HC RT TORAX Poruba 2011 – HC Frýdek-Místek

po prodl. (0:0, 2:2, 1:1 - 0:1)

17.01.2024, 18:00 • Buly Aréna, Kravaře • 39. kolo • Matěj Kotala

Tipsport: 1.45 4.9 5.43 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

54:51

Hodně důležitá přesilovka pro domácí. Na trestnou lavici usedl pět minut před koncem hostující Krajč, který se provinil hákováním.

51:06

Voráček za svou brankou získal kotouč, avšak se mu to nepovedlo bez faulu. Podrazil totiž svého protihráče a nabídne tak Frýdku další přesilovku.

46:40

Poruba si zahraje další oslabení. Tentokrát se provinil kapitán týmu Krenželok, který si odpyká svůj trest za podrážení.

42:41

Justin Lemcke zastavil skvěle rozjetého soupeře. Při této stopce se však provinil faulem a usedl na trestnou lavici kvůli hákování.

35:29

Po souboji s Gutwaldem se provinil Oskar Haas, který oplácel právě domácímu bekovi a následně ho seknul.

29:45

Šoustal posílá domácí do tří, když se v útočném pásmu provinil krosčekem.

28:44

Berisha se ihned po vstřeleném gólu jeho týmu provinil a odpyká si dvě minuty za nedovolené bránění.

26:11

Petr Mrázek si odpyká dvě minuty za hru vysokou holí, když se u mantinelu nešťastně otočil a svou holí trefil protihráče do obličeje.

17:39

Vachovský se dostal do šance, ze které mohl otevřít skóre. To by ho však nesměl zahákovat Hrachovský, který si tak odpyká 2 minuty.

15:18

Hotěk nešťastně vyhodil kotouč až nad plexisklo a podle pravidel si tak musí odpykat svůj trest za katrem.

3:4

Branky a nahrávky: 22. Razgals (Krenželok, Voráček), 29. Christov (P. Mrázek, Lemcke), 41. Krenželok (Berisha) – 31. Š. Havránek (Svačina), 31. R. Veselý (Haas, Svačina), 53. Haas (Svačina, Š. Havránek), 64. Svačina (R. Veselý, Urbanec)

HC RT TORAX Poruba 2011: O. Bláha (Dolejš) – Doudera, J. Stehlík, Lemcke, Voráček, Gutwald, Hlaváč – Tvrdoň, Střondala (A), Šoustal – Razgals, Krenželok (C), Berisha – Vehovský, Vachovec (A), Gřeš – P. Mrázek, Honejsek, Christov – Klímek.
Trenér: Jiří Režnar

HC Frýdek-Místek: Mokry (Švančara) – Haman (A), Urbanec (A), Š. Havránek, Výtisk (C), Teper, Hrachovský, Homola – Svačina, R. Veselý, Macháček – Martynek, Marosz, Doktor – Krajč, Haas, Cedzo – Hotěk, Matěj, Geidl.
Trenér: Martin Hrnčár

Rozhodčí: Šudoma, Maršálek – Veselý, Peluha

15:18 FRM 2 Hotěk, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
17:39 FRM 2 Hrachovský, sekání
21:04 POR 1:0 Razgals (Krenželok, Voráček)
26:11 POR 2 P. Mrázek, vysoká hůl
28:26 POR 2:0 Christov (P. Mrázek, Lemcke)
28:44 POR 2 Berisha, nedovolené bránění
29:45 POR 2 Šoustal, krosček
30:10 FRM 2:1 Š. Havránek (Svačina)
30:59 FRM 2:2 R. Veselý (Haas, Svačina)