Německá Bundesliga

1. FC Union Berlín – 1.FC Heidenheim 1846

2:2

konec (2:1)

24.02.2024, 15:30 • An der Alten Försterei, Berlín • 23. kolo • Adam Mitáš (@MitasAdam)

Tipsport: 1.86 3.63 4.64 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

90+1

Hlavní rozhodčí nastavuje v druhém poločase 5 minut nad rámec základní hrací doby!

90

Střídání v týmu 1. FC Union Berlín:
ze hřiště odchází Lucas Tousart, přichází Alex Král.

87

Žlutá karta pro tým 1.FC Heidenheim 1846 (Omar Haktab Traoré).

83

Střídání v týmu 1.FC Heidenheim 1846:
ze hřiště odchází Lennard Maloney, přichází Tim Siersleben.

81

ze hřiště odchází Robin Gosens, přichází Jérôme Roussillon,
ze hřiště odchází Brenden Aaronson, přichází Yorbe Vertessen.

72

ze hřiště odchází Jan-Niklas Beste, přichází Kevin Sessa,
ze hřiště odchází Jonas Föhrenbach, přichází Norman Theuerkauf.

72

ze hřiště odchází Josip Juranović, přichází Christopher Trimmel,
ze hřiště odchází Benedict Hollerbach, přichází Mikkel Kaufmann.

71

Heidenheim právě vstřelil branku!
Z ničeho nic je vyrovnáno! Dinkci vyslal dlouhý nákop vpřed, na který si skvěle naběhl JAN-NIKLAS BESTE. Ronnow vybíhal pro míč, Beste využil situace a šikovně vyběhnutého brankáře přehodil. Asistence: Dinkci E.

64

ze hřiště odchází Jan Schöppner, přichází Adrian Beck,
ze hřiště odchází Nikola Dovedan, přichází Marvin Pieringer.

54

Žlutá karta pro tým 1. FC Union Berlín (Josip Juranovič).

45+2

Union Berlin právě vstřelil branku!
Domácí otáčí stav utkání! Gosens ve středu pole vystihl jednu z přihrávek hostů, poslal míč na ANDRASE SCHAFERA, který vyslal tvrdou ránu, která napálila do zad Aaronsona. Míč pak zcela změnil trajektorii a zapadl za záda bezmocného Mullera, který neměl jedinou šanci na změnu letu balónu zareagovat. Asistence: Gosens R.

45

Žlutá karta pro tým 1. FC Union Berlín (Robin Gosens).

44

Je vyrovnáno! Domácí se v závěru přece jen dočkali! ROBIN GOSENS se po centru do vápna dostal k míči, který ve snaze odhlavičkovat poslal Gimber do vlastního spoluhráče, od kterého se odrazil právě ke Gosensovi, jenž nedal hostujícímu brankáři z velké blízkosti žádnou šanci zakročit. Bez asistence.

33

Na centr Juranoviče si ve vápně naskočil Doekhi, který neměl daleko k vyrovnání! Zhruba z penaltového puntíku hlavou zakončil jen těsně vedle pravé tyči hostující branky!

3

Tak to bylo opravdu rychlé! Hosté jdou hned v druhé minutě do vedení! Skóre utkání otevírá NIKOLA DOVEDAN, jenž se dostal na útočné polovině k prodlouženému míči od jednoho z domácích obránců a hnal se tváří v tvář na domácího brankáře, kterého nekompromisně překonal. Bez asistence.