4:1

konec (1:1, 3:0, 0:0)

18.11.2023, 18:00 • Zimní stadion Chrudim • 22. kolo • Michal Pospíšil

Tipsport: 2.27 4.25 2.56 Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost!

Domácí Dynamo si dnes po přesvědčivém výkonem výkonu od první do poslední minuty dokráčelo pro zasloužené tři body a dotáhlo se právě na ztrátu bodu k Zubrům. První třetina byla sice ještě výsledkově vyrovnaná, ale díky tříbrankové kanonádě ve druhé třetině si Pardubice došly pro vítězství 4:1. (20:13:00)

59:53

Rákos si po buly povystoupil více k modré čáře, odkud ještě vyzkoušel Lukeše.

59:47

Ještě jedna střela od Pochobradského.

58:50

Hra je teď hodně rozkouskovaná po dalším zákroku Honzíka.

58:47

Nahození od modré čáry brankář Dynama kryje.

58:31

Vhazování na druhé straně se bude znovu opakovat.

58:22

Zápas už se pomalu blíží ke konci, nevypadá to, že by hosté ještě něco zázračného vymysleli. Navíc se vhazuje u Lukeše.

56:33

Sólová akce Hejcmana úspěch nepřinesla, Honzík jeho bekhend podržel.

56:09

Josef Mikyska mířil mezi betony, Lukeš zasahuje.

55:24

Štěpán Lukeš ještě drží naděje Přerova, teď vychytal v jasných gólovkách Hrníčka i hned poté Rákose!

54:46

Hosté musejí založit útok až z vlastního pásma.

53:29

Přerov už je v plném počtu.

53:14

Daniel Herčík se po nedůrazu soupeře ocitl sám před bránou. Klidně se mohl zeptat brankáře, kam to chce, ale puk netrefil vůbec dobře!

52:57

Další lehké vyhození Vlacha.

52:21

Mikyska chtěl rychle strhnout hru na Tomáše Urbana, ale hosté jeho záměr přečetli.

51:29

Vyloučení v týmu HC ZUBR Přerov:
Jiří Goiš – 2 min., podrážení.

50:24

Hrádek ze strany posouval puk na Lukáše Žálčíka, který ale byl bráněný velmi těsně.

48:45

Teď opět přebírají iniciativu domácí a drží se v pásmu, všechny střely ale létají vedle.

4:1

Branky a nahrávky: 15. Pochobradský (Nedbal, Švec), 26. Nedbal (Rákos), 29. Urban (Zdráhal, J. Mikyska), 31. Kaut (Lichtag, Hrádek) – 15. T. Doležal (R. Černý, Hejcman)

HC Dynamo Pardubice B: Honzík (Vomáčka) – Zdráhal, Hrádek, Švec, Nedbal, Voženílek, Tvrdík – Hrníčko, Rákos (A), Rohlík – Urban, J. Mikyska, Pochobradský – Herčík, Kaut (C), Žálčík (A) – Rouha, Zeman, Lichtag.
Trenér: Tomáš Jirků

HC ZUBR Přerov: Lukeš (Postava) – R. Černý, Kudělka (A), Chroboček, Krisl (C), F. Němec, J. Adámek, Cubo – Indrák, Pechanec, Březina – T. Doležal (A), Vlach, Jak. Svoboda – Nemec, Hejcman, Tomi – Goiš, Chludil, Ministr.
Trenér: Robert Svoboda

Rozhodčí: Wagner, Jechoutek – Kotlík, Juránek