5:4

konec (2:1, 1:2, 2:1)

13.02.2024, 18:30 • Praha - Strašnice, ŠKODA ICERINK • 15. kolo • Petr Frömel

Tipsport: 1.4 5.44 4.45 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Zápas končí, prodloužení tak dnes k vidění nebude. Také třetí třetina zůstala věrná tradici tohoto utkání, také v ní byly k vidění tři góly. Byla to velká paralela s úvodní částí, také tentokrát se jako první prosadili hosté a ujali se vedení, avšak pražskému mužstvu se povedlo obrat, když vyrovnal v přesilové hře a pět minut před koncem vstřelil vítězný gól. Kavalíři zkusili v závěru ještě hru bez brankáře, avšak vymyslet už nic nedokázali. (20:48:40)

59:40

Hosté to znovu zkouší v šesti.

59:23

Domácí nejprve nevyužili velkou příležitost, kdy mohli rozhodnout o své výhře, vzápětí se hosté provinili ofsajdem.

59:02

Běží poslední minuta třetí třetiny.

58:49

Zakázané uvolnění Kings.

58:41

Pernického střela byla sražena do ochranné sítě, Běhal odjíždí na střídačku a hosté to zkouší v šesti.

57:30

A tohle je icing, kterým se provinil domácí mančaft.

57:03

Hosté si špatně přihráli v útoku a dopředu vyráží domácí, kteří mohou šetřit čas.

55:57

Ofsajd a v něm hostující celek.

55:32

Pernický střílel velmi nebezpečně, Novák toho moc neviděl, ale puk za jeho zády neskončil.

55:05

Hradil mohl střílet z dobré pozice, avšak puk se mu sklouzl z čepele.

54:46

54:46 JINDRA - 5:4

54:46

Univerzita Karlova právě vstřelila branku!
Zhruba pět minut před třetí sirénou se znovu mění stav a jsou to Králové, kteří se berou vedení zpátky. DAVID JINDRA nabruslil s pukem do pravého kruhu, mohl přihrávat, místo toho puk zasekl, počkal na správný moment a poté jej adresoval švihem přesně do vzdálenějšího horního rohu hostující svatyně.
Asistence: Oliver Glitta a Jakub Kopenec.

54:22

Viskot odjíždí v doprovodu spoluhráčů na střídačku.

54:22

Jeden z hráčů Brna zůstává ležet u své brány, hra je přerušena.

54:14

Kopencova střela byla hodně nepříjemná, Běhal toho moc neviděl, puk naštěstí pro něj v síti neskončil.

53:24

Běhal nic neriskuje a raději schovává touš pod lapačku.

52:23

Špatná kombinace domácích znamená ztrátu útočného pásma, hráči Kings musí pro puk ke své bráně.

5:4

Branky a nahrávky: 18. Volf (Piskač), 19. Chmiel (Martínek), 21. Klatt (Jindra), 45. Glitta (Škarda), 55. Jindra (Glitta, Kopenec) – 8. Jančí (Jaroš), 21. Jančí (Kolder, Jaroš), 28. Cekr (Kolder, Jaroš), 44. Kolder (Jančí)

UK Kings Prague: Novák (Mašek) – Chmiel, Piskač, Klinger, Klatt (A), Kopenec, Gebell – Čermák, Volf (C), Kucharčík, Málek, Glitta, Krchňák, Jindra, Škarda, Martínek, Hradil, Moucha.
Trenér: A. Hybner.

VUT Cavaliers Brno: Běhal (Zlatnický) – Cekr (A), Man, Viskot, Běhal, Orsech, Pernický (C), Šimša, Charvát, Balát, Pöschl, Jančí (A), Harmim, Kolder, Slováček, Jaroš, Plitko, Rogoznik, Malý, Ďuriš.

21:48 UKA 2 Piskač, držení
26:10 UKA 2 Kucharčík, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
27:38 CVB 3:3 Cekr (Kolder, Jaroš)
29:26 UKA 2 Málek, hákování
37:17 UKA 2 Martínek, nedovolené bránění
38:45 CVB 2 Pöschl, hrubost
43:14 CVB 3:4 Kolder (Jančí)
44:20 CVB 2 Pöschl, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
44:33 UKA 4:4 Glitta (Škarda)
47:16 UKA 2 Klatt, nedovolené bránění
54:46 UKA 5:4 Jindra (Glitta, Kopenec)