20.12.2023, 18:00 • ZS Prostějov • 31. kolo • Matěj Skula

Tipsport: 2.16 4.26 2.71 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Ode mě je to pro dnešní večer vše, přeji hezký zbytek dne a třeba zase někdy na počtenou! (20:50:56)
Úspěšnost brankářů:
Marek Štipčák – 65:00, jedna obdržená branka, 26 zákroků, úspěšnost zákroků 96,30%
Daniel Huf – 65:00, jedna obdržená branka, 23 zákroků, úspěšnost zákroků 95,83%
Je konec! Zápas 31. kola mezi Prostějovem a Zlínem nakonec došel až do nájezdů, kde vítězí domácí.
Avšak skóre otevřeli Berani, přesněji Jan Süss, který se v první třetině trefil po přihrávce Gaga přesně do šibenice Štipčákovy branky.
Ve druhé třetině vyrovnal domácí Jan Veselý, který udělal skvělou kličku brankáři Hufovi a zakončil do odkryté zlínské branky.
Ve třetí periodě byli lepší domácí, avšak žádná branka zde nepadla, neboť se vyznamenali oba brankáři, jak domácí Marek Štipčák, tak hostující Daniel Huf.
V prodloužení branka také nepadla a šlo se do nájezdů, které rozhodl v sedmé sérii svým druhým úspěšným nájezdem Jakub Illéš.

65:00

65:00 Jakub ILLÉŠ - 2:1

65:00

V samostatných nájezdech zvítězil tým LHK Jestřábi Prostějov.
Autorem vítězné branky je JAKUB ILLÉŠ, který poslal přesnou ránu k pravé tyči Hufovy branky. Zlín odjede s bodem, naopak domácí Prostějov získá body dva.

Jakub ILLÉŠ

7. série 4:3

Jakub ILLÉŠ proměňuje.

Jakub ŠLAHAŘ

7. série 3:3

Jakub Šlahař trefuje jen hokejku gólmana Štipčáka.

Zdeněk DOLEŽAL

6. série 3:3

Ani Zdeněk Doležal svůj druhý nájezd nepromenuje.

Martin NOVÁK

Martin NOVÁK neproměňuje.

Martin LANG

5. série 3:3

Martin Lang ještě prodlužuje rozstřel, puk procpal někde přes výstroj Štipčáka.

Marek RAČUK

5. série 3:2

Marek Račuk dává střelou při ledu, brankář Huf nezasáhnul!

2:1

Branky a nahrávky: 28. J. Veselý (Jáchym, Jiránek), rozh. náj. Illéš – 15. Süss (Köhler, Gago)