1:2

konec (1:1, 0:1, 0:0)

22.12.2023, 18:00 • TITAN Aréna • 28. kolo • Martin Kožiak sk

Tipsport: 3.29 4.4 1.88 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Liptovský Mikuláš napriek záverečnému tlaku nedokázal vyrovnať a Poprad tak víťazí po výsledku 2:1. O rozhodujúci a aj posledný gól zápasu sa ešte v druhej tretine postaral Urbánek.
Poprad si vďaka výhre upevňuje 4. priečku a je už len o bod za Košicami. Liptovský Mikuláš ostáva ôsmy. (20:17:00)

59:40

Hráči Mikulášu sú nasťahovaní v útočnom pásme, ale nedarí sa im dostať do veľkej šance.

59:07

Strelecký pokus z obranného pásma nakoniec prázdnu bránu netriafa. Končí totiž na tyčke.

58:55

Popradčania sa vyslobodili z obranného pásma, ale cez to stredné už ďalej neprešli.

58:29

Hráči Mikulášu už boli v útočnom pásme v šestici. Po nahodení od modrej čiary však puk za Vaya nepretlačili.

58:20

Oddychový čas pre tím HK 32 Liptovský Mikuláš.

57:40

Mikulášu sa nedarí usadiť v útočnom pásme a zatiaľ tak nemôže odvolať ani brankára.

56:40

Avtsin vystrelil po otočke okolo brány, ale Vay opäť dokázal zakročiť.

55:10

Zlá rozohrávka Liptákov teraz pripravila o útočné pásmo.

54:19

Na druhej strane sa po chybe v rozohrávke dostal k puku Urbánek. Jeho strela z prvej sa ale cez Krasikova nedostala.

53:54

Vasilyevova strela zo stredu útočného pásma skončila iba na Vayovi.

53:15

Sukeľova dobrá strela skončila tesne vedľa brány.

52:25

Mikuláš drží v posledných minútach puk, ale jeho útočné snahy sú zatiaľ bez úspechu.

49:47

Turanova tvrdá strela príklepom od modrej čiary skončila iba na plexiskle.

48:10

Uhrík sa dostal do skvelej príležitosti, keď sa ocitol s pukom už priamo pred Vayom. Nakoniec svoju strelu poslal len do popradského gólmana.