Tipsport extraliga

Mountfield HK – HC Oceláři Třinec

2:3

konec (0:2, 2:1, 0:0)

16.02.2024, 18:00 • ČPP Aréna, Hradec Králové • 45. kolo • Tomáš Kalas (@tomascipy)

Tipsport: 2.62 3.96 2.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:33

Miloš Roman (TRI) po komerční přestávce bude sledovat počínání svých spoluhráčů na trestné lavici. Rozjetému Šťastnému dal totiž takovou sekeru, že takový zásek kolikrát neudělají ani lesníci.

46:21

Místo vysvětlování kapitánům, proč Patrik Hrehorčák (TRI) za tento faul dostane dvě minuty, byli Vrána s Eberlem doslova od hlavního Květoně odehnáni s tím, že debaty jsou nepřípustné. Pak to je taky občas těžké...

Jisté je však jedno. Na video se nejde, o výši trestu se taktéž debatovat nebude. Hrehorčák tak za vražení na hrazení schytává menší trest.

41:55

Jordann Perret (MHK) zbytečně oslabil Hradec pro další dvě minuty. První souboj s Jeřábkem byl ještě v rámci pravidel, ten druhý, kdy ho vzal při snaze vstát hokejkou po helmě, již ne. Dvě minuty za hrubost.

39:13

U mantinelu se totiž podrážení dopustil Petr Vrána (TRI) a i jeho tak čeká pobyt na trestné lavici.

33:59

Šest minut před koncem třetiny přichází pro Hradec další oslabení. Lukáš Pařík (MHK) sáhl hokejkou po soupeři, který se snažil dostat na puk za brankou, za podrážení je tak vyloučen. Trest musí odsedět Okuliar.

27:10

Marian Adámek (TRI) navíc hned po buly podrazil Okuliara, který se přes něj pozvolna dostával. Proto mohou Lvi srovnat hned záhy.

24:59

Přesilovka ale Třinci dlouho nehrála, Jakub Jeřábek (TRI) ve středním pásmu cíleně brzdil rozjetého Perreta a dostává dvojku za nedovolené bránění.

24:28

Patrik Miškář (MHK) jde podruhé v utkání na trestnou lavici. Tentokrát hasil potenciální šanci Třince a za hákování míří sedět maximálně na dvě minuty.

07:42

Nakopnout motor zpátky ale mohou v přesilovce 5 na 3 trvající 51 sekund! Patrik Miškář (MHK) totiž u mantinelu podsekl rozjetého Marinčina a putuje na trestnou!

06:33

Povedený vstup Hradce do utkání brzdí vyloučení. Domácí totiž špatně střídali, v ochranné zóně naskakující hráč již nebyl. Dvojku tak musí odsedět Giorgio Estephan.

Ale to až po komerční přestávce. V ní se našlapaný domácí kotel prezentuje choreem, ve kterém vítá navrátilce po dopingové kauze.

2:3

Branky a nahrávky: 28. Estephan (Blain, Lalancette), 29. Pavelka (Blain, Estephan) – 9. M. Růžička (Kundrátek, Nestrašil), 12. M. Růžička (Voženílek, Nestrašil), 36. L. Hudáček (Marinčin)

Mountfield HK: Pařík (Lukáš) – Freibergs, Blain (A), Pavelka, Pláněk, Kalina, McCormack, Marcel – Perret, Tamáši, Okuliar – Šťastný, Miškář, Estephan – R. Pavlík, Kev. Klíma, Jergl (A) – Jasper, Lalancette, Eberle (C).
Trenér: Tomáš Martinec

HC Oceláři Třinec: Mazanec (Kacetl) – Smith, Marinčin, Nedomlel, Kundrátek, J. Jeřábek, Adámek, Polášek – Voženílek, Nestrašil, M. Růžička (A) – Daňo, L. Hudáček, Kurovský – M. Roman, Vrána (C), Hrehorčák – Dravecký (A), Čacho, Sikora.
Trenér: Zdeněk Moták

Rozhodčí: Jaroš, Květoň – Lhotský, Zíka

Diváci: 5 019

06:33 HKM 2 HL příliš mnoho hráčů na ledě, odpyká Estephan
07:42 HKM 2 Miškář, sekání
08:34 TRI 0:1 M. Růžička (Kundrátek, Nestrašil)
11:21 TRI 0:2 M. Růžička (Voženílek, Nestrašil)