Maxa liga

HC Slavia Praha – SC Marimex Kolín

4:1

konec (0:0, 2:0, 2:1)

17.01.2024, 18:00 • Zimní stadion Eden, Praha • 39. kolo • Šimon Rogner (@simonrogner)

Tipsport: 1.94 4.21 3.1 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Já vám děkuji za pozornost a budu se těšit zase někdy u hokeje na počtenou! (20:20:09)
Hokejisté Slavie v důležitém utkání s Kolínem vítězí 4:1 a připisuje si druhé vítězství v řadě. Do vedení se červenobílí dostali ve druhé třetině, v té třetí pak přidali další dvě trefy Jana Holého a Robina Všetečky. Kozlové v závěru brankou Petra Hampla připravili domácího gólmana Voleveckého o čisté konto, na výsledku už ale nic podstatného nezměnili.

59:37

Sešívaní chvíli hráli ve čtyřech, Kolín ale už ví, že s osudem utkání nic neudělá.

58:36

Kolínští se snaží ještě útočit, sešívaní však hrají směrem do obrany velmi zodpovědně.

57:38

Vrhel si od mantinelu najel na střed a nebezpečně nahazoval směrem na bránu Slavie.

57:12

Stejskal zachytil rozehrávku Kolína a ušetřil cenné vteřiny.

Kozlové právě vstřelili branku!
Kolínu se přece jenom podařilo odčarovat kouzlo Tomáše Voleveckého a necelé čtyři minuty před koncem třetí třetiny snižuje. Slávistický brankář vyrazil Moravcovu střelu jen k od modré čáry sjíždějícímu PETRU HAMPLOVI, jenž dorazil puk do odkryté klece. Asistence: Petr Moravec a Michael Gaspar.
Hampl J., Moravec P., Gaspar M., Gajda P., Naar J.
Polák V. II, Guman T., Beran Matě., Žovinec D., Klikorka K.

55:21

Šedivý chtěl překazit čisté konto Voleveckému, ten jeho střelu z mezikruží vyrazil.

53:33

Slavíček měl v úmyslu střelou vyraženou betonem Soukupa nahrát Žovincovi, záměr mu ale nevyšel.

52:23

Jaroslav Brož si na pravém křídle najel na dalekonosnou nahrávku z obranného pásma a ujížděl sám na Soukupa. Ten proti němu vystrčil hokejku a položil se na bok, slávistický útočník ale přestřelil.

51:06

51:06 Robin VŠETEČKA - 4:0

51:06 5/4

Slavia právě vstřelila branku!
Když už to vypadalo, že slávisté další přesilovku spíše nevyužijí, tak přichází jejich čtvrtá trefa. Klikorka nabil na pravou stranu ROBINU VŠETEČKOVI, který dělovkou z voleje trefil přesně mimo dosah gólmana Soukupa. Asistence: Karel Klikorka a Jaroslav Brož.
Všetečka R., Klikorka K., Brož J., Strnad L., Kulda E.
Vrhel S., Koukal P., Němec Š., Piegl R.

49:28

Petr Kolmann – 2 min., nedovolené bránění.

49:16

Síla si najel na pravém křídle a střílel na vyrážečku Voleveckého.

Dnešní utkání sleduje 623 diváků.

4:1

Branky a nahrávky: 25. Knotek (Průžek, J. Brož), 37. Matě. Beran (Kulda, Knotek), 46. Holý (Matě. Beran, Knotek), 52. Všetečka (Klikorka, J. Brož) – 57. Hampl (P. Moravec, Gaspar)

HC Slavia Praha: Volevecký (Hölsä) – Žovinec (A), Klikorka, Hrdinka, Holý (A), Kajínek, Kremláček, Stejskal – Matě. Beran, V. Polák II, Guman – Průžek, Knotek (C), J. Brož – Havrda, Kulda, Strnad – Všetečka, Kucharčík, Slavíček.
Trenér: Aleš Totter

SC Marimex Kolín: Soukup (Tichý) – Hampl, Gaspar, Piegl, Š. Němec, J. Šedivý, Kolmann (A) – Vrhel, Koukal (C), Chalupa – Gajda, Skořepa, Z. Král (A) – Síla, Morong, Ouřada – Naar, P. Moravec, Pajer.
Trenér: Jan Šťastný

Rozhodčí: Valenta, Hucl – Dědek, Kotlík