To už je ode mě dnes vše, děkuji za pozornost a u dalších onlajn přenosů napočtenou. (05:51:40)
Střely na bránu: 46 – 23 | Přesilová hra: 0/5 – 0/3 | Trestné minuty: 6 – 10

Stuart Skinner (EDM) – 21 zákroků, 2 OG, úspěšnost 91,3 %, odchytal 59:33
Alexandar Georgiyev (COL) – 40 zákroků, 6 OG, úspěšnost 86,9 %, odchytal 60:00

Do utkání žádný český ani slovenský hráč nezasáhl.

Tři hvězdy utkání
1. Connor McDavid (EDM) 2+0
2. Mattias Ekholm (EDM) 1+1
3. Evander Kane (EDM) 2+0
Domácí publikum slaví, Edmonton byl dnes lepším družstvem a zaslouženě vítězí poměrně vysoko 6:2.

59:36

Skinner si připsal jeden z posledních zákroků.

58:00

Poslední dvě minuty do konce třetí třetiny, asi už můžeme říct, že i do konce zápasu.

57:26

Rána Girarda skončila sražená na zadním mantinelu.

57:04

56:45

Puk se od zadního mantinelu odrazil k bránícímu hráči, který následně vyhazuje.

56:03

Hostům se daří vyhodit kotouče.

55:32

Nahození do útočného pásma skončilo v ochranné síti, vhazovat se bude ve středním pásmu.

55:04

Vyloučení v týmu Colorado Avalanche:
Josh Manson – 2 min., podrážení.

54:30

Domácí jsou nastěhováni opět v útočném pásmu, zakončení Draisaitla skončilo vedle.

53:13

Puk se nejspíše dostal na střídačku Colorada.

53:07

Píská se zakázané uvolnění domácího mužstva.

51:59

51:59 Evander KANE - 6:2

51:59 5/5

Edmonton právě vstřelil branku!
Tohle už je pro Colorado velmi krutý debakl! McLeod dostal přihrávku na levou stranu a následně vypálil na branku, jeho ránu nejspíše na brankovišti dorazil za záda Georgiyeva svým druhým gólem v zápase EVANDER KANE – 6:2! Asistence: Ryan McLeod a Brett Kulak.
Ceci C., Nurse D., McLeod R., Perry C., Kane E.
Johnson J., Duhaime B., Ničuškin V., Walker Se., Mittelstadt C.

51:08

Po přerušení hry následuje další reklamní přestávka.

6:2

Branky a nahrávky: 2. Perry (Nurse, Ceci), 18. McDavid (Ekholm, Draisaitl), 29. Ekholm (Draisaitl, Bouchard), 40. E. Kane (R. McLeod, Ceci), 45. McDavid (Bouchard, Hyman), 52. E. Kane (R. McLeod, Kulak) – 12. Drouin (MacKinnon, Rantanen), 16. Colton (Lehkonen, Makar)

Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Ekholm, Bouchard, Nurse (A), Ceci, Kulak, Desharnais – Draisaitl, McDavid (C), Hyman – Henrique, Nugent-Hopkins (A), Foegele – E. Kane, R. McLeod, Perry – Janmark, Ryan, C. Brown.
Trenér: Kris Knoblauch

Colorado Avalanche: Georgijev (Annunen) – Toews, Makar (A), Girard, Manson, J. Johnson, Se. Walker – Drouin, MacKinnon (C), Rantanen (A) – Ničuškin, Mittelstadt, Lehkonen – Wood, Colton, Parise – Cogliano, Trenin, Duhaime.
Trenér: Jared Bednar

Rozhodčí: Skilliter, Markovic – Alphonso, Murchison

01:52 EDM 1:0 Perry (Nurse, Ceci)
03:28 EDM 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě
08:51 COL 2 Trenin, držení
11:58 COL 1:1 Drouin (MacKinnon, Rantanen)