Plzeňský kraj – Kraj Vysočina

4:1

konec (1:0, 1:0, 2:1)

24.01.2024, 14:45 • Skupina B • Michal Heřman

Divoký a neurvalý zápas končí nakonec vítězstvím Plzeňského kraje 4:1. Viděli jsme sedmnáct vyloučených hráčů, což do této kategorie rozhodně nepatří. Děkujeme za pozornost a přejeme hezký zbytek dne. (16:08:16)

44:52

44:52 MATOUŠEK - 4:1

44:52

Plzeňský kraj právě vstřelil branku!
Kapitán ELIÁŠ MATOUŠEK trefuje prázdnou branku a kompletuje hattrick. Asistence: Jäger.

44:12

44:12 STUPKA - 3:1

44:12

Kraj Vysočina právě vstřelil branku!
Nakonec se Vysočina čestného gólu dočkala! Po pěkné souhře zakončil v přesilovce přesně FILIP STUPKA. Asistence: Novák a Hobza,

44:03

Vysočina se ještě snaží o čestný úspěch, zatím se ale do šance nemůže dostat.

44:01

Začala poslední minuta utkání.

43:17

Vyloučení v týmu Plzeňský kraj:
Bobek – 2 min., podrážení.

42:59

Sudí už má opět ruku nahoře. Na trestnou půjde celkově sedmnáctý vyloučený hráč zápasu.

40:10

Probíhá poslední pětiminutovka zápasu.

38:55

Opět se hraje, Malena před chvílí šel do sebe s Hotaříkem úplně mimo hru s pukem. Třetí třetina nabízí zápas, který snad nikdo ani nemůže chtít sledovat.

38:49

Současné vyloučení:
Hotařík – 2 min., hrubost.

Vyloučení v týmu Kraj Vysočina:
Malena – 2 min., hrubost.

38:01

Trend s častými fauly bohužel pro oko diváka pokračuje.

37:47

Gottwald – 2 min., vysoká hůl.

Hájek – 2 min., sekání.

36:58

36:58 MATOUŠEK - 3:0

36:58

Kapitán ELIÁŠ MATOUŠEK propálil brankáře od modré a využívá tak dvojnásobnou početní výhodu! Asistence: Holub a Strnad.

36:15

Sledujeme ve třetí třetině hodně kouskovanou hru. Často se přerušuje, vylučuje. Plzeňský kraj teď při dvojnásobné přesilovce rorzjíždí svůj tlak.

36:12

Malena – 2 min., nedovolené bránění.

4:1

Branky a nahrávky: 9. Matoušek, 23. Bobek (Plašil, Mečl), 37. Matoušek (Holub, Strnad), 45. Matoušek (Jäger) – 45. Stupka (Novák, Hobza)

Plzeňský kraj: Beran (Osvald) – Stupka, Smazal, Souček, Lavička, Plašil, Holub, Strnad – Bobek, Gottwald, Mečl, Matoušek (K), Svoboda (A), Mertl, Jäger, Blengino (A), Pšenička, Hotařík
Trenér: Tomáš Pejchar

Kraj Vysočina: Holý (Morava) – Pokorný, Malena, Hájek (A), Trupl, Trnka, Pařil, Pospíšil, Tomica – Hobza, Řehoř, Rauš, Matoušek, Klíma (A), Novák, Stupka (K), Suchý, Anděl, Lexa, Amcha, Domkář
Trenér: Adam Vylíčil

Rozhodčí: Červenka, Brtník, Marek