0:2

konec (0:0, 0:1, 0:1)

17.01.2024, 17:30 • ROCKNET ARÉNA • 1 • Skupina A • Tadeáš Kožený

Tipsport: 1.84 4.52 2.81 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ve šlágru prvního kola nadstavby se z vítězství radoval celek z Tábora, který dokázal na horké půdě ROCKNET ARÉNY po dobrém výkonu zvítězit výsledkem 2:0. O branky se postaral Matěj Zadražil a do prázdné branky pečetil výhru Jakub Matušík. Piráti tak nedokázali doma skórovat a Tábor se na ně bodově dotáhnul. (19:37:37)

59:32

59:32 Jakub MATUŠÍK - 0:2

59:32

Tábor právě vstřelil branku! JAKUB MATUŠÍK v souboji přetlačil domácího Víta Seemanna a posílá puk do prázdné branky a rozhoduje tak o vítězství hostujícího celku. Asistence: Radek Seidl.

59:00

Piráti to zkouší v šesti!

58:16

Radek Seidl byl sám v útočném pásmu, nerozpakoval se, vystřelil a vybojoval vhazování po pravici Altrichtera.

58:00

Hrají se poslední dvě minuty třetí třetiny.

58:00

57:50

Filip Eliáš vypálil od modré hodně nad branku. Po odrazu od zadního mantinelu puk raději u své levé tyče podržel Matěj Žajdlík .

57:00

Střela z první od Viktora Hübla letí mimo branku. Pirátům dnes přesilovky opravdu nejdou.

56:00

Vyloučení v týmu Hockey Club Tábor:
Kamil Černý – 2 min., držení.

55:40

Petr Ulrych projel útočnou třetinou jako nůž máslem, ale svojí střelu poslal znovu mimo tři tyče.

55:23

Dnešní utkání sleduje 1416 diváků.

54:47

Domácí se sice drží v útočném pásmu, ale všechny jejich pokusy jdou jen po mantinelech, odkud se branka ohrožuje velmi špatně.

53:25

Další domácí útočnou snahu hatí ofsajd.

53:18

Tadeáš Svoboda se dokázal tísněný v mezikruží otočit a vypálit, ale trefil jen plastron Matěje Žajdlíka.

52:31

Filip Eliáš se opřel od modré do puku, Matěj Žajdlík v pohodě chytá a následuje komerční přestávka.

52:03

Pirátům nevyužitá dvojnásobná přesilovka na klidu nepřidala a mají teď problém s přechodem středního pásma.

0:2

Branky a nahrávky: 29. Zadražil (J. Duda, Dančišin), 60. Matušík (Seidl)

Piráti Chomutov: Altrichter (Běhula) – Kadeřávek, Březák, Eliáš, Ulrych, Seemann, Havel (A), Váchal, Záruba – Lukeš (A), Hübl (C), Zajíček – Kostourek, Eret, M. Tůma – J. Veselý, T. Svoboda, Stehlík – Putz, Koblížek, Chrpa.
Trenér: Martin Pešout

HC Tábor: Žajdlík (Gába) – Plášil, Říha, Jáchym, Hubata, K. Černý (A), Gajdolín, Ondřej – Krliš, Milfait, Zeman – Severa, Matušík (A), Seidl (C) – Dančišin, Zadražil, J. Duda – Nevšímal, Zíb, L. Prášek.
Trenér: Jakub Grof

Rozhodčí: Barek – Pěkný, Teršíp