Tipsport extraliga

HC Oceláři Třinec – HC Dynamo Pardubice

4:3

po s.n. (1:0) (1:0, 2:0, 0:3 - 0:0)

01.03.2024, 17:30 • Werk arena, Třinec • 51. kolo • Michal Samiec (@MichalSamiec)

Tipsport: 2.72 4.01 2.34 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Děkuji za pozornost, pokud jste si pro sledování dnešního utkání vybrali náš textový online přenos. Pro třinecké fanoušky základní část už skončila, doma už na hokej v této dlouhodobé části sezóny nepůjdou. Další utkání se v Třinci bude hrát v neděli 17. března 2024, kdy se ve WERK ARENĚ odehraje čtvrtfinálový zápas číslo jedna. Do té doby se mějte hezky! (20:22:30)

Trestné minuty 12:8
Na závěr utkání si dovolím konstatovat, že dnešní utkání nakonec vyhráli v penaltovém rozstřelu hráči domácích Ocelářů, když jediný gól vstřelil Libor Hudáček.
Nejlepší hráči utkání: Richard Nedomlel – Lukáš Radil

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Oceláři Třinec.
Nájezdový rozstřel rozhodla jediná, trochu akrobatická a umělecká branka, a sice pokus LIBORA HUDÁČKA. Konečný stav utkání – 4:3 po samostatných nájezdech.

Samostatné nájezdy začínají.
V prodloužení – z něhož zmíním pouze vážné zranění obránce Jeřábka, které smutným způsobem zastínilo jakoukoliv hokejovou situaci posledních pěti minut hry – se nerozhodlo. Utkání dospělo do nájezdů.

65:00

Prodloužení skončilo.

64:54

Košťálkovu střelu sebral do lapačky Mazanec.

4:3

Branky a nahrávky: 11. L. Hudáček (Daňo, Cienciala), 23. Helewka (Vrána, Cienciala), 25. Hrehorčák (Helewka, Smith), rozh. náj. L. Hudáček – 54. Pánik (Sedlák, D. Musil), 59. Radil (R. Kousal, A. Musil), 60. Pánik (Čerešňák, Mandát)