4:1

konec (1:1, 0:0, 3:0)

24.01.2024, 03:00 • Rogers Place, Edmonton • Daniel Fekets (@DFekets)

Tipsport: 1.47 5.26 5.69 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Z mé strany je to pro tento zápas vše. Děkuji za pozornost, na počtenou! (05:42:52)

3. Warren Foegele (EDM) – 1+1
Skončilo nám utkání mezi Edmontonem a Columbusem. Favorit tohoto duelu natáhl svou šňůru výher, v domácím prostředí Blue Jackets porazil 4:1. Jednoduché to ale kanadské mužstvo rozhodně nemělo, neboť po dvou třetinách platil stav 1:1 a Columbus byl lepší. Ve třetí periodě se ale postupně prosadili Evander Kane, Connor McDavid a Dylan Holloway, takže bylo hotovo.

59:31

Adam Fantilli se objevil volný na pravém kruhu, ale jeho tvrdý projektil vyrazil Stuart Skinner vyrážečkou.

58:59

Domácí posílají kotouč až k brankáři Elvisi Merzļikinsovi, jenž pomáhá s rozehrávkou.

58:38

Vyloučení v týmu Edmonton Oilers:
Sam Gagner – 2 min., podrážení.

58:17

Kent Johnson se dostal za červenou čáru, kde kotouč jen nahodil dopředu. Utkání se už z obou stran jen dohrává.

57:41

Jack Roslovic byl jen chvíli v útočném pásmu, od domácích obránců mnoho prostoru nedostal.

57:03

Stuart Skinner raději nerozehrával. Kotouč přikryl pod svou lapačkou a svému mužstvu dopřeje čas na vystřídání.

56:39

Dostáváme se do závěrečné fáze dnešního utkání. Vypadá to, že Oilers dnes natáhnou svou vítěznou sérii.

56:19

Johnny Gaudreau prostrkával svou přihrávku na levou stranu útočného pásma, adresáta ale nenašel.

55:36

55:36 Dylan HOLLOWAY - 4:1

55:36 5/5

Edmonton právě vstřelil branku!
Pravděpodobně je hotovo! Brett Kulak vybídl mezi kruhy Connora Browna, jehož ránu vyrazil Elvis Merzļikins před dorážejícího DYLANA HOLLOWAYE. Útočník Edmontonu pak měl snadnou práci. 4:1. Asistence: Connor Brown a Brett Kulak.
Holloway D., Bouchard E., Kulak B., Brown C., McLeod R.
Kuraly S., Gaudreau J., Danforth J., Boqvist A., Severson D.

54:40

Elvis Merzļikins musel dávat pozor, neboť jeden z domácích vypálil z velkého úhlu. Kotouč šel těsně nad horní tyč.

54:15

Evander Kane podržel kotouč v útočné třetině. Následně se ale Edmonton až ke střele nedostal.

53:09

Nyní se zdá, že domácí průběh tohoto utkání naprosto kontrolují. Do konce třetí třetiny zbývá zhruba sedm minut.

52:42

Evan Bouchard si navedl kotouč na pravý kruh, odkud se mu ale zakončit nepodařilo.

4:1

Branky a nahrávky: 8. Foegele (E. Kane, Nurse), 45. E. Kane (Foegele, Nugent-Hopkins), 46. McDavid (Draisaitl, Ceci), 56. Holloway (C. Brown, Kulak) – 16. Voronkov (K. Johnson)

Edmonton Oilers: S. Skinner (Pickard) – Ceci, Nurse (A), Bouchard, Ekholm, Desharnais, Kulak – Hyman, McDavid (C), Nugent-Hopkins – Foegele, Draisaitl (A), E. Kane – Ryan, R. McLeod, Janmark – C. Brown, Holloway, Gagner.
Trenér: Kris Knoblauch

Columbus Blue Jackets: Merzļikins (Tarasov) – A. Boqvist, Severson, Peeke, Provorov, Gudbranson (A), Bean – Činachov, Sillinger, J. Gaudreau – Roslovic, Jenner (C), Fantilli – Marčenko, Voronkov, K. Johnson – Danforth, Kuraly (A), Texier.
Trenér: Pascal Vincent

Rozhodčí: Charron, Lambert – Gawryletz, Deschamps

Diváci: 18 347

06:10 CBJ 2 Peeke, držení
07:30 EDM 1:0 Foegele (E. Kane, Nurse)