2. liga skupina Západ

Piráti Chomutov – HC Baník Příbram

4:1

konec (1:1, 0:0, 3:0)

24.01.2024, 17:30 • ROCKNET ARÉNA, Chomutov • 3 • Skupina A • Michal Luxa (@MisakMispulin)

Tipsport: 1.55 4.78 3.77 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Po čtyřiceti minutách byl stav zápasu vyrovnaný. Ovšem Příbram nepodala takový výkon jako v předešlých dvou třetinách, čehož Piráti třemi trefami využili. Šlágr kola tak patří Chomutovu, jenž zapisuje do tabulky další tři body, čímž ještě více odskočila třetímu Baníku.

Tímto se loučím a přeji vám příjemný zbytek večera. (19:41:30)

59:36

František Lukeš přihrával na modrou čáru, odkud se střelou z jedné prezentoval Patrik Kadeřávek. Jeho zakončení mířilo jen vedle pravé tyče!

58:47

Martin Tůma přihrál mezi kruhy na Jana Svobodu, který divákům mohl dopřát pátou radost. Ovšem v dobré pozici poslal kotouč jen nad branku!

58:10

Tomáš Koblížek přihrával před modrou čárou na Jakuba Veselého. Rozhodčí jim odpískali ofsajdové postavení.

57:34

Chomutovské publikum se žádá pátou branku, na kterou moc času už nezbývá. Třetí třetina jasně patří domácímu celku, který to potvrzuje i gólově.

56:43

56:43 Jakub BŘEZÁK - 4:1

56:43

Piráti právě vstřelili branku!
František Lukeš počkal u modré čáry na spoluhráče a přihrál přes celou šířku. U modré čáry se do kotouče opřel JAKUB BŘEZÁK, po jehož dělovce se Petr Jiroušek natahoval marně – 4:1. Asistence: František Lukeš a Viktor Hübl.

56:17

Martin Tůma zachytil přihrávku přes osu a okamžitě vyhodil přes celé kluziště.

55:34

Při návratu do středního pásma se puku zmocnil Jakub Chrpa, jehož následný pokus zamířil na branku Baníku.

54:57

Viktor Hübl přejel do útočného pásma a střelou přes obránce prověřil hostujícího brankáře. Petr Jiroušek raději hru přerušil.

54:46

Nahození mířilo na pirátskou branku, kde si puk sebral Martin Altrichter. Na dorážku číhali Ladislav Gengel a Matěj Kolda, jehož umravňoval Radek Havel.

Dnešní utkání sleduje 1505 diváků.

54:40

Vyloučení v týmu Piráti Chomutov:
Lukáš Stehlík – 2 min., sekání.

54:04

Příbram se nacházela za domácí brankou, kde dobře zapracoval Filip Eliáš. Domácí puk do středního pásma nedostali, ale podstupovali souboje u hrazení.

53:35

Protečovaný kotouč mířil na hostující branku, a tak hru raději přerušil Petr Jiroušek.

52:13

52:13 Tadeáš SVOBODA - 3:1

52:13

V signalizované výhodě odskakují Piráti do dvoubrankového vedení! Milan Kostourek posunul puk od zadního mantinelu před branku a TADEÁŠ SVOBODA využil toho, že brankář nebyl ve správném postavení – 3:1. Asistence: Milan Kostourek a Radek Havel.

51:30

Josef Hasman do útočného pásma nepřešel, následně Chomutov hru rychle posunul do střední třetiny.

4:1

Branky a nahrávky: 8. T. Svoboda (Zajíček, Chrpa), 48. Zajíček (Lukeš, Březák), 53. T. Svoboda (Kostourek, Havel), 57. Březák (Lukeš, Hübl) – 12. Kolda (Kafka, Gengel)

Piráti Chomutov: Altrichter (Běhula) – Březák, Kadeřávek, Ulrych, Eliáš, Havel (A), Záruba, Seemann, Váchal – Zajíček, Hübl (C), Lukeš (A) – M. Tůma, Eret, J. Svoboda – Stehlík, T. Svoboda, Kostourek – Chrpa, Koblížek, J. Veselý.
Trenér: Martin Pešout

HC Baník Příbram: Jiroušek (Tichon) – Zdeněk, Krejčí, Havlín, Jelínek, Patzelt, Rajgl, Vinš – Gengel (A), Kolda, Kafka (C) – Hasman, Josefus (A), L. Bednařík – Chlouba, Pinkas, Furch – Pětník, Mařík, Bečvář.
Trenér: Radek Bělohlav

Rozhodčí: Hlinka – Toman, Bertlík