Tipsport: 2.19 4.04 2.94 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je pro dnešek vše! Přeji dobré úterní ráno a u dalších přenosů naviděnou. (06:03:21)
Střely na bránu: 25 – 26 | Přesilová hra: 0/3 – 0/5 | Trestné minuty: 10 – 6

David Rittich (LAK) – 26 zákroků, 0 OG, úspěšnost 100 %, odchytal 60:00
Ilja Sorokin(NYI) – 22 zákroků, 2 OG, úspěšnost 91,67 %, odchytal 59:31

Tři hvězdy utkání
1. Adrian Kempe (LAK) 1+0
2. David Rittich (LAK) 100 %
3. Trevor Moore (LAK) 1+1
Zápas o play-off mezi Los Angeles a New York Islanders je u svého konce. Z důležitých dvou bodů se raduje domácí celek. Ten po opetrné první periodě šel do vedení až ve 28.minutě zásluhou nádherné střely Kempeho. Ve třetí třetině se už spíše dohrávalo a definitivní tečky přidaly Danault a Moore. Ze celý zápas si Islanders nevytvořil nějakou obrovskou šanci, a tak zaslouženě prohrávají výsledkem 3:0.

59:48

Neúspěšná přihrávka Hudsona Faschinga končí u domácích obránců.

59:23

Alexandr Romanov si vzal puk na svou hůl a začne pomalý útok odzadu.

59:00

Andreas Englund chvátal s přihrávkou do ofenzivy. Proto se píská icing.

58:45

Islanders se usadili v útočné pásma, jenže tady se nemohou dostat k nějakému střeleckému pokusu.

58:12

Hosté se ještě dostávají do útočné akce, ta je bez úspěchu.

57:38

57:38 Trevor MOORE - 3:0

57:38 5/6

Los Angeles právě vstřelilo branku!
Tento zápas je definitivně rozhodnutý! TREVOR MOORE odhadl útočnou kombinaci Islanders a píchl si puk přímo do jízdy. A protože hosté hráli bez brankáře, tak domácí útočník měl jednoduchou práci. – 3:0. Bez asistence.
Moore T., Roy M., Englund A., Danault P., Lewis T.
Dobson N., Barzal M., Horvat B., Palmieri K., Nelson B., Cizikas C.

57:22

New York Islanders už hraje bez brankáře, proto pálil přes celé kluziště Matt Roy, ale těsně minul.

57:06

Trevor Moore byl důrazný na několik obránců a zahnal je do obranného pásma. Cenné vteřinky pro LA.

56:38

Přeci jen se ale Islanders dostávají ke kotouči. Po dobré kombinaci také do ofenzivy.

56:05

Do obrany zabral také Kevin Fiala a získal na útočnících kotouč.

55:31

Trevor Moore po ubráněném oslabení zamířil do útoku, kde nahazuje.

55:06

54:47

Kyle Palmieri už spíše z nouze pálil z voleje. David Rittich pohotově tělem chytá.

54:24

Simon Holmström možná až zbytečně ještě nahrával. Domácí defenziva vše odhadla a vyhazuje.

3:0

Branky a nahrávky: 28. Kempe (Spence, Laferriere), 47. Danault (Moore, Doughty), 58. Moore

Los Angeles Kings: Rittich (Talbot) – Doughty (A), M. Anderson, M. Roy, Gavrikov, Spence, Englund, Moverare – Byfield, Kopitar (C), Turcotte – Moore, Danault (A), Fiala – Kempe, Dubois, Laferriere – Lizotte, Lewis.
Trenér: Jim Hiller

New York Islanders: Sorokin (Varlamov) – Dobson, Pelech, Pulock, Romanov, S. Aho I, Reilly – Barzal, Horvat, Nelson (A) – Palmieri, Pageau, Lee (C) – Holmström, Cizikas, Engvall – Clutterbuck (A), MacLean, Fasching.
Trenér: Patrick Roy

Rozhodčí: South, Kozari – Flemington, Gawryletz

Diváci: 17 061

11:37 LAK 2 Kempe, nedovolené bránění brankáři
12:46 LAK 2 Moore, vysoká hůl