žlutá karta pro tým TJ Start Brno (Vantuch).

1:1

konec (1:1)

Branky: 15. Zikl – 40. Novák

Karty:   29. Strnad (SBO), 33. Vantuch (SBO), 34. Drenka (SBO), 87. Kaláb (SBO), 90+1. Šumbera (SBO) – 87. Buchta (ROS)

TJ Start Brno: Špelda – Kaláb, Pus, Duda, Praks, Rogožan, Drenka, Vantuch, Strnad, Zikl, Šumbera (C).
Náhradníci: Nejezchleb, Brzobohatý, Matyska, Stropsa, Krajíček.

Trenér: Křivánek Robert

FC Slovan Rosice: Drobek – Zezula (C), Kulík, Novák, Koláčný, Fíla, Novotný, Němeček, Dobrovodský, Sedláček, Goj.
Náhradníci: Oborný Jan, Buchta, Mazuch, Charles, Trtek, Adeshina, Oborný Jiří.

Trenér: Čuhel Petr

Rozhodčí: Tomanec – Šimoník, Mayer.