Extraliga dorostu

HC ZUBR Přerov – HC Dynamo Pardubice

3:5

konec (1:3, 1:1, 1:1)

22.12.2023, 17:30 • ZS Přerov • O pořadí v play-off • Petr Komárek (@petrkomarek7)

Ode mě je to pro dnešek vše, přeji vám hezký zbytek dne i příjemné prožití vánočních svátků. (19:37:43)
Třetí dějství stejně jako to druhé nabídlo po jedné brance na každé straně. Za Přerov snížil v přesilovce Tadeáš Cífka, další góly už se ale Zubrům přidat nepodařilo. V 58. minutě naopak přidal razítko na vítězství Pardubic Martin Mikeska. Dynamo tak na Hané vítězí poměrem 5:3 a na úvod nadstavbové části si připisuje do tabulky tři body.
Utkání sledovalo 145 diváků.

59:54

Řivnáč si v obranném pásmu poradil i proti dvěma soupeřům a může tak kotouč vyvézt dál.

59:38

O puk se nyní bojuje o hostující střídačky.

59:10

Pardubičtí drží kotouč za svou brankou. Zubři navíc musejí útočné pásmo vyklidit, čárový rozhodčí jim totiž signalizuje ofsajd.

58:49

Prudká střela jednoho z hostujících hráčů byla tečovaná. Kotouč skončil v ochranné síti, vhazovat se bude před Trnkou.

58:01

Běží poslední dvě minuty třetí třetiny.

57:08

57:08 Martin MIKESKA - 3:5

57:08 6/6

Dynamo právě vstřelilo branku!
MARTIN MIKESKA necelé tři minuty před koncem třetí třetiny uklidňuje hosty pátým gólem. Útočník Dynama si počkal na přihrávku od Josky mezi kruhy a z tohoto prostoru dokázal Trnku prostřelit. Asistence: Václav Joska.
Mikeska M., Joska V., Řivnáč Š., Veřmiřovský D., Novosad T., Tvrdík V.
Trnka J., Cífka T., Mozr M., Koudela F., Vlk F., Židlík P.

56:57

Joska se pěkně vytočil na levé straně útočné třetiny a Trnka musel střelu ke vzdálenější tyči likvidovat vytrčeným betonem.

56:32

Oddechový čas pro tým HC ZUBR Přerov.

56:32

Ofsajd hostů znamená, že si domácí vezmou oddechový čas.

55:34

Dynamu se daří na buly v útočném pásmu a Trnka musel likvidovat střelu od modré čáry. Poté to z podobného prostoru zkusil Ruml a přerovský brankář si připsal další zákrok.

55:21

Krčál ukázal svou šikovnost. Z levé strany pronikl přes několik soupeřů až k Trnkovi, kterého si chtěl obhodit. Na domácího brankáře se mu ale vyzrát nepodařilo.

54:20

Miklas projel z pravé strany před branku a jeho střela se vykutálela těsně vedle Veřmiřovského betonu i prostoru mezi třemi tyčemi.

53:04

Přihrávku do jízdy na osu hřiště obdržel Vápeník, zblízka ale vystřelil vedle pravé tyče přerovské brány.

51:40

Hosté získali puk v útočném pásmu a rychle otočili hru. Rolinek vystřelil z pravé strany zápěstím a o kousek minul horní část branky.

3:5

Branky a nahrávky: 12. Frnka (Miklas, Došlík), 27. Frnka (Cífka, Mozr), 48. Cífka (Mozr, Došlík) – 6. Rolinek (V. Macek), 8. Korec (Vápeník, P. Tvrdík), 19. Ruml (V. Macek, Krčál), 30. Křečan (Řehořek), 58. Mikeska (Joska)

HC ZUBR Přerov: J. Trnka (Šejba) – Pohanka, Pala (A), Cífka, Mozr, Matyáš, A. Burda I, Špičák – Vlk (A), Švejcar, Koudela (C) – Frnka, Došlík, Miklas – D. Navrátil, Kováč, Vyroubal – Židlík.
Trenér: David Kudělka

HC Dynamo Pardubice: Veřmiřovský (D. Valášek) – Křečan, Ruml, Řivnáč, Řehořek, Vápeník (A), Novosad – Rolinek (C), Sekanina, V. Macek – V. Tvrdík, Krčál, Joska – Mikeska, Korec (A), P. Tvrdík – Lempach, D. Drábek.
Trenér: Vojtěch Faltys

Rozhodčí: Blaha – Kučera, Mikšík

Diváci: 145

05:30 PCE 0:1 Rolinek (V. Macek)
07:14 PCE 0:2 Korec (Vápeník, P. Tvrdík)
45:56 PCE 2 Joska, hrubost
47:33 PCE 2 Rolinek, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
47:58 PRE 3:4 Cífka (Mozr, Došlík)
48:28 PRE 2 Vlk, podrážení
57:08 PCE 3:5 Mikeska (Joska)