HK Gladiators Trnava – JOJ ŠPORT Slovensko U18

2:4

konec (1:0, 0:1, 1:3)

20.02.2024, 12:00 • Zimný štadión Trnava • 66. kolo • Ivan Harčár sk

Dobojované! Slovenská osemnástka oslavuje premiérové trojbodové víťazstvo v aktuálnej prvoligovej sezóne. Hrdinom je dvojgólový Michal Liščinský. Trnava stráca nesmierne cenné body, ktoré jej môžu chýbať v konečnom účtovaní základnej časti. Ďakujem za pozornosť. Dočítania priatelia. (14:05:26)

58:00

Prebiehajú posledné dve minúty stretnutia.

57:15

Slovensko U18 dalo gól! Osemnástku mohol priblížiť k premiérovej výhre za tri body Prokopovič, ale zo stredného pásma mieril vedľa. Celé to ale vylepšil z uhla MIROSLAV ŠATAN. Asistencia: Pavol Prokopovič.

56:30

Matúš Nagy ostáva na striedačke! Trnava posiela na ľad šesť korčuliarov!

56:30

Trnava oddychový čas!

56:30

Prerušená hra! Karol Korím niečo signalizoval rozhodcom, no na neho vyskočil nespokojný Dario Lašš a nevedno, prečo tak konal! Bude sa však pokračovať bez vylúčení!

55:53

Michel Miklík vošiel viac do rohu klziska. Určitý čas si zakrýval puk, no Fabuš ho s ľahkosťou odzbrojil a ukončil pobyt domácich v tretine.

54:45

Húževka videl na Miklíkovo prenesenie hry. Antonov sa ocitol v jeho tieni a kvôli hokejke súperovho obrancu nezískal puk.

53:42

Hostia vybojovali puk na červenej čiare. Kľúčový bol návrat Šatana. Matúš Nagy v bránke Trnavy ale zvládol zneškodniť zakončenie z pravého krídla.

51:13

Holovič výborne poslal puk do jazdy na Galimovova. Kliment aj očakával pokus na prednú žŕdku, a tam sa zahnal lapačkou po bekhendovom zakončení legionára.

50:09

Postavenie mimo hry reprezentantov. Hráči prídu do strednej tretiny a absolvujú vhadzovanie.

49:45

Hra sa odvíja v obrannom pásme domácich. Nagy pristavil puk pre spoluhráčov, ktorí sa pokúsia vrátiť dopredu a bojovať o vyrovnanie.

48:58

Trnava je nasťahovaná v útočnej tretine vďaka ruskému hráčovi Galimovovi. Chýba ešte kvalitná strela, ktorá by dala zabrať výborne chytajúcemu Klimentovi.

46:51

Trnava hrá s piatimi hráčmi.

46:01

Trnava dala gól! BULAT GALIMOV sa dostal k odrazenému puku. Zakončenie z nájazdu nasmeroval medzi betóny Klimenta a je znížené na 2:3. Bez asistencie.