5:4

konec (2:1, 1:2, 2:1)

13.02.2024, 18:30 • Praha - Strašnice, ŠKODA ICERINK • 15. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.4 5.44 4.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas končí, prodloužení tak dnes k vidění nebude. Také třetí třetina zůstala věrná tradici tohoto utkání, také v ní byly k vidění tři góly. Byla to velká paralela s úvodní částí, také tentokrát se jako první prosadili hosté a ujali se vedení, avšak pražskému mužstvu se povedlo obrat, když vyrovnal v přesilové hře a pět minut před koncem vstřelil vítězný gól. Kavalíři zkusili v závěru ještě hru bez brankáře, avšak vymyslet už nic nedokázali. (20:48:40)

59:40

Hosté to znovu zkouší v šesti.

59:23

Domácí nejprve nevyužili velkou příležitost, kdy mohli rozhodnout o své výhře, vzápětí se hosté provinili ofsajdem.

59:02

Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:49

Zakázané uvolnění Kings.

58:41

Pernického střela byla sražena do ochranné sítě, Běhal odjíždí na střídačku a hosté to zkouší v šesti.

57:30

A tohle je icing, kterým se provinil domácí mančaft.

57:03

Hosté si špatně přihráli v útoku a dopředu vyráží domácí, kteří mohou šetřit čas.

55:57

Ofsajd a v něm hostující celek.

55:32

Pernický střílel velmi nebezpečně, Novák toho moc neviděl, ale puk za jeho zády neskončil.

55:05

Hradil mohl střílet z dobré pozice, avšak puk se mu sklouzl z čepele.

54:46

54:46 JINDRA - 5:4

54:46

Univerzita Karlova právě vstřelila branku!
Zhruba pět minut před třetí sirénou se znovu mění stav a jsou to Králové, kteří se berou vedení zpátky. DAVID JINDRA nabruslil s pukem do pravého kruhu, mohl přihrávat, místo toho puk zasekl, počkal na správný moment a poté jej adresoval švihem přesně do vzdálenějšího horního rohu hostující svatyně.
Asistence: Oliver Glitta a Jakub Kopenec.

54:22

Viskot odjíždí v doprovodu spoluhráčů na střídačku.

54:22

Jeden z hráčů Brna zůstává ležet u své brány, hra je přerušena.

54:14

Kopencova střela byla hodně nepříjemná, Běhal toho moc neviděl, puk naštěstí pro něj v síti neskončil.

53:24

Běhal nic neriskuje a raději schovává touš pod lapačku.

52:23

Špatná kombinace domácích znamená ztrátu útočného pásma, hráči Kings musí pro puk ke své bráně.

51:47

Stejný hráč zakončoval i nyní, ovšem mimo.

51:21

Škardovi se otevřela levá strana, ovšem jeho pokus od mantinelu byl zblokován.

50:13

Slováček mohl vrátit vedení zpět na stranu svého mužstva, ale Novák byl proti a betony puk vyrazil.

49:40

Gebell tvrdě pálil od modré, puk skončil na zadním hrazení.

49:16

Nyní jsou kompletní.

49:00

Domácí vyhazují a tohle oslabení zvládají s přehledem.

48:25

Hosté se špatnou přihrávkou připravili o útočné pásmo, které tak musí vyklidit.

47:41

Pernický inkasoval nepříjemný zásah do mantinelu, hra je přerušena.

47:16

Vyloučení v týmu UK Kings Prague:
Klatt – 2 min., nedovolené bránění.

46:45

Viskot nahodil puk podél mantinelu za bránu Kings.

45:49

Hradil v obrovské šanci selhal, když zůstal volný před odkrytou části hostující brány, avšak trestuhodně nedal, Běhal se stačil přesunout a fantasticky zasáhl.

44:33

44:33 GLITTA - 4:4

44:33

Vyrovnaný duel pokračuje, domácí rychle využívají početní výhodu. OLIVER GLITTA dobře tečoval před brankovištěm Škardovu střílenou přihrávku a kotouč poslal po ledě za brankovou lajnu.
Asistence: Adam Škarda.

44:20

Vyloučení v týmu VUT Cavaliers Brno:
Pöschl – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

43:42

Klatt nahazoval od modré čáry do skrumáže před bránou, avšak puk v síti neskončil.

43:14

43:14 KOLDER - 3:4

43:14

Cavaliers právě vstřelili branku!
Brňané jdou dnes podruhé do vedení. Ihned po buly se do kotouče opřel BENJAMIN KOLDER a rychlou ranou jej adresoval do horní části brány za bezmocného Nováka.
Asistence: Jakub Jančí.

43:09

Novák přikryl volný puk pod lapačku, hra je přerušena.

42:32

Škarda si prudkou přihrávku nedokázal zpracovat, puk mu utekl k Běhalovi, který černou pryž odehrál rychle pryč.

41:43

Hosté se provinili zakázaným uvolněním.

41:00

Ránu z hranice pravého kruhu tlumí Novák ve své výstroji.

40:45

Oba týmy jsou kompletní.

40:01

Po druhé části se jde do kabin za nerozhodného stavu, zatímco tu první vyhráli domácí poměrem 2:1, tu druhou úplně stejně zase hosté. Těm se hned v úvodu povedlo vyrovnat, avšak Kings si vedení vzali okamžitě zpátky. Netrvalo to dlouho a bylo opět srovnáno, také Kavalíři se prosadili v početní výhodě a díky tomu srovnali na 3:3. Dalších branek se už diváci nedočkali a dramatický boj bude pokračovat ve třetí třetině. Rozhodne se v ní o vítězi?
Další třetina začne přibližně ve 20:09.

40:00

39:47

Klatt pálil tvrdě bez přípravy vysoko nad.

39:17

Domácí jsou kompletní a začíná jejich zkrácená přesilovka.

39:15

Cekr střílel prakticky sám před brankářem z otočky, ale jen do jeho betonů.

39:02

Běží poslední minuta druhé třetiny.

38:45

Pöschl – 2 min., hrubost.

38:17

Rogoznik se dobře zbavil obránce a švihem střílel na vzdálenější tyč, kterou ovšem minul.

37:45

Běhal raději přikryl puk pod lapačku a přerušil hru.

37:17

Martínek – 2 min., nedovolené bránění.

36:36

Piskač střílel z dálky hodně nebezpečně, Běhal však dobře viděl a dokázal zasáhnout.

35:51

V protiútoku předvedl parádní sprint Jindra, zblízka však Běhala nedokázal překonat, puk skrz jeho výstroj neprocedil.

35:37

Pernický se dostal k volnému puku, ale trefil pouze hráče před sebou.

34:50

Tečovaný puk letí ven z hrací plochy, hra je přerušena.

33:26

Jančí se hnal za hattrickem, avšak tentokrát se do zakončení nedostal.

32:14

Piskač nahazoval z otočky puk na bránu, Běhal jej vyráží ven z hrací plochy.

31:26

Domácí jsou kompletní.

31:07

Kucharčík prověřil Běhalovu pozornost, tomu se střelu z dálky daří zneškodnit.

30:43

Chmielova střela švihem od modré byla sražena mimo.

30:05

Domácí drží puk na kopačkách a jen tak se jej zbavit nechtějí.

29:26

Málek – 2 min., hákování.

29:19

Kavalíři budou hrát přesilovku, nyní jsou ve výhodě.

29:02

Rána Plitka z levého kruhu letí mimo bránu.

28:16

Malý se vydal vpřed a málem se dostal do šance, byl však od puku čistě odstaven.

27:38

27:38 CEKR - 3:3

27:38

Potřetí je dnes srovnáno, i hosté využívají přesilovou hru. Jaroš svou šanci nevyužil, ale akce pokračovala, Kolder přihrával zpoza brány a ke kotouči se dostal FILIP CEKR a rychle jej odehrál do volné části domácí svatyně.
Asistence: Benjamin Kolder a Martin Jaroš.

26:45

Útočná snaha hostů končí ofsajdem.

26:10

Kucharčík – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu.

25:58

Zakázané uvolnění Králů.

24:45

Slováček střílel švihem do horní části brány, kterou nakonec minul.

23:48

Domácí jsou kompletní, ale místy to vypadalo, že přesilovku hráli spíše oni.

23:26

Glitta dorazil do útoku z druhé vlny a nebezpečně zakončoval, ovšem Běhal dokázal zasáhnout a podržet svůj tým.

22:28

Domácí vybojovali vhazování v útočném pásmu.

21:48

Piskač – 2 min., držení.

20:46

20:46 KLATT - 3:2

20:46

Tak to úvod, během jedné minuty dva góly, domácí jdou zpátky do vedení. ADAM KLATT vystřelil od modré a Běhal vůbec nic neviděl, puk se zastavil až v síti jeho svatyně. Brankář brněnského týmu se poté hodně zlobil na spoluhráče.
Asistence: David Jindra.

20:25

20:25 JANČÍ - 2:2

20:25

20:25

Hosté dobře vstupují do druhého dějství. JAKUB JANČÍ dostal přihrávku před bránu a i trochu se štěstím dokázal dostat puk za brankáře Nováka.

20:15

Domácí se hned v úvodu druhé třetiny provinili icingem.

20:01

Hosté vstoupili do utkání lépe, skórovali jako první a těsný náskok poté dlouho drželi, avšak domácím se v závěru třetiny povedl obrat, když napřed v 18. minutě využili početní výhodu a o zhruba minutu později strhli vedení poprvé na svoji stranu. Nakonec to jsou tedy Kavalíři, kdo odchází do kabin s jednogólovým mankem. Povede se jim náskok protivníka ve druhém dějství smazat?
Další třetina začne přibližně v 19:21.

20:00

19:35

Glitta trefil brusli protihráče, od níž se puk odrazil ven z hrací plochy.

19:02

Běží poslední minuta první třetiny.

18:36

18:36 CHMIEL - 2:1

18:36

Obrat dokonán a to ještě v první třetině. Martínkovu střelu vyrazil Běhal pouze před sebe a dorážející nepokrytý PAWEL CHMIEL měl už celkem snadnou práci.
Asistence: Viktor Martínek.

17:30

17:30 VOLF - 1:1

17:30

Domácí těsně před vypršením přesilovky srovnávají. DAVID VOLF po Piskačově přihrávce pálil bez přípravy a zamířil přesně do bližšího horního rohu brány.
Asistence: Daniel Piskač.

17:18

Piskač pálil bez přípravy od modré jen do protihráče před sebou.

16:49

Kavalíři znovu posílají puk ven ze svého pásma.

16:25

Glittta hledal přihrávkou před bránu někoho ze spoluhráčů, kotouč však skončil u Běhala, jenž rychle přerušil hru.

15:40

Hosté vyhazují puk do bezpečí.

15:34

Kolder – 2 min., krosček.

15:28

Kopenec střílel z dálky jen na střed brány, kde stál připravený Běhal.

14:54

Martínek po vhazování zavezl rychlým sprintem puk do útočného pásma, tam o něj ovšem přišel.

14:07

Kucharčík se krásně uvolnil a dostal se před Běhala, toho však překonat nedokázal.

13:41

Na druhé straně střílel z dálky Škarda, ovšem mimo tři tyče. Puk skončil na zadním mantinelu.

13:15

Kolder si sjížděl před odkrytou bránu, přihrávky se však nedočkal.

12:51

Jarošovo nahození z levé strany nebylo nijak nebezpečné a domácí brankář si celkem lehce poradil.

12:31

Cekr chtěl střílet od modré, puk mu ale ujel od hokejky.

12:11

Ofsajd brněnského mužstva.

11:12

Rána obránce Běhala od modré nebyla vůbec špatná, v bráně však neskončila.

10:38

Hosté ujeli ve dvou na jednoho, Kolder se rozhodl zakončit sám, avšak vzdálenější tyč minul.

10:18

Volf byl velmi blízko vyrovnání, domácí kapitán se dostal až před Běhala, ovšem zblízka už stačil střílet pouze do něj. Brankář Kavalírů svému soupeři velmi dobře zmenšil střelecký úhel.

09:42

Pernický nahazoval od modré, puk si cestu do branky nenašel.

09:19

Slováčkova prudká rána končí na Novákově betonu.

08:59

Charvát mohl střílet sám, místo toho volil přihrávku, která ale nebyla přesná.

07:32

07:32 JANČÍ - 0:1

07:32

Pražský tým chyboval v rozehrávce, čehož využil Jaroš, jenž se natlačil před brankáře, sám ještě neuspěl, ale ke kotouči se dostal JAKUB JANČÍ, který jej zblízka poslal po ledě za ležícího Nováka.
Asistence: Martin Jaroš.

06:45

Znovu hosté vyhodili puk přes všechny čáry, ovšem Novák musel zasáhnout, takže v tomto případě to icing není.

06:31

Kavalíři vyhazují pouze na icing.

05:52

Klattova hodně nepříjemné nahození z pravé strany trefilo Běhala do masky.

05:41

Škardovu střelu Běhal vyrazil a poté puk rychle uklidil pod lapačku.

05:24

Přízemní střela jednoho z hráčů domácího celku Běhal bez potíží vyráží.

04:35

Jaroš se ocitl v první slušné možnosti, po střele Pernického, kterou Novák vyrazil, se dostal k dorážce, ale tu adresoval rovněž do gólmana.

03:34

Hradil střílel z mezikruží, Běhal však jeho pokus vyrazil.

02:14

Také Novák měl na druhé straně práci, puk se mu však povedlo schovat ve výstroji a tím přerušit hru.

01:22

Chmiel nepříjemně nahazoval od modré a Běhal měl co dělat, aby puk držel v brankovišti.

00:31

Hosty dvakrát v krátké době zastavuje ofsajd.

00:01

UK Kings Prague: Novák (Mašek) – Chmiel, Piskač, Klinger, Klatt (A), Kopenec, Gebell – Čermák, Volf (C), Kucharčík, Málek, Glitta, Krchňák, Jindra, Škarda, Martínek, Hradil, Moucha.
Trenér: A. Hybner.

VUT Cavaliers Brno: Běhal (Zlatnický) – Cekr (A), Man, Viskot, Běhal, Orsech, Pernický (C), Šimša, Charvát, Balát, Pöschl, Jančí (A), Harmim, Kolder, Slováček, Jaroš, Plitko, Rogoznik, Malý, Ďuriš.
Trenér: Š. Koukal.

Rozhodčí: D. Horažďovský – D. Herles, M. Motl.
Vzájemné zápasy

Králové se s brněnskými Kavalíry střetli na svém ledě třikrát a vždy vyhráli, 16. prosince 2019 nadělili protivníkovi dokonce potupnou desítku, v posledním zápase na svém ledě však soupeře porazili až po nájezdech 4:3.
VUT Cavaliers Brno

Hosté jsou o jednu pozici a čtyři body horší, než jejich dnešní protivník. Mimo svůj stadion odehráli šest utkání a zaznamenali devět bodů, když polovinu z nich vyhráli, skóre mají pasivní, čtrnáct vstřelených, zato jednadvacet inkasovaných gólů. Z pěti posledních venkovních klání zvítězili ve dvou případech.
V čele produktivity klubu je s 9 body (6+3) Benjamin Kolder.
UK Kings Prague

Domácí tým drží čtvrté místo tabulky, když dosud posbíral pětadvacet bodů. Na svém ledě se mu daří, z šesti utkání bral pět výher a jen jednou odcházel poražen, vstřelil třiatřicet branek a o čtrnáct méně inkasoval. Doma prohrál jen s Black Dogs Budweis 0:4, následovalo pět vítězství za sebou. Přibude dnes šesté?
Nejproduktivnějším hráčem je s 16 body (7+9) David Jindra.
Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

5:4

Branky a nahrávky: 18. Volf (Piskač), 19. Chmiel (Martínek), 21. Klatt (Jindra), 45. Glitta (Škarda), 55. Jindra (Glitta, Kopenec) – 8. Jančí (Jaroš), 21. Jančí (Kolder, Jaroš), 28. Cekr (Kolder, Jaroš), 44. Kolder (Jančí)

21:48 UKA 2 Piskač, držení
26:10 UKA 2 Kucharčík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
27:38 CVB 3:3 Cekr (Kolder, Jaroš)
29:26 UKA 2 Málek, hákování
37:17 UKA 2 Martínek, nedovolené bránění
38:45 CVB 2 Pöschl, hrubost
43:14 CVB 3:4 Kolder (Jančí)
44:20 CVB 2 Pöschl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
44:33 UKA 4:4 Glitta (Škarda)
47:16 UKA 2 Klatt, nedovolené bránění
54:46 UKA 5:4 Jindra (Glitta, Kopenec)