13.02.2024, 18:30 • Praha - Strašnice, ŠKODA ICERINK • 15. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.4 5.44 4.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:46

54:46 JINDRA - 5:4

54:46

Univerzita Karlova právě vstřelila branku!
Zhruba pět minut před třetí sirénou se znovu mění stav a jsou to Králové, kteří se berou vedení zpátky. DAVID JINDRA nabruslil s pukem do pravého kruhu, mohl přihrávat, místo toho puk zasekl, počkal na správný moment a poté jej adresoval švihem přesně do vzdálenějšího horního rohu hostující svatyně.
Asistence: Oliver Glitta a Jakub Kopenec.

44:33

44:33 GLITTA - 4:4

44:33

Vyrovnaný duel pokračuje, domácí rychle využívají početní výhodu. OLIVER GLITTA dobře tečoval před brankovištěm Škardovu střílenou přihrávku a kotouč poslal po ledě za brankovou lajnu.
Asistence: Adam Škarda.

43:14

43:14 KOLDER - 3:4

43:14

Cavaliers právě vstřelili branku!
Brňané jdou dnes podruhé do vedení. Ihned po buly se do kotouče opřel BENJAMIN KOLDER a rychlou ranou jej adresoval do horní části brány za bezmocného Nováka.
Asistence: Jakub Jančí.

27:38

27:38 CEKR - 3:3

27:38

Potřetí je dnes srovnáno, i hosté využívají přesilovou hru. Jaroš svou šanci nevyužil, ale akce pokračovala, Kolder přihrával zpoza brány a ke kotouči se dostal FILIP CEKR a rychle jej odehrál do volné části domácí svatyně.
Asistence: Benjamin Kolder a Martin Jaroš.

20:46

20:46 KLATT - 3:2

20:46

Tak to úvod, během jedné minuty dva góly, domácí jdou zpátky do vedení. ADAM KLATT vystřelil od modré a Běhal vůbec nic neviděl, puk se zastavil až v síti jeho svatyně. Brankář brněnského týmu se poté hodně zlobil na spoluhráče.
Asistence: David Jindra.

20:25

20:25 JANČÍ - 2:2

20:25

20:25

Hosté dobře vstupují do druhého dějství. JAKUB JANČÍ dostal přihrávku před bránu a i trochu se štěstím dokázal dostat puk za brankáře Nováka.

18:36

18:36 CHMIEL - 2:1

18:36

Obrat dokonán a to ještě v první třetině. Martínkovu střelu vyrazil Běhal pouze před sebe a dorážející nepokrytý PAWEL CHMIEL měl už celkem snadnou práci.
Asistence: Viktor Martínek.

17:30

17:30 VOLF - 1:1

17:30

Domácí těsně před vypršením přesilovky srovnávají. DAVID VOLF po Piskačově přihrávce pálil bez přípravy a zamířil přesně do bližšího horního rohu brány.
Asistence: Daniel Piskač.

07:32

07:32 JANČÍ - 0:1

07:32

Pražský tým chyboval v rozehrávce, čehož využil Jaroš, jenž se natlačil před brankáře, sám ještě neuspěl, ale ke kotouči se dostal JAKUB JANČÍ, který jej zblízka poslal po ledě za ležícího Nováka.
Asistence: Martin Jaroš.

5:4

Branky a nahrávky: 18. Volf (Piskač), 19. Chmiel (Martínek), 21. Klatt (Jindra), 45. Glitta (Škarda), 55. Jindra (Glitta, Kopenec) – 8. Jančí (Jaroš), 21. Jančí (Kolder, Jaroš), 28. Cekr (Kolder, Jaroš), 44. Kolder (Jančí)

UK Kings Prague: Novák (Mašek) – Chmiel, Piskač, Klinger, Klatt (A), Kopenec, Gebell – Čermák, Volf (C), Kucharčík, Málek, Glitta, Krchňák, Jindra, Škarda, Martínek, Hradil, Moucha.
Trenér: A. Hybner.

VUT Cavaliers Brno: Běhal (Zlatnický) – Cekr (A), Man, Viskot, Běhal, Orsech, Pernický (C), Šimša, Charvát, Balát, Pöschl, Jančí (A), Harmim, Kolder, Slováček, Jaroš, Plitko, Rogoznik, Malý, Ďuriš.

21:48 UKA 2 Piskač, držení
26:10 UKA 2 Kucharčík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
27:38 CVB 3:3 Cekr (Kolder, Jaroš)
29:26 UKA 2 Málek, hákování
37:17 UKA 2 Martínek, nedovolené bránění
38:45 CVB 2 Pöschl, hrubost
43:14 CVB 3:4 Kolder (Jančí)
44:20 CVB 2 Pöschl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
44:33 UKA 4:4 Glitta (Škarda)
47:16 UKA 2 Klatt, nedovolené bránění
54:46 UKA 5:4 Jindra (Glitta, Kopenec)