2:3

po prodl. (2:0, 0:1, 0:1 - 0:1)

16.02.2024, 18:00 • Winning Group Arena • 45. kolo • Jakub Ruč

Tipsport: 1.25 6.95 8.55 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Kometa si koledovala a byla po zásluze potrestána. Sympaticky hrající Kladno bere bonusový bod díky gólu Jaromíra Pytlíka, a přerušuje tak sedmnáct zápasů dlouhou sérii proher.

Hráči zápasu:

Dominik Furch – Eduards Tralmaks (20:23:06)

60:53 3/3

Kladno právě vstřelilo branku!
Kladno hrálo od poloviny zápasu sympaticky a je odměněno gólem! JAROMÍR PYTLÍK se na pravé straně krásnou stahovačkou zbavil beka a bekhendem propašoval puk pod Furchem. Asistence: Ondřej Slováček, Jakub Klepiš.
Pytlík J., Slováček O., Klepiš J.
Kollár A., Ďaloga M., Pospíšil K.

60:43

Ščotka si natáhl puk mezi kruhy a shodil jej na kruh pravý. Odtamtud tvrdě zakončil Flek, nicméně puk napral přímo do gólmana!

60:01

Kometa si koledovala, Kladno hrálo od druhé třetiny velice sympaticky. Takto namíchaný koktejl znamená vyrovnaný stav 2:2 a nás čeká prodloužení.

60:00

59:40

Kapitán mohl rozhodnout, avšak Zaťovič ze slotu se spoustou času minul!

59:09

Brněnská hala píská, v posledních minutách není na ledovou plochu moc příjemný pohled.

58:32

Kladno už tahá čas a vyhazuje na icing. Vhazovat se bude po levé ruce Dominika Furcha.

56:59

Kometa v útočném pásmu vydolovala puk a přehrála jej na modrou, odkud nahazoval Ščotka. Jeho střelu ale Bow schoval ve výstroji.
Dnešní utkání sleduje 7700 diváků.

56:06

Pospíšil to chtěl vzít na sebe a ve velké rychlosti se protáhl do útočného pásma. Z mezikruží ale puk nenapasoval mezi tři tyče.

55:25

Od modré to zkoušel Václav Veber, nicméně jeho pokus letěl podobně jako Pospíšilův vysoko nad.

54:07

Jiří Ticháček byl v útočném pásmu trestuhodně nebráněn, a mohl se tak obkroužit kolem branky. Jeho střelu ale Furch vyrazil do ochranné sítě.

53:20

Pospíšil obkroužil pásmo a od modré zakončil, jeho nahození ale letělo hodně vysoko nad.

52:41

Po Klepišově ztrátě v útočném pásmu se do kontru dostal Okál, nicméně jeho střela z dálky mohla Bowa jen stěží překvapit.

51:19

Antonín Melka měl spoustu prostoru mezi kruhy, místo střely ale volil přihrávku do strany, která byla nepřesná.

50:33

Okál z levého mantinelu prudkým pasem našel na ose hřiště Mosese, který si ale s příliš prudkou přihrávkou nedokázal poradit.

2:3

Branky a nahrávky: 2. Zbořil (Okál), 19. Kollár (Pospíšil, Kos) – 35. Tralmaks (Sideroff, Klepiš), 50. M. Procházka (Melka, Klepiš), 61. Pytlík (Slováček, Klepiš)

HC Kometa Brno: Furch (Kavan) – Gazda, Ďaloga, Moro, Ščotka (A), Holland, Kaňák, Osburn – Flek, Cingel, Zaťovič (C) – Kos, Kollár, Pospíšil (A) – Moses, Zbořil, Okál – Kohout, Ekrt, Vincour.
Trenér: Jaroslav Modrý

Rytíři Kladno: Bow (Mitens) – Hejda, Ticháček, Nemčík, Slováček, Veber, Martenet – Tralmaks, Melka (A), Sideroff – M. Procházka, Klepiš, Smoleňák (C) – Jarůšek, Pytlík, Strnad (A) – Vimmer, Nedvěd.
Trenér: Otakar Vejvoda

Rozhodčí: Jeřábek, Ondráček – Rampír, Blažek