5:2
konec (0:0, 3:2, 2:0)
09.03.2024, 12:15 • Nová Paka, Zimní stadion • 12. kolo
HC Nová Paka, z.s. – HC Poděbrady
5:2
konec (0:0, 3:2, 2:0)
Branky a nahrávky: 23. Lilge (Plecháč, Kotlář), 34. Příhoda (Kotlář), 37. Tauchman (Kowalski, Příhoda), 58. Włodarczyk (Tauchman, Příhoda), 58. Křížek (Doležal, Příhoda) – 24. Hruška (Svoboda), 29. Zradička (Hruška)
Karty:
Neproměněná penalta:
HC Nová Paka, z.s.:
D. Varečka — F. Doležal, S. Olša, D. Křížek, J. Kotlář, A. Kowalski — J. Příhoda, A. Plecháč, T. Tauchman, M. Żyła, Š. Lilge, K. Prejsová, M. Palička, A. Włodarczyk
Náhradníci:
Trenér:
HC Poděbrady:
V. Svoboda — D. Ševc, J. Bucek, O. Gygal, J. Olša — Š. Hruška, Z. Langer, T. Vaněk, S. Hrdecký, O. Zradička, D. Klouda, F. Kalfířt
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Zdeněk Runštuk — Daniel Pospíšil, Jan Vedral
Diváci: 59
1. třetina | ||||
02:02 | PDB | 2 | Kalfířt, držení | |
05:53 | PDB | 2 | Gygal, nedovolené bránění | |
14:05 | NPA | 2 | Żyła, sekání | |
17:50 | PDB | 2 | Vaněk, podrážení | |
18:09 | NPA | 2 | Kowalski, podrážení | |
Po 1. třetině | ||||
2. třetina | ||||
22:50 | PDB | 2 | Vaněk, nesportovní chování | |
23:00 | NPA | 1:0 | Lilge (Plecháč, Kotlář) | |
23:30 | NPA | 2 | Lilge, držení | |
23:48 | PDB | 1:1 | Hruška (Svoboda) | |
24:54 | PDB | 2 | Langer, hákování | |
28:28 | PDB | 1:2 | Zradička (Hruška) | |
31:50 | PDB | 2 | Vaněk, nedovolené bránění | |
33:57 | NPA | 2:2 | Příhoda (Kotlář) | |
36:48 | NPA | 3:2 | Tauchman (Kowalski, Příhoda) | |
39:18 | NPA | 2 | Prejsová, držení | |
Po 2. třetině | ||||
3. třetina | ||||
44:25 | PDB | 2 | Hrdecký, podrážení | |
44:45 | NPA | 2 | Lilge, sekání | |
53:10 | PDB | 2 | Klouda, hrubost | |
53:10 | NPA | 2 | Włodarczyk, hrubost | |
57:21 | NPA | 4:2 | Włodarczyk (Tauchman, Příhoda) | |
57:40 | NPA | 5:2 | Křížek (Doležal, Příhoda) | |
59:25 | PDB | 2 HL | příliš mnoho hráčů na ledě | |
Konec |
59:25
HL – příliš mnoho hráčů na ledě.
53:10
Aleksander Włodarczyk – 2 min., hrubost.
53:10
David Klouda – 2 min., hrubost.
44:45
Šimon Alex Lilge – 2 min., sekání.
44:25
Samuel Hrdecký – 2 min., podrážení.
39:18
Kateřina Prejsová – 2 min., držení.
31:50
Tomáš Vaněk – 2 min., nedovolené bránění.
24:54
Zdeněk Langer – 2 min., hákování.
23:30
Šimon Alex Lilge – 2 min., držení.
22:50
Tomáš Vaněk – 2 min., nesportovní chování.
18:09
Aleksander Stanisław Kowalski – 2 min., podrážení.
17:50
Tomáš Vaněk – 2 min., podrážení.
14:05
Marcel Żyła – 2 min., sekání.
05:53
Ondřej Gygal – 2 min., nedovolené bránění.
02:02
Filip Kalfířt – 2 min., držení.