po prodl. (0:2, 2:0, 1:1 - 0:1)

07.01.2024, 17:00 • Enteria arena, Pardubice • 34. kolo • Michal Jelínek

Tipsport: 1.53 5.08 5.06 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

To je ode mě vše, přeji hezký večer. (19:47:21)
Kometa si z Pardubic odváží cenné dva body. V průběhu utkání sice přišla o dvougólový náskok, ve třetí třetině pak o jednobrankový, ale vítězství jí nakonec přece jen vystřelil v prodloužení Pospíšil.

63:04 5/5

Kometa právě vstřelila branku!
Po ubráněném oslabení se Kometa usadila v útočném pásmu Pardubic. K rozhodující střele se dostal KRISTIÁN POSPÍŠIL, přičemž puk Kloučkovi propadl a sotva doklouzal za brankovou čáru. Asistence: Zachary Osburn.
Pospíšil K., Osburn Z., Kavan J., Ščotka J., Marcinko T.
Klouček M., Kaut M., Mandát J., Dvořák T., Košťálek J.

62:19

62:10

Obrovský nápor Pardubic pokračuje, výborným zákrokem podržel Kometu i Kavan.

61:27

Dynamo kombinuje v útočném pásmu, střely Čerešňáka a Kauta ale skončily neúspěchem.

60:45

Hosté v oslabení zaútočili, ale akce skončila nepřesným pokusem.

60:19

Dynamo má velkou šanci zasadit soupeři rozhodující úder, protože na trestnou lavici odchází kvůli podrážení Tomáš Marcinko.

60:09

Úvodní buly vyhráli hosté, Ďaloga drží puk za vlastní bránou.

60:01

Ve třetí části padly góly na obou stranách. Nejprve se ve 46. minutě podruhé v utkání trefil Marcinko, o tři minuty později vyrovnal Mandát. Střely na bránu ve třetí třetině – 11:9.

60:00

59:55

Nepřesná finální přihrávka znamená, že hosté v útočném pásmu v rámci základní hrací doby už nic nevymyslí.

59:26

Dynamo se dostalo zpátky na brněnské území, ale útočné pásmo neudrželo, navíc se dopustilo ofsajdového postavení.

58:50

Dvořákovo nahození orazítkovalo zadní mantinel, zaútočit můžou brněnští hokejisté.

58:23

Z osy hřiště vyletěla střela, se kterou si Kavan poradil. Následný brejk hostů zastavil odpískaný ofsajd.

57:51

Brno opět poslalo kotouč do bezpečí středního pásma, Východčeši se snaží znovu něco vymyslet.

57:42

Radil pod tlakem dojel až k brněnské bráně a zblízka, ale z úhlu zřejmě trefil přední tyč.

3:4

Branky a nahrávky: 28. Poulíček (T. Dvořák, Čerešňák), 33. Sedlák (Radil), 49. Mandát (Cienciala, T. Dvořák) – 5. Pospíšil (Marcinko), 13. Marcinko (Ščotka, Pospíšil), 46. Marcinko (Ščotka), 64. Pospíšil (Osburn)

HC Dynamo Pardubice: Klouček (Will) – T. Dvořák, Čerešňák, Hájek, Kolář, Vála, Košťálek, Hrádek – Hyka, Sedlák (C), Paulovič – Radil, Zohorna (A), R. Kousal – Kaut, Poulíček (A), Cienciala – Říčka, Pochobradský, Mandát.
Trenér: Václav Varaďa

HC Kometa Brno: Kavan (Lukeš) – Ščotka (A), Osburn, Kučeřík, Kaňák, Ďaloga, Gazda, Svoboda – Zaťovič (C), Cingel, Flek – Pospíšil, Marcinko (A), Zbořil – Kos, Kollár, Kratochvíl – Okál, Holík, Moses.
Trenér: Jaroslav Modrý

Rozhodčí: Kika, Šindel – Lhotský, Thuma