konec (1:0, 0:1, 0:1)

20.12.2023, 17:30 • Kalich Arena, Litoměřice • 31. kolo • Filip Hulín

Tipsport: 1.76 4.54 3.63 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Odsud z Kalich Areny je to vše a u dalších přenosů na shledanou. (19:47:24)
Je konec! Pardubice vítězí v Litoměřicích 2:1 a zapisují tři body. Dynamo tak ovládlo i třetí vzájemný zápas. Domácí sice začali dobře, když se už ve 2. minutě trefil Vitouch, ale Pardubičtí dokázali skóre otočit po gólech Rohlíka a Lichtaga.

59:30

Lichtag dojel vyhození a Stadion začíná od vlastní branky.

59:16

Svoboda vystřelil z mezikruží a Honzík puk ukryl v lapačce.

58:01

Rohlík mohl rozhodnout, ale v samostatném úniku puk namířil pouze do betonu litoměřického brankáře, který hned poté spěchá na střídačku.

57:40

Korkiakoski vystřelil hned po vhazování, ale puk prolétl vedle pravé tyče. Následná přihrávka rukou přesouvá hru do středního pásma a Cichoň je zpět v brance.

57:37

Stadion to zkouší v šesti!

57:37

Oddechový čas pro tým HC Stadion Litoměřice.

57:06

Husák uklidňuje hru za vlastní brankou.

55:42

Nahození Chabady od pravého mantinelu ukryl Cichoň ve své výstroji.

55:10

Hrníčko chtěl zkusit stejně jako Svoboda v první třetině Michigan, ale nedokázal nabrat puk na čepel.

54:54

54:22

Obrovská šance Pardubic! Hrníčko se zjevil úplně sám před Cichoněm, přehodil si puk do bekhendu, ale ve vyložené šanci nedokázal trefit poloprázdnou branku domácích.

53:43

Po pěkné kombinaci vystřelil z pravého kruhu Rohlík a Cichoň puk vyrazil levým betonem.

52:54

Černohorský poslal k ledu jednoho z hostujících hráčů a je vyloučen za podrážení.
Dnešní utkání sleduje 809 diváků.

51:09

V posledních minutách probíhá boj o každý centimetr ledu, což vzhledem k výsledku vyhovuje Dynamu.

49:08

Od modré vystřelil Husák, avšak puk prošel hodně vedle.

1:2

Branky a nahrávky: 2. Vitouch (Černohorský, P. Svoboda) – 33. Rohlík (Nedbal), 41. Lichtag (Kaut, Kaplan)

HC Stadion Litoměřice: Cichoň (Šatný) – Jebavý (C), Kroupa, Husák (A), Aubrecht, Tůma, Černohorský – Korkiakoski, Jícha, Sihvonen – Ton, Kuťák (A), Plos – Kordule, Vitouch, P. Svoboda – Costa, Hrabík, Senčák – Cikhart.
Trenér: Přerost

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Zdráhal (A), Chabada, Švec, Nedbal (A), Voženílek, Tvrdík, Kaštánek – Pochobradský, Rohlík, Rouha – Herčík, J. Mikyska, Hrníčko – Kaplan, Kaut (C), Lichtag – Zeman, Paleček.
Trenér: Jirků

Rozhodčí: Zavřel, Petružálek – Beneš, Belko