01.03.2024, 18:00 • Zimný štadión Humenné • 48. kolo • Adam Kovaľ sk

Tipsport: 3.27 4.37 1.9 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

59:40

Humenné dáva gól!
Je rozhodnuté. Gólom do prázdnej bránky spečatil víťazstvo HANNU KURU. Stav je 5:3.
Asistencie: Horvát.

54:39

V Humennom môžu na ľadovú plochu lietať šiltovky! VADIM PERESKOKOV a jeho presný tretí zásah v dnešnom zápase. Až by sa dal gól rozdeliť, kľudne by si polovicu zobral aj Krajňák, ktorý predviedol dravý prienik až k bráne Krasikova. Strelec gólu následne v predbránkovom území puk dorazil do brány. Opäť čiastočne zlyhala defenzíva Liptákov. Stav je 4:3.
Asistencie: Krajňák.

43:07

Liptovský Mikuláš dal gól!
Liptáci vyrovnávajú stav dnešného duelu! MARTIN REWAY využil chybu obrancu domácich Šimona, ktorý sa hral nebezpečne s pukom. Strelec gólu dostal presnú prihrávku pred bránu, odkiaľ už nemal inú šancu, ako streliť gól. Stav je 3:3.
Asistencie: Quince, Lahtinen.

24:29

Liptáci znižujú už len na jednogólový rozdiel! Kombinácia Egleho so strelcom gólu MATHEWOM BERRYM. Ten si prebral presný pas od svojho spoluhráča a parádnym backhandom zakončil až za chrbát brány Kozla. Domáci gólman mohol len ťažko niečo urobiť. Naopak Berry si pripisuje už druhý gól v dnešnom stretnutí. Stav je 3:2.
Asistencie: Egle.

19:58

Nakoniec Humenčania dávajú aj tretí gól! JAKUB LINET dokázal doraziť do brány Krasikokovov puk, ktorý mu vypadol z lapačky po strele jedného z hráčov domácich. Defenzíva Liptákov už po niekoľkýkrát v prvej tretine zlyhala. Tentokrát si Liptáci nedali pozor na predbránkové územie. Stav je 3:1.
Asistencie: Šoltés.

18:08

Humenčania otáčajú vývoj stretnutia v závere prvej tretiny! VADIM PERESKOKOV nastúpil na ľad rovno z trestnej lavice a rútil sa v samostatnom nájazde na Krasikova. Krasikov síce zmenšil strelecký uhol, Pereskokov dokázal perfektne načasovať zakončenie a zapisuje sa už ako druhý strelec zápasu. Stav je 2:1.
Asistencie: Vaško.

13:38

Veľká príležitosť Humenčanov a je z toho gól! Domáci vyrovnávajú stav ešte v prvej tretine. Výborná kombinácia Meliška a Pereskokova. VADIM PERESKOKOV síce trafil puk do brány korčuľou, tak arbitri uznali, že to nebolo úmyselné a gól platí. Stav je 1:1.
Asistencie: Meliško, Parshin.

04:02

Veľká príležitosť a fantastická robota hostí! MATHEW BERRY si našiel perfektnú prihrávku na pravom krídle, Humenčania trocha prepadli v obrane. Nádherne si dokázal položiť brankára Kozla a následne mu puk zasunul popri pravej žrdi rovno do brány. Stav je 0:1.
Asistencie: Hraško.

5:3

Branky a nahrávky: 14. Pereskokov (Meliško, Parshin), 19. Pereskokov (Vaško), 20. Linet (Šoltés), 55. Pereskokov (Krajňák), 60. Kuru (Horvát) – 5. Berry (Hraško), 25. Berry (Egle), 44. Reway (Quince, Lahtinen)

HC 19 Humenné: Kozel (Boľo) – Novota, Sergienko, Parshin, Krajňák, Pereskokov – Meliško, Sredl, Lapšanský, Foss, Kuru – Pacalaj, Ťavoda, Borov, Linet, Šoltés – Šimon, Novický, Horvát, Thomka, Vaško
Trenér: Martin Štrba

HK 32 Liptovský Mikuláš: Krasikov (Pajpach) – Žilka, Ullman, Avtsin, Quince, Reway – Lalík, Mezovský, Nauš, Egle, Berry – Hraško, Fekiač, Valigura, Kriška, Lahtinen – Tkáč, Vankúš, Nespala
Trenér: Juraj Faith

Rozhodčí: Orolin, Kalina – Stanzel, Hajnik – Martinko (VBR)

04:02 LMI 0:1 Berry (Hraško)
11:52 HUM 2 Novota, vysoká hůl
12:53 LMI 2 Quince, vysoká hůl
13:38 HUM 1:1 Pereskokov (Meliško, Parshin)
16:00 HUM 2 Pereskokov, podrážení
18:08 HUM 1:2 Pereskokov (Vaško)
19:58 HUM 3:1 Linet (Šoltés)
24:29 LMI 3:2 Berry (Egle)
35:30 HUM 2 Foss, hákování
39:52 HUM 2 Parshin, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
43:07 LMI 3:3 Reway (Quince, Lahtinen)
44:47 HUM 2 Vaško, sekání
52:37 LMI 2 Berry, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
54:39 HUM 4:3 Pereskokov (Krajňák)
59:40 HUM 5:3 Kuru (Horvát)