18.11.2023, 13:00 • MFH, Ostrava • 24 • Skupina Východ • Monika Baloghová

Domácí Chaloupka se provinil sekáním, a tak mají hosté ještě jednu přesilovku.

51:51

Hostujícího Vojtka nahrazuje v brance Žurek.

51:51

Vítkovice právě vstřelily branku!
Vítkovičtí si připisují další branku, po nahrávce Fojtíka nedal TOMÁŠ TOBOLA Vojtkovi šanci – 7:1. Asistence: Vojtěch Fojtík, Robert Chlán.

49:11

Přerov si zahraje přesilovku, za zdržování hry – vystřelení puku mimo hřiště – bude pykat Puchala.

43:15

Dnešní utkání sleduje 186 diváků.

42:49

Domácí znovu zvyšují!! Tobola si sjížděl před branku, ale kotouč mu sjel z hole, situaci se snažil zachránit Man, ale ani puk do branky nedostal, včas se ale objevil DANIEL KALANDRA, kterému se podařilo kotouč za záda Vojtka přece jen dostat – 6:1. Asistence: Tomáš Tobola, Matyáš Man.

40:01

Domácí vstupují do třetí části s dvojnásobnou převahou, Buršík byl na konci předchozí třetiny potrestán menším trestem za nesportovní chování.

39:00

Hákováním si vypomohl přerovský Halík a odjíždí za katr.

35:33

Domácí Chaloupka i hostující Nášel si vykoledovali trest na 2+2 minuty za hrubost. Oba týmy hrají v pěti.

34:33

Domácí se dostali až úplně k brance, JOSEF KREJSA se tak úporně dobýval do hostující branky, až nakonec Vojtka dokázal přemoci – 5:1. Asistence: Robert Chlán, Vojtěch Fojtík.

33:26

Domácí mají k dispozici přesilovku, za držení je vyloučen Hradil.

32:29

Za hrubost jsou vyloučeni domácí Hanák a hostující Janek. Hraje se v pěti na obou stranách.

30:25

Oddechový čas pro tým HC ZUBR Přerov.

30:25

Domácí zvyšují svůj náskok, puk putoval po ose Chlán, Puchala a MATĚJ PŘIBYL, na jehož střelu byl Vojtek krátký – 4:1. Asistence: Denis Puchala, Robert Chlán.

28:55

Domácí využívají přesilovku, puk se dostal k volnému MATĚJI PŘIBYLOVI, který jej poslal nad rameno Vojtka – 3:1. Asistence: Denis Puchala, Robert Chlán.

28:26

Přesilovka tentokrát pro vítkovické, Nášel si vykoledoval dvě minuty za hrubost.

26:23

Ve svém vlastním oslabení zvyšují vítkovičtí MATĚJEM ŠTIAKEM, jeho střelu Vojtek podcenil – 2:1. Asistence: Jakub Slusarczyk, Daniel Kalandra.

25:37

Další vyloučení pro domácí, za nedovolené bránění míří mezi trestoměřiče Chaloupka.

21:42

Za hru vysokou holí bude dvě minuty odpočívat na trestné lavici hostující Pekr.

16:45

Za hákování je vyloučen domácí Puchala, hosté mají k dispozici přesilovku.

11:19

Za sekání bude pykat domácí Slusarczyk.

09:56

Přerov právě vstřelil branku!
Je vyrovnáno!! Hosté se dostali lehce do pásma, po nahrávce Dana Bárty poslal puk nad vyrážečku MATĚJ HAL9K – 1:1. Asistence: Dan Bárta.

05:52

Domácí jako první otevírají skóre, po nahrávce Milaty střílel zblízka JAKUB SLUSARCZYK, už se zdálo, že má Vojtek puk pod kontrolou, ale ten mu proklouzl do branky – 1:0. Asistence: Martin Milata, Marek Chaloupka.

03:27

Domácí budou hrát přesilovku, za faul loktem je potrestán hostující Tomiga.

03:08

Za hrubost jsou vyloučeni domácí Krejsa a hostující Hlávka.

7:1

Branky a nahrávky: 6. Slusarczyk (Milata, Chaloupka), 27. Štiak (Slusarczyk, Kalandra), 29. M. Přibyl (Puchala, Chlán), 31. M. Přibyl (Puchala, Chlán), 35. Krejsa (Chlán, Fojtík), 43. Kalandra (Tobola, Man), 52. Tobola (Fojtík, Chlán) – 10. Halík (Da. Bárta)

HC Vítkovice Ridera: Smolka (Špírek) – Chaloupka, Bialy (A), Puchala (C), Man, Vi. Glos, Kalandra – Krejsa, M. Přibyl, Chlán – Slusarczyk, Štiak, Vehovský (A) – Žídek, M. Hanák, Milata – Fojtík, Muroň, Tobola – Saxa.
Trenér: Darek Stránský

HC ZUBR Přerov: Vojtek (52. Žurek) – Tomiga, Da. Bárta, Škňouřil, Billa (A), Holík (C), Pekr, Janek – Hradil, Ozollapa, Buršík (A) – Kolařík, J. Hanák, Hlávka – Kuchta, Halík, Švejda – Dobša, Nášel, Hyža.
Trenér: Pavel Neuman

Rozhodčí: O. Šudoma, J. Gebauer – M. Hlavatý, V. Hladík

Diváci: 186

03:08 VIT 2 Krejsa, hrubost
PRE 2 Hlávka, hrubost
03:27 PRE 2 Tomiga, faul loktem
05:52 VIT 1:0 Slusarczyk (Milata, Chaloupka)
09:56 PRE 1:1 Halík (Da. Bárta)
11:19 VIT 2 Slusarczyk, sekání
16:45 VIT 2 Puchala, hákování
21:42 PRE 2 Pekr, vysoká hůl
25:37 VIT 2 Chaloupka, nedovolené bránění
26:23 VIT 2:1 Štiak (Slusarczyk, Kalandra)
28:26 PRE 2 Nášel, hrubost
28:55 VIT 3:1 M. Přibyl (Puchala, Chlán)
30:25 VIT 4:1 M. Přibyl (Puchala, Chlán)
42:49 VIT 6:1 Kalandra (Tobola, Man)
49:11 VIT 2 Puchala, zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo hrací plochu
51:51 VIT 7:1 Tobola (Fojtík, Chlán)
51:51 PRE -Vojtek +Žurek (Střídání)
58:06 VIT 2 Chaloupka, sekání