14.04.2024, 17:30 • Emirates Stadium, Londýn • 33. kolo • Jan Janča

Tipsport: 1.26 6.51 11.4 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Tohle již bude ode mě vše. Já Vám děkuji za pozornost a budu se na Vás těšit opět u dalšího Onlajnu.
Přeji Vám hezký zbytek dne.
(19:33:46)
Držení míče: 51 % : 49 %.
Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 14:9. Rohy: 4:6. Ofsajdy: 5:1. Fauly: 12:7.
Máme za sebou utkání 33. kola anglické Premier League, ve kterém domácí Arsenal překvapivě podlehl hostující Aston Ville 0:2.
Domácí dobře vstoupili do utkání, ale Havertz svou šanci nevyužil. V minutě 39. strefil Watkins tyč a o minutu na to předvedl brankář Emiliano Martínez zákrok sezóny proti střele Leandra Trossarda.
Ve druhé půli se hra vyrovnala a v 62. minutě nastřelil břevno a tyč v jednom Youri Tielemans. Mrzet ho to však ale nemuselo, neboť se v 84. minutě prosadil Bailey. O dvě minuty bylo rozhodnuto, když se prosadil po úniku Watkins. Od té doby byli hráči Arsenalu opařeni a výrazně se jim vzdálil boj o titul ve prospěch Manchestreu City.

90+9

90+7

Eddie Nketiah se provinil útočným faulem a hráči Arsenalu už jsou v křeči.

90+6

Hostující hráči mají k dispozici volný přímý kop.

90+5

Velkou šanci měl Ollie Watkins, ale v bezprostřední blízkosti ho vychytal brankář David Raya.

90+4

Hosté budou vhazovat poblíž šestnáctky hostí.

90+3

Hra je přerušena, neboť na hrací ploše zůstal ležet Álex Moreno.

90+2

Rohový kop mají k dispozici hráči Arsenalu.

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje 8 minut nad rámec základní hrací doby.

89

Gabriel Martinelli se svým centrem snažil nacentrovat, ale jeho pokus srazila obrana hostí přímo do náruče brankáře Martíneze.

88

Střídání v týmu Arsenal FC:
ze hřiště odchází Olexandr Zinčenko, přichází Eddie Nketiah.

87

Aston Villa právě vstřelila branku!
Autorem branky je OLLIE WATKINS, asistoval mu
Youri Tielemans nacentroval dalekonosným centrem míč na OLLIEHO WATKINSE, který utekl domácí obraně a lobem překonal brankáře Davida Rayu. Naprosto nekoncentrovaná obrana Arsenalu.

86

S rohovým kopem si obrana Aston Villy poradila.

84

Autorem branky je LEON BAILEY, asistoval mu Lucas Digne!!!
Po skvělé kombinaci na levé straně se k míči dostal Lucas Digne, který nacentroval do vápna na Paua Torrese. Ten však šikovně míč pustil, což překvapilo nejenom obranu, ale i brankáře Rayu. Na propuštěný míč si naběhl LEON BAULEY a doklepl míč do prázdné brány.