konec (0:0)

24.02.2024, 16:00 • Amex Stadium, Falmer • 26. kolo • Dominik Čáň

Tipsport: 1.86 4.03 4.13 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Držení míče: 64 % : 36 %.
Střely na branku: 7:3. Střely mimo: 16:3. Rohy: 11:3. Ofsajdy: 1:3. Fauly: 9:14. (18:11:51)
Utkání končí remízou 1:1, když se nejprve prosadil hostující Jarrad Branthwaite, aby v paté minutě nastavení vyrovnal jako správný kapitán domácí Lewis Dunk. Karamelky si tak odvážejí cenný bod, k čemuž přispěl i fakt, že domácí hráli od osmdesáté první minuty po červené kartě Billyho Gilmoura v oslabení.

90+10

90+9

Brighton na míči, pravpěpodobně poslední šance na vstřelení branky.

90+8

Nyní ovšem na druhé straně nebezpečně střílel Jack Harrison.

90+7

Brighton povzbuzený vyrovnávacím gólem velmi agresivně napadá.

90+5

A máme vyrovnáno. Pascal Groß si skvěle zaseknul míč na pravé straně a poslal exkluzivní míč do vápna, kde se hlavou křížem prosazuje LEWIS DUNK.

90+4

Domácí se tlačí za vyrovnáním. Bude z toho rohový kop.

90+2

S tvrdými zákroky se nám nyní roztrhl pytel.

90+2

Žlutá karta pro tým Everton FC (Amadou Onana).

90+1

Žlutá karta pro tým Everton FC (Beto).

Hlavní rozhodčí nastavuje 9 minut.

90

Pascal Groß směřoval do vápna nadýchaný přímý kop, který mířil na Jöela Veltmana. Obrovský závar před bránou Evertonu, ale hostům se podařilo vše zblokovat.

89

Střídání v týmu Everton FC:
ze hřiště odchází Abdoulaye Doucouré, přichází Ashley Young.

88

Výborná spolupráce Encisa a Fatiho, druhý jmenovaný střílel na bližší tyč, ale Pickford chytá.

87

Beto tísněn oběma stopery domácích přestřelil z těžké pozice z hranice vápna. Okének v obraně domácích na rychlý protiútok můžeme očekávat čím dál více.

85

Julio Enciso míchal s míčem na levé straně, ale na jeho technické střele si Pickford doslova smlsnul.