Tipsport: 4.69 4.68 1.62 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Střely na bránu: 25 – 26 | Přesilová hra: 1/2 – 1/2 | Trestné minuty: 6 – 6

Matthew Villalta (ARI) – 20 zákroků, 5 OG, úspěšnost 80,0 %, odchytal 58:19
Stuart Skinner (EDM) – 22 zákroků, 3 OG, úspěšnost 88,0 %, odchytal 59:50

Tři hvězdy utkání
1. Evander Kane (EDM) 2+0
2. Nick Bjugstad (ARI) 2+0
3. Evan Bouchard (EDM) 0+3 (00:45:58)
Arizona sice vstupovala do třetí třetiny s jednobrankovým náskokem, ale udržet (či navýšit) ho nedokázala. Edmonton ve třetí třetině čtyřmi góly skóre zápasu otočil a vybojoval vítězství 6:3. Coyotes kvůli tomu prohráli už desátý zápas v řadě a nadále se jim rozplývá sen o postupu do play-off.

58:51

58:51 Warren FOEGELE - 3:6

58:51 5/6

Edmonton právě vstřelil branku!
A teď už je o tečku postaráno. WARREN FOEGELE vystřelil ze středního pásma a zvyšuje na 6:3. Asistence: Connor McDavid, Leon Draisaitl.
Bouchard E., Ekholm M., Draisaitl L., Foegele W., McDavid C.
Schmaltz N., Keller C., Guenther D., Hayton B., Durzi S., Carcone M.

58:15

Hosté dostali puk do středního pásma a odchází prostřídat. Nepovedlo se jim vystřelit na prázdnou klec.

57:58

Crouseho rána byla zblokována těsně před brankovištěm Skinnera.

57:35

57:32

Skinner čelil teď velkému tlaku na pravé straně brankoviště, povedlo se mu puk odrazit mimo nebezpečný prostor.

57:10

Villalta je na střídačce, Arizona to zkouší v šesti!

56:32

Foegele si dokonce zaútočil v oslabení, střelu z levého kruhu otřel o rameno Villalty a poslal puk k zadnímu hrazení.

56:10

Hosté vyhodili kotouč do bezpečí mimo své pásmo.

55:35

Komerční pauza, po které bude hrát Arizona přesilovku.

55:35

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers:
Evander Kane – 2 min., hrubost.

55:23

Icing Arizony. Vhazovat se bude znovu před Villaltou.

55:13

Hra se přesunula před branku Arizony. Nursovu střelu Villalta vyrazil, McDavidův pokus pak drží ve své moci a přerušuje hru.

54:53

Dumbova rána od modré čáry šla vedle pravé tyče Skinnerovy branky.

54:31

To se sice nyní povedlo změnit, ale Skinner zachytil pokus Cooleyho zpoza levého kruhu do lapačky. Reklamní pauza.

54:20

Arizoně se začíná krátit čas. Už několik minut vůbec nevystřelila na branku.

3:6

Branky a nahrávky: 5. Bjugstad (Crouse, Dumba), 23. Keller (Schmaltz, Durzi), 31. Bjugstad (Keller) – 3. Draisaitl (McDavid, Bouchard), 7. Janmark (Kulak, Desharnais), 45. E. Kane (Bouchard, Ekholm), 45. Hyman (Ekholm, Bouchard), 47. E. Kane (R. McLeod, Draisaitl), 59. Foegele (McDavid, Draisaitl)

Arizona Coyotes: Villalta (Vejmelka) – Moser, Dumba, Durzi, Kesselring, Välimäki, J. Brown – Kerfoot, Hayton, Schmaltz (A) – Maccelli, Bjugstad, Crouse (A) – Keller (A), L. Cooley, Guenther – Carcone, McBain, Zucker.
Trenér: André Tourigny

Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Ekholm, Bouchard, Nurse (A), Ceci, Kulak, Desharnais – Draisaitl (A), McDavid (C), Perry – E. Kane, Nugent-Hopkins, Hyman – Janmark, R. McLeod, Foegele – Gagner, Holloway, Ryan.
Trenér: Kris Knoblauch

Rozhodčí: Rehman, South – Marquis, Shewchyk