Liberec – Olomouc 4:1
18:00, konec (P, série 3:2)
Branky a nahrávky: 3. Rychlovský, 5. Filippi (Melancon, A. Najman), 36. Zachar (A. Najman, Melancon), 55. Vlach (Filippi) – 20. Řezníček (Ondrušek)
Boston – St. Louis 1:5
00:00, konec
Branky a nahrávky: 42. Pastrňák (Shattenkirk, Zacha) – 11. Kapanen (Krug, Saad), 18. Thomas (Bučněvič, Faulk), 25. Hayes (Kapanen, Kessel), 36. Saad (Hayes, Kapanen), 52. Toropčenko (Parayko, Leddy)
NY Rangers – New Jersey 3:1
00:00, konec
Branky a nahrávky: 33. Zibanejad (Kreider), 40. E. Gustafsson (Z. Jones, Vesey), 59. Trocheck – 58. Nemec (J. Hughes, Hischier)
Winnipeg – Washington 3:0
00:30, konec
Branky a nahrávky: 11. Pionk (Appleton, Lowry), 29. Iafallo (Morrissey, DeMelo), 50. Connor (Scheifele, Ehlers)
Los Angeles – NY Islanders 3:0
03:30, konec
Branky a nahrávky: 28. Kempe (Spence, Laferriere), 47. Danault (Moore, Doughty), 58. Moore
Plzeň – Liberec 1:5
17:00, konec (P, série 1:3)
Branky a nahrávky: 18. Hodinář (Mazanec, Benák) – 17. Macháček (Křížek), 28. J. Pérez (Galvas), 29. Jenčovský (J. Pérez), 41. Janata (A. Král), 51. J. Ehrenberger (Handl, Janata)
Pardubice – Vítkovice 3:1
17:15, konec (P, série 3:1)
Branky a nahrávky: 4. Gromadzki (Tvrdík, Hebek), 18. A. Fiala (Kalužík), 55. Helikar (Koudelka, Jaša) – 7. Vehovský (Puchala, M. Přibyl)
HC Litvínov – Mladá Boleslav 1:7
17:30, konec (P, série 1:3)
Branky a nahrávky: 31. Starý (Maštalířský, O. Postl I) – 15. Malínek (Křepelka, Gardoň), 30. Šindelář (A. Čech), 34. Hradec (Gardoň), 40. A. Čech (Křepelka, Hradec), 49. Kučera (Malínek, Hradec), 50. Hruška (Šindelář), 53. Kučera (Gardoň, Hradec)
Zlín – Jihlava 2:4
17:30, konec (P, série 1:3)
Branky a nahrávky: 11. Čechmánek (Burian), 39. L. Heš – 29. Vovsík (Rauš, Báťa), 36. Peš, 38. Chlubna (Vandas, Topol), 60. Nosek (Modl)
Chomutov – Kobra 3:0
17:30, konec (OF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 16. J. Svoboda (Eliáš, Eret), 40. Eret (M. Tůma, Ulrych), 59. Eret (M. Tůma, J. Svoboda)
Havířov – Žďár n/S 8:2
17:30, konec (OF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 8. Franek (Haas, Bednář), 19. Klimša (Bednář, Spratek), 28. Antoníček (Apolenář, Ćmiel), 30. Haas (Bednář, Ševčík), 34. Vosátko (Mrva, Ćmiel), 43. Ficek (Antoníček, Mrva), 52. Franek (Valenta, Bednář), 57. Karafiát (Klimša, Vosátko) – 49. Štola (Kadleček, Gregar), 59. Pleva (Kadleček, Dušek)
Opava – Havlíčkův Brod 3:4
18:00, po prodl. (OF, série 0:1)
Branky a nahrávky: 13. Rousek (K. Stuchlík, Adamec), 24. Káňa (K. Stuchlík, Rousek), 40. Rousek (Štindl, Brada) – 27. Kopic (Pártl, Č. Novák), 54. Kopic (D. Vacík), 57. P. Kuchta (Havlát, Ja. Novák), 74. Havlát (Bureš, Ja. Novák)
Tábor – Benátky n/J 4:2
18:00, konec (OF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 17. Dančišin (Suchánek, Nevšímal), 45. Zadražil (Jáchym), 53. Zeman (Huna, Matušík), 60. Huna (Matušík) – 31. Martínek (Zumr), 38. Šafránek (Jankovský, L. Kučera)
Letňany – Děčín 6:2
18:00, konec (OF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 4. Arnošt (Š. Turek), 7. Poppel (Sklenář, Korčák), 8. Š. Turek (Arnošt), 36. Arnošt (Mrňa), 55. Mrňa (Labuzík, Š. Turek), 59. Arnošt (D. Němeček, Korčák) – 6. D. Tůma (Vl. Brož), 32. D. Černý (Jursa, Zedek)
Vyškov – Kopřivnice 9:1
18:00, konec (OF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 5. Studený (Komínek, A. Popelka), 13. Studený (Žižka, Komínek), 26. Janeček (Lekeš, Tomajko), 29. Komínek (Lehečka, Holemý), 37. Komínek (A. Popelka, Lehečka), 39. Studený (Žižka, Lehečka), 42. Kořenek (J. Štefka, D. Štefka), 49. Studený (J. Štefka, A. Popelka), 60. Studený – 28. O. Sluštík (Pargáč, Kubík)
SHKM Hodonín – Nový Jičín 5:3
18:00, konec (OF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 32. Hložánek (Dobiáš, Sedláček), 44. Weintritt (Polesný), 46. Bachánek (L. Stuchlík, Sajdl), 57. P. Krejčí (Sajdl, Sedláček), 58. Mat. Novák (M. Mach) – 14. Maliník (Květoň, Báchor), 19. Maliník (Květoň, Báchor), 38. Květoň (Maliník)
Příbram – Vrchlabí 4:2
18:30, konec (OF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 9. Kafka (Kolda, Hasman), 33. Zdeněk (Kolda, Gengel), 47. Hasman (Duchan, Josefus), 60. Josefus (Kafka) – 26. Chrtek (D. Sýkora), 58. Kozák (Chrtek, Bendík)
UK Kings Prague – HC MUNI 6:4
18:30, konec (ČF, série 1:0)
Branky a nahrávky: 18. Volf, 22. Kucharčík (Jindra, Dlabola), 23. Dušek (Volf), 31. Škarda (Dušek), 45. Kucharčík (Dlabola, Jindra), 49. Jindra – 13. Morev (Linka, Malenovský), 53. Malenovský (Morev), 56. Morev (Tomaník), 58. Hasoň (Edl)
Slavia – Kladno 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Krums (Štípek), 31. Jokl (Vašíček, Málek), 48. Jokl (Štípek, Polák)
Slavia – Kladno 3:0
18:00, konec
Branky a nahrávky: 9. Krums (Štípek), 31. Jokl (Vašíček, Málek), 48. Jokl (Štípek, Polák)
Litoměřice – Letňany 4:5
15:45, po s.n.
Branky a nahrávky: 13. Barva (Tomčal), 28. Vozár (Gregor), 37. Hnízdil (Pohořelý), 41. Hnízdil (Husák) – 22. Nedvěd (Křišťan), 29. Křišťan, 35. Čečetka (Herčík, Potůček), 37. Čečetka (Horáček), 60. Rusek (TS)
Jablonec n/N – Hronov 2:3
16:30, po s.n.
Branky a nahrávky: 8. Havlíček (Richtárik), 11. Bernat (Baksalary, Horák) – 15. Pavlík (Pavelka, Bulat), 34. Bulat (Pavelka), 60. Zháněl (TS)
Čerti Ostrov – Kadaň 4:10
18:15, konec
Branky a nahrávky: 10. Terla (Keprta, Nosek), 24. Kalous (Kursa, Terla), 48. Huml (Terla), 54. Keprta (Berger) – 1. Širlo (Dolejší, Bernášek), 7. Oršulák (Převor, Dolejší), 10. Vlk (Smiško, Prošek), 14. Sentenský (Zítek, Převor), 21. Dolejší (Převor, Rajchl), 25. Vlk (Širlo), 34. Zítek (Sentenský, Rajchl), 36. Širlo (Dolejší, Bernášek), 38. Širlo (Dolejší), 59. Zítek (Vlk)
Nový Jičín – Metropolia Silesia 3:21
16:00, konec
Branky a nahrávky: 6. Duba (Hoďák), 7. Hoďák, 56. Duba – 5. Klima (Galusek), 8. Klima (Wojciechowski, Konieczny), 10. Wojciechowski (Olszewski), 14. Wojciechowski, 17. Olszewski (Picheta), 18. Janik (Picheta), 19. Wojciechowski (Majkowski), 23. Olszewski (Zając), 24. Klima (Picheta), 26. Olszewski (Zając), 30. Wojciechowski (Klich), 33. Zając (Wojciechowski, Olszewski), 41. Zając (Wojciechowski), 44. Klima, 46. Wojciechowski (Olszewski), 50. Galusek (Klima), 51. Olszewski (Wojciechowski), 54. Jacak (Klich), 58. Jacak, 59. Galusek (Picheta), 60. Olszewski (Klima)
Děčín – Mostečtí Lvi 4:5
16:30, konec
Branky a nahrávky: 20. Volner (Jireš, Kminiak), 23. Stein, 24. Jireš (Gorej), 34. Stein (Jireš, Volner) – 13. Brom (Cabadaj), 45. Brom, 47. Elznic (Verner), 51. Müller (Elznic, Brom), 58. Brom (Müller, Verner)
Břeclav – Jihlava 5:6
16:00, konec
Branky a nahrávky: 18. Modra (Turčan), 35. Mikulec, 49. Miklík (Mikulec), 51. Modra (Šteflík), 52. Mikulec – 4. Hendrych, 12. Prchal (Kalců), 24. Kalců, 29. Prchal (Krejčík), 33. Rásocha (Kalců), 43. Bambula
Zlín – Vítkovice 4:6
16:30, konec
Branky a nahrávky: 14. Plšek (Páleníček), 17. Benda (Štefan), 24. Plšek (Páleníček, Rudolf), 53. Benda (Páleníček, Štefan) – 20. Číp, 28. Hrubý (Krenželok), 44. Krenželok (Olesz, Číp), 45. Olesz (Novák), 54. Friedman (Hnatkiewicz), 58. Číp (Cejtchaml, Olesz)
K. Vary – Mostečtí Lvi 6:0
17:00, konec
Branky a nahrávky: 2. Kuchta (Pelikán, Havlík), 11. Lauer (Havlík, Koblížek), 21. Souček (Tomášek, Dvořák), 28. Lauer, 50. Lauer (Kuchta, Havelka), 56. Tomášek – 9. Vavro (Stejskal), 11. Špaček (Bertl), 33. Trpka (Prošková, Rovenský), 38. Prošková (Stejskal)
Prostějov 1913 – Tigers Zlín 3:6
16:00, konec
Branky a nahrávky: 21. Kaplánek (Hrabal), 28. Fajk, 40. Martinák (Fajková) – 10. Gureň, 10. Stojan, 15. Mikulčík (Hlavačka), 16. Vavruška (Miklík), 17. Stojan (Mikulčík), 52. Vavruška (Greguš)
Frýdek-M. – Nový Jičín 11:3
16:30, konec
Branky a nahrávky: 4. Kolář (Hansel, Socha), 10. Šlosar (Csapai), 11. Kolář (Hansel), 20. Kolář (Kondělka), 28. Kondělka (Hansel), 37. Kolář, 50. Csapai (Šlosar), 51. Hansel (Turek, Juhás), 52. Csapai (Šlosar), 55. Csapai (Šlosar), 56. Hansel (Olka) – 47. Sikora (Nehasil), 54. Pala (Nehasil), 58. Pala
Ústí n/L – Klášterec nO 6:11
17:00, konec
Branky a nahrávky: 1. Zavoral, 12. Lapáček (Zavoral), 16. Ajm (Lapáček), 27. Lapáček, 44. Zavoral, 50. Hamšík – 6. Breczko, 7. Dautovský (Toman), 11. Dautovský, 16. Suk, 17. Dolejší (Breczko), 25. Breczko (Suk), 38. Breczko, 44. Dautovský, 49. Breczko, 52. Dautovský (Hušek), 59. Hušek
Zvolen – Lipt. Mikuláš 7:6
18:00, po prodl. (série 1:1)
Branky a nahrávky: 13. R. Bondra (C. Hults, M. Hults), 21. M. Hults (Lukosevicius, Hecl), 25. Marcinek (Fortin, Sládok), 35. Kašlík, 38. Zuzin (Kašlík, Gachulinec), 40. Rauhauser (Gachulinec, Kolenič), 65. Gachulinec (Lukosevicius, M. Hults) – 20. Réway (Ullman, Quince), 36. Žilka (Sukeľ, Kriška), 40. A. Nauš (Berry, Egle), 48. Nespala (F. Fekiač), 54. Ullman (Egle), 60. Berry
Nitra – Trenčín 3:4
18:00, konec (série 1:1)
Branky a nahrávky: 12. Jackson (Gajdoš), 16. Hrnka (Pobežal, Cotton), 32. Lacka (Pobežal) – 4. Petrovický (Giľák, Conway), 5. Sojčík (Ahl), 33. Immo, 48. Petráš (Conway)