1:1

konec (0:0)

14.04.2024, 18:30 • San Mamés Barria, Bilbao • 31. kolo • Aleš Pur (@PurAles)

Tipsport: 1.61 4.37 5.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Utkání je u konce a my vítěze nepoznali. Průběh druhé půle ovlivnilo vyloučení hostujícího Comesani hned po návratu z kabin, nicméně Bilbau trvalo poměrně dlouho, než přesilovku využilo. Stalo se tak v 66. minutě, kdy Guruzetovo přiklepnutí uklidil do sítě Oihan Sancet a domácí vedli. Athletic si během poločasu hned dvakrát stěžoval, že nebylo pískání tahání za dres v pokutovém území a pokutový kop pak hrál rozhodující roli v úplném závěru duelu. Bilbao se totiž rozhodlo těsný náskok bránit a nebylo to úplně šťastné rozhodnutí. V nastaveném čase byl totiž Berchiche trefen ve vápně do ruky, sudí po kontrole u videa odpískal druhý pokutový kop pro Villarreal a Dani Parejo jej proměnil nekompromisní ranou do šibenice. Zápas tak skončil výsledkem 1:1, po kterém je Bilbao na pátém místě s 57 body, zatímco Villarreal je devátý se 39 body.

To je z tohoto utkání vše, já Vám přeji hezký zbytek večera a u dalších přenosů se budu těšit na shledanou. (21:04:24)
Utkání sledovalo 50 061 diváků.
Držení míče: 53 % : 47 %.
Střely na branku: 6:2. Střely mimo: 5:4. Rohy: 3:1. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 13:12.

90+11

90+10

Berenguerovi byl u brankové čáry odpískán útočný faul a to už bude zřejmě konec šancí domácích na výhru.

90+9

Villarreal odkopává co nejdál od své branky, hosté už čekají na závěrečný hvizd.

90+8

Ofsajd hostů, Bilbao tak ještě dostane šanci na asi poslední akci.

90+7

Zleva si míč na střed navedl Berenguer, jeho rána pravačkou se ale vznesla vysoko nad branku.

90+6

Domácí tým se hned vrhl do útoku, míč je ale už v držení gólmana Jörgensena a tentokrát to bude on, kdo nebude pospíchat.

90+5

Villarreal právě vstřelil branku!
Míč si tentokrát na penaltový puntík postavil DANI PAREJO, s ničím se nepáral a prudkou ranou trefil horní růžek Simónovy branky. Po této nechytatelné bombě je to 1:1.

90+4

Yuri Berchiche za opravdu expresivní protesty obdržel žlutou kartu.

90+3

Kontrola byla rychlá, Berchiche skutečně zahrál po Baenově střele rukou a je tu druhá penalta pro Villarreal.

90+2

A k videu je povolán i hlavní sudí Cuadra.

90+1

Hosté se už chystají k rozehrávce rohu, sudí ale ještě čeká na kontrolu videa, jestli Berchiche nezahrál ve vápně rukou.

90

Bude se nastavovat šest minut.

90

Nebezpečnou ránu zpoza vápna vyslal hostující Guedes a Simón musel vytáhnout pohotový zákrok! Míč zvládl vyrazit před sebe.

89

Filip Jörgensen se ocitl pod tlakem a musel rozehrávat na levou stranu. Málem z toho byl roh pro domácí zdarma. Spoluhráči jej ale podrželi a zvládli posunout míč k půlce.

88

Faul Achúmáše na středu hrací plochy, domácí nebudou s rozehrou nikam pospíchat.