2:5

konec (0:0, 0:4, 2:1)

16.02.2024, 18:00 • Zimný štadión Humenné • 44. kolo • Adam Kovaľ sk

Tipsport: 5.18 4.93 1.5 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Popradčania vyhrávajú v dnešnom dueli 44. kola Tipos Extraligy nad domácim Humenným stavom 2:5. Prvé dva góly Popradčanov prišli až po bezgólovej prvej tretine, kedy chyby defenzívy domácich potrestali Coulter a Calof. Následne do konca druhej tretiny hostia navýšili až na 0:4 prostredníctvom Bjalončíka a Coultera. Humenčania sa pokúsili o zvrátenie stavu v tretej tretine, znížili prostredníctvom Vaška a Kurua. Tlak domáceho tímu Popradčania napokon ustáli a do prázdnej brány definitívne spečatil víťazstvo Popradu Záborský. Ďakujem za pozornosť, prajem príjemný piatkový večer a úspešný víkend. (20:27:26)

59:54

Popradčania ešte tesne pred záverom zápasu získali útočné buly, no skóre sa napokon nemení.

58:08

Vylúčenie v tíme HC 19 Humenné:
Ťavoda – DKZ, hrubosť.

Vylúčenie v tíme HK Poprad:
Betker – DKZ, hrubosť.

58:08

Pre Ťavodu a Betkera sa dnešný zápas končí, musia ísť predčasne pod sprchy po vzájomnom vyeskalovaní emócií a po následnej bitke.

57:44

Poprad dal gól!
Popradčania definitívne rozhodujú o svojom víťazstve! Gólom do prázdnej brány sa prezentuje ZÁBORSKÝ TOMÁŠ.
Asistencie: Calof, Brincko.

56:40

Domáca svätyňa je od tohto momentu opustená.

56:32

Oddychový čas pre tím HC 19 Humenné.

56:02

Zásah Coultera nebol regulérny a gól arbitri neuznali. Pokračujeme v závere tretej tretiny.

56:02

Popradčania dokázali skórovať, no gól sa bude preverovať, pretože jeden z hráčov Popradu sa nachádzal v bránkovisku. Taktiež Kozlovi bol veľmi agresívne puk dorazený do brány. Arbitri už sledujú záznam.

55:46

Hostia v plnom počte.

55:14

Pereskokov vyskúšal pozornosť brankára Vaya, ktorý ale nemusel zasahovať, pretože puk letí mimo priestoru troch žrdí.

54:32

Ťažkopádny prechod do útočného pásma v podaní domácich, no napokon sa im podarilo predrať sa doň.

53:46

2 min. – príliš veľa hráčov na ľade, trest odpyká Peresunko.

53:46

Handlovský sa takmer dostal k zakončeniu z nebezpečnej pozície, keď Vay príliš dlho puk držal na hokejke. Skóre ostáva rovnaké.

53:21

Nahodený puk z ľavého krídla, k dorážke boli pripravení popradskí hráči, no napokon z toho nič nebolo.

52:43

Domácim sa podarilo oslobodiť. Popradčania sa zatiaľ výraznejšie ku Kozlovi nedostali.