konec (1:0)

14.04.2024, 15:00 • Stadion Letná, Zlín • 28. kolo • Michal Sklenařík

Tipsport: 2.29 3.5 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 48 % : 52 %.
Střely na branku: 3:2. Střely mimo: 3:6. Rohy: 7:3. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 12:10. (17:03:42)
Máme za sebou konec dnešního utkání mezi Zlínem a Pardubicemi, které nakonec skončilo remízou 1:1. V 18. minutě poslal domácí do vedení Vukadin Vukadinovic, který se prosadil po krásné akci, kdy obdržel přihrávku od Slončíka, následně si obkličkoval obránce Pardubic a dorazil míč do poodkryté části brány. Ve 48. minutě se prosadil z pokutového kopu Michal Hlavatý, který míč umístil do levého horního rohu. Nakonec si tedy oba týmy berou z tohoto utkání pouze bod a v tabulce si tak Pardubice udržely náskok na Zlín.

90+3

90+1

Jeden z hráčů domácích se ocitl v ofsajdu, který signalizoval asistent rozhodčího.

90

Hlavní rozhodčí nastavuje 3 minuty.

90

Střídání v týmu FK Pardubice:
ze hřiště odchází Vojtěch Patrák, přichází Denis Donát.

89

Hra je přerušena, na zemi uvnitř vlastního pokutového území zůstali ležet dva pardubičtí hráči.

88

Vukadinovic urazil velký kus cesty s míčem a podařilo se mu proniknout do šestnáctky soupeře, tam jeden z obránců Pardubic vyrazil míč na rohový kop.

87

Dnešní utkání sleduje 3143 diváků.

86

Střídání v týmu FC Zlín:
ze hřiště odchází Tom Slončík, přichází Filip Žák.

84

Solil se dostal k zakončení, ale jeho rána mu příliš nesedla a míč skončil v rukou Dostála.

82

Martin Cedidla se dostal k zakončení hlavou po rohovém kopu, ale míč mířil vedle brány Kinského.

81

Domácí kombinují spíše na vlastní polovině a nedaří se jim příliš dostat na polovinu soupeře.

79

Zviad Načkebia byl faulován u postranní čáry, a tak jeho tým bude rozehrávat.

76

Icha se rozhodl vypálit z velké dálky na bránu domácích, ale jeho rána mířila příliš vysoko nad jejich bránu.

74

Kenneth Ikugar se hned po střídaní ocitl v šanci skórovat, kdy zhruba z hranice pokutového území vystřelil na bránu Pardubic, ale jeho rána mířila přímo doprostřed brány.