Extraliga dorostu

HC RT TORAX Poruba – HC Kometa Brno

0:4

konec (0:2, 0:1, 0:1)

09.03.2024, 14:00 • Malá hala ZS Poruba • O účast v play-off • Gabriela Juříková

Z malé haly Zimního stadionu Poruba je to ode mne vše. Děkuji za pozornost a přesouváme pozornost vedle do RT TORAX ARENY na utkání Poruby s Jihlavou v rámci čtvrtfinále Chance ligy. (16:25:31)
Třetí třetina byla opět na tresty bohatá, gólově si polepšila jen Kometa gólem Vojtěcha Kubína v osmé minutě třetího dějství. Porubané na začátku třetiny nevyužili minutovou početní převahu pět na tři, nepodařilo se ani smazat Váňovi nulu v druhé polovině dvacetiminutovky. Sezónu tak HC RT TORAX ukončuje na šestém místě nadstavbové tabulky.
Kometa si výhrou pojistila postupovou pozici.

59:08

Závěr třetiny se odehrává u brněnské brány. Váňa zřejmě čisté konto udrží, protože spoluhráči drží hru na mantinelech.

58:37

Pásmo domácí neudrželi. Ale Kometa se nežene ve čtyřech do útoku.

57:17

Domácí mají přesilovku čtyři na tři a jsou usazeni v pásmu.

56:19

Vyloučení v týmu HC Kometa Brno:
Vojtěch Kubín – 2 min., vysoká hůl.

55:52

Vyloučení v týmu HC RT TORAX Poruba:
Semen Viktorovič Stasjuk – 2 min., hákování.

Matěj Stibůrek – 5 min. + OK, nedovolený zásah do hlavy nebo krku, odpyká Artěm Čajka.

55:21

Indrst bruslí za odraženým pukem. Za Váňovou brankou svádí souboj s Vyhlídalem.

55:16

Láryš kryje pokus Prchala.

54:32

Možnost Porubanů vsítit čestný gól. Vehovský s Ostřížkem operují v pásmu.

52:02

Po souboji dostává menší trest jen domácí útočník Ignatěnko za zásah do hlavy a krku.

52:02

Sudí píská a na ledě se strhává bitka Ignatěnka s Brabencem.

51:58

Domácí jsou v pásmu. Ignatěnko je připraven a střelu po nahrávce Boboka.

51:47

Po dlouhé době se objevují modré dresy v útočné třetině, zastavuej je ale ofsajd.

0:4

Branky a nahrávky: 4. Prchal (Brabenec, Beroun), 7. Šulla (Vyhlídal, Kubín), 35. Kerbler (Brabenec, Vyhlídal), 48. Kubín (Štulo, Vyhlídal)

HC RT TORAX Poruba: Láryš (Bernard) – Korbel, Majkowski, Dragon, Stasjuk, Planka – Dietrich, Stryczek, J. Žídek – Ostřížek, Vehovský (C), Skorochod (A) – Ignatěnko, Indrst (A), Bobok – Václavek.
Trenér: David Moravec

HC Kometa Brno: J. Váňa (Hradil) – Vyhlídal (A), Polák, Panasenko, Krämer, J. Veselý, Beroun – Štulo (C), Kubín, Šulla – Kerbler, Brabenec, Šebela (A) – Š. Daněk, Stibůrek, Prchal – Čajka, Kukleta.

28:33 KOM 2 Beroun, podrážení
34:32 KOM 0:3 Kerbler (Brabenec, Vyhlídal)
35:47 KOM 2 Prchal, podrážení
39:12 KOM 2 Vyhlídal, držení hole
39:48 KOM 2 Šulla, hákování
43:38 POM 2 Stasjuk, hákování
47:57 KOM 0:4 Kubín (Štulo, Vyhlídal)
52:02 POM 2 Ignatěnko, nedovolený zásah do hlavy nebo krku
55:52 KOM 5+20 OK Stibůrek, nedovolený zásah do hlavy nebo krku+nedovolený zásah do hlavy nebo krku, odpyká Čajka